10bet Live Casino Rishikoni

Age Limit
10bet
10bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score7.8
Përfitimet
+ Bonuse dhe promovime të jashtëzakonshme
+ Pagesa të sigurta
+ Lundrim i qetë dhe i lehtë
+ Një program shpërblyes i veçantë për klientët e përzgjedhur

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Arabe
Portugeze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
The Irish Office of the Revenue Commissioners
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (44)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Politika
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dồngu Vietnamez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso meksikane
Reali Brazilian
Ringgiti Malajzian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Katari
Kuvajti
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Omani
Suedia
SoftwareSoftware (15)
2 By 2 Gaming
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Big Time Gaming
Fantasma Games
Genesis Gaming
Golden Rock Studios
Leander GamesMicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Playson
Quickspin
Rabcat
iSoftBet

About

10bet filloi funksionimin në 2003 me fokus në ofrimin e lojërave të fatit të sigurt lojëra elektronike, baste sportive dhe lojëra kazino të mbështetura nga platformat desktop dhe celular. Ocean Star Limited mbikëqyr operacionet e përditshme të kompanisë sipas rregullores nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Dizajni minimalist i faqes është i lehtë për t'u naviguar dhe ka grafikë të shkëlqyer.

10bet

Games

Kazinoja ka lojërat më të mira nga ofruesit e saj të softuerit, me një pjesë të madhe të tyre që vijnë nga Microgaming. Ka shumë lojëra slot për çdo lojtar kërkues, si Ariana, Starburst, Game of Thrones dhe shumë më tepër. Lojtarët e etur për shumëllojshmëri mund të luajnë gjithashtu në tryezë dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, keno, dhe letra me gërvishtje.

Withdrawals

Një sërë opsionesh të sigurta të tërheqjes janë të disponueshme për lojtarët. Për sa i përket tërheqjeve, një lojtar mund të përdorë të njëjtat mënyra pagese të përdorura përveç Paysafe, një kartë me parapagesë. Prandaj kjo nuk mund të përdoret për tërheqje. Metodat e ndryshme të tërheqjes kanë kufij të ndryshëm për shumat minimale të tërheqjes. Ndonjëherë tërheqjet nga MasterCard nuk ofrohen nga kazinoja.

Monedhat

10bet është i larmishëm në monedhat që pranon për t'u kujdesur për shumicën e klientëve nga e gjithë bota. Monedhat e lejuara për pagesa në kazino janë Euro, Dollar Amerikan, Dollar Kanadez, Dollar Australian, Dollar Singapori, Krona Suedeze, Jeni japonez, dhe Krona Norvegjeze. Gjithashtu, vini re se mënyrat e pagesës duhet të jenë të ngjashme si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet.

Bonuses

20 € është depozita minimale që një lojtar duhet të bëjë për t'u kualifikuar për mbresëlënëse bonus mirëseardhjeje deri në 1010 €. Për të kërkuar bonusin, lojtari duhet të bëjë tre depozita duke përdorur kodet e vendosura të bonusit. Një rimbursim prej 10% i zhbllokuar pas bonusit të katërt të depozitës mbulon humbjet që një lojtar pëson në 30 ditët pas depozitimit të parë.

Languages

Zakonisht, shumica e faqeve të kazinove janë të bazuara në anglisht, me disa faqe të përkthyera në gjuhë të tjera. 10bet është vendosur të jetë shumëgjuhëshe sepse u shërben klientëve në mbarë botën. Faqet e tij janë përkthyer me mbështetje që ofrohet në gjermanisht dhe norvegjeze. Kjo është e lavdërueshme, pasi siguron që të gjithë lojtarët në kazino të kenë një përvojë të jashtëzakonshme lojrash.

Mobile

Mbi 200 lojëra janë të disponueshme për lojtarët për t'i eksploruar në këtë kazino celulare, falë përputhshmërisë së saj me të gjitha sistemet kryesore operative. Përvoja e drejtpërdrejtë e kazinosë është e pakrahasueshme, me transmetim me cilësi të lartë që mundëson ndërveprim efektiv me tregtarët dhe lojtarët e drejtpërdrejtë. Disa lojëra kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë të ofruara janë Live 3 Pictures, Dragon Tiger, Sic-Bo, etj.

Promotions & Offers

Çdo depozitë që bën një lojtar duke përdorur kodin special të bonusit të dhënë, i fiton 30 dollarë bonus ndeshje deri në 100 €. Ky është një promovim mujor që lojtarët gëzojnë një herë në javë. Zgjedhja e lojës përcakton rrjedhën e lojës. Rrotullimet falas janë gjithashtu në menunë e promovimeve dhe janë gjithmonë një kënaqësi për fansat e zjarrtë të kazinosë.

Software

Për operacione pa probleme, kazinoja përdor softuer nga zhvilluesit më të vlerësuar në industrinë e lojërave të fatit në internet. Lojërat mundësohen nga platforma të tilla si NetEnt, Microgaming, Lojë interaktive, Betsoft dhe Evolution Gaming. Luajtja e ndonjë prej lojërave të mundësuar nga këta ofrues garanton një bonus të bukur, cilësi dhe, natyrisht, fitime bujare.

Support

Një ekip mbështetës kompetent dhe i ditur është gjithmonë i gatshëm të zgjidhë të gjitha problemet e një lojtari. Pas regjistrimit, caktohet një agjent për të ndihmuar lojtarin në çdo kohë të ditës, falë mbështetjes së klientit 24/7. Mënyra të tjera që klientët mund të arrijnë në kazino janë biseda e drejtpërdrejtë kur identifikohen, emaili dhe telefoni (zbatohen tarifa për distanca të gjata).

Deposits

Depozitat në llogarinë e një lojtari janë të menjëhershme me përjashtim të transfertave bankare me një periudhë përpunimi dy-ditore. Metodat popullore të depozitimit të pranuara në kazino janë kartat e kreditit/debitit (VISA, Mastercard), Neteller, Skrill, PaySafe Card, Webmoney dhe Ecopayz. Ndërkohë që banka të ndryshme paguajnë për shërbimet e transfertave, nuk ngarkohet asnjë tarifë për mënyrat e tjera të depozitimit.