Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë 1xBet - Mobile

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.5/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
1xBet is not available in your country. Please try:
Mobile

Mobile

Vendosja e një basti duke përdorur pajisjen tuaj të dorës është shumë e lehtë. I gjithë procesi është thjeshtuar.

 1. Zgjidhni lojën që dëshironi të luani.
 2. Për sport, zgjidhni ngjarjen. Dhe nëse ka shumë baste, zgjidhni atë që preferoni.
 3. Për lojërat e kazinosë, vendosni shumën që dëshironi të vini bast.
Aplikacioni celular

Aplikacioni celular

E mira në ditët e sotme është se mund të vendosni një bast kur të doni, për sa kohë që keni pajisjen tuaj celulare të preferuar dhe lidhje të mirë interneti. Jo të gjithë e kanë kompjuterin me vete gjatë gjithë kohës. Pra, nëse doni të shijoni disa nga lojërat e shumta që ka për të ofruar 1xBet Casino, duhet të shkarkoni aplikacionin e tyre celular. Përsëri, procesi i shkarkimit të aplikacionit është shumë i thjeshtë, por mund të ndryshojë, në varësi të pajisjes që po përdorni.

Pajisjet Android

Pajisjet Android

Do të filloni të shkarkoni aplikacionin 1xbet me një klik të thjeshtë të një butoni. Duhet të shkoni në faqen e internetit të kazinove pasi aplikacioni nuk është i disponueshëm në Google Play për shkak të politikave strikte të Google kundër lojërave të fatit.

Ju duhet të ndryshoni cilësimet në telefonin tuaj fillimisht në mënyrë që të lejoni pajisjen të pranojë aplikacione nga burime të panjohura.

 1. Vizitoni faqen e internetit 1xbet për të shkarkuar aplikacionin.
 2. Pasi ta bëni këtë, thjesht duhet të klikoni në ikonën android për të filluar shkarkimin e skedarit apk.
 3. Telefoni juaj do t'ju kërkojë të verifikoni që dëshironi të shkarkoni një aplikacion që vjen nga burim i jashtëm i panjohur. Vjen pa thënë se ju duhet të pranoni.
 4. Dhe aplikacioni do të instalohet në pajisjen tuaj.

Ky është një aplikacion me cilësi të lartë që u mundëson përdoruesve të Android të përdorin platformën e kazinosë sa herë të duan. Ju mund të gjeni të gjitha veçoritë që ofrohen në faqen e internetit duke përfshirë transmetimin e drejtpërdrejtë në internet. Mundësia për të parë aplikacionin në ekran të plotë e bën vendosjen e basteve edhe më të përshtatshme. Ju mund të vendosni baste në Crap, Baccarat dhe Poker përmes tregtarëve të drejtpërdrejtë, si dhe në lojëra të tjera kazino si Eagle ose tails, 1xDice dhe shumë të tjera.

iOS dhe iPad

iOS dhe iPad

Aplikacioni 1xBet është gjithashtu i disponueshëm për përdoruesit e iOS, por është paksa i ndryshëm nga ai për përdoruesit e Android. Megjithatë, aplikacioni është shumë i lehtë për t'u përdorur dhe është i përshtatshëm për të vendosur baste. Ndërfaqja e aplikacionit është e ndarë në 2 pjesë të rëndësishme. Në të parën mund të gjeni ngjarjet e ardhshme dhe në të dytën, ngjarjet live në vazhdim. Ngjarjet sportive ndahen në kategori të ndryshme, por nëse dëshironi, mund t'i shikoni në të njëjtën kohë. Përsëri, aplikacioni për iOS ofron lloje të ndryshme ngjarjesh sportive dhe lojëra kazino.

Shkarkimi dhe instalimi i aplikacionit është shumë i thjeshtë, por për hir të argumentit ne do t'ju udhëzojmë përmes procesit hap pas hapi.

 1. Shkoni te skedari Cilësimet në pajisjen tuaj
 2. Pastaj shkoni te iTunes dhe App Store
 3. Shtypni Apple ID dhe prekni për ta parë atë
 4. Hapni Rajonin/Vendin dhe zgjidhni vendin tuaj nga lista
 5. Lexoni Politikën e Privatësisë së Apple dhe pranoni Termat dhe Kushtet
 6. Shtypni butonin 'Akoord' për të konfirmuar ndryshimet
 7. Shikoni të gjitha fushat e shënuara me të kuqe dhe shkruani 1000 AA në fushën me mbishkrimin "Kodi postar".
 8. Gjeni aplikacionin 1xBet dhe shkarkoni atë.
Karakteristikat e aplikacionit celular 1xBet

Karakteristikat e aplikacionit celular 1xBet

Një nga përfitimet më të dukshme kur bëhet fjalë për kazinonë celulare është fakti që ju mund të vendosni baste në lëvizje. Kazinoja po zgjerohet me një ritëm të lartë kryesisht sepse ato po ofrojnë disa nga shanset më të mira në industri për bastet e tyre të futbollit.

Një avantazh tjetër i aplikacionit celular është transmetimi i drejtpërdrejtë. 1xBet kryen shumë transmetime të ndryshme të drejtpërdrejta në baza ditore.

Ju gjithashtu mund të kërkoni bonus ekskluziv prej $130 kur regjistroheni në kazino.

Play Pragmatic dhe Partneritet 1xBet Çimento me LojĂ« Ekskluzive Live Dealer
2023-09-22

Play Pragmatic dhe Partneritet 1xBet Çimento me LojĂ« Ekskluzive Live Dealer

Pragmatic Play, një zhvillues i nivelit të parë të lojërave të kazinosë live, ka vazhduar ecurinë e tij mbresëlënëse të vitit 2023 pas zgjerimit të partneritetit ekzistues me 1xBet Casino. Në marrëveshjen e re, zhvilluesi i lojës do të ofrojë shfaqjen e tij të drejtpërdrejtë të lojës, Wheel of Luck.