1xBet Live Casino Rishikoni - Promotions & Offers

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Në këtë përmbledhje të kazinosë 1xBet, një gjë që nuk mund të lihet jashtë janë promovimet dhe ofertat. 

1XBet ofron promovime shumë tërheqëse në forma e bonuseve dhe zbritjeve të regjistrimit. Vlen të theksohet se shumica e zbritjeve janë në seksionin e basteve sportive, por herë pas here ka edhe promovime për pjesën tjetër të lojtarëve në segmentin e kazinosë. Për fat të mirë, ka një bonus regjistrimi për të gjithë në kazino live 1xbet.

Kod promocional

Për të kërkuar bonusin në 1xBet Sports Casino, lojtari duhet të regjistrohet për një llogari dhe të bëjë një depozitë. Kjo është shumë e thjeshtë, por ne do t'ju drejtojmë në procesin në rast se jeni fillestar.

Procesi i regjistrimeve:

  1. Klikoni në 'Regjistrim' për të filluar procesin.
  2. Në listën e bonuseve, zgjidhni 'SPORTE'. Nuk do t'ju kërkohet të bëni asgjë tjetër pasi ky bonus është automatik.
  3. Ju keni mundësinë të regjistroheni përmes telefonit, emailit ose rrjeteve sociale. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të regjistroheni me një klik.
  4. Nëse zgjidhni opsionin me një klikim, do t'ju duhet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim.
  5. Pas përfundimit të procesit të regjistrimit, ju mund të vizitoni arkëtarin dhe të bëni depozitën tuaj të parë.
  6. Pasi të keni bërë një depozitë, paratë e bonusit do të transferohen menjëherë në llogarinë tuaj.

Kodi promovues i 1xBet Live Kazino

Ju mund të merrni një bonus ekskluziv 100% që shkon deri në 130 dollarë. Për të marrë bonusin, duhet të përdorni kodin promocional 'VIPCODE', por mbani mend, ky bonus regjistrimi është i disponueshëm vetëm për klientët e rinj që regjistrohen për një llogari.

Rezultati i vlerësimit 1xBet

Ka shumë gjëra të disponueshme në 1xBet Casino. Ju nuk mund të merrni vetëm rrotullime dhe baste falas, por edhe iPhone, laptopë dhe pajisje lojrash. Ajo që na befasoi më shumë ishte fakti se mund të fitoni edhe një makinë ose një udhëtim në Las Vegas, ku mund të vizitoni të gjitha kazinotë e njohura në tokë. Këto lloj shpërblimesh ofrohen gjatë ngjarjeve të mëdha sportive si Kupa e Botës.

Si të përdorni kodin promovues?

Përdorimi i kodeve promocionale në 1xBet Casino është shumë i thjeshtë. Pasi të keni përfunduar procesin e regjistrimit, duhet të vendosni kodin e tyre ekskluziv të promovimit në hapësirën 'Kodi Promocional'. Pasi të bëni depozitën tuaj, do të merrni një bonus mirëseardhjeje prej 30% më shumë. Duhet të mbani mend se kjo ofertë është e vlefshme vetëm për 30 ditë.

Procesi i regjistrimit në kazino 1xbet live

Hapja e llogarisë tuaj 1xBet është shumë e lehtë:

  • Duhet të klikoni në ikonën e gjelbër të regjistrimit në pjesën e sipërme djathtas të faqes dhe do të shfaqet një dritare që ju pyet se cilën metodë dëshironi të përdorni. Ne do t'ju këshillonim të zgjidhni opsionin me një klikim. Zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik dhe futni të gjitha informacionet personale që ju nevojiten, si emri, data e lindjes dhe shteti, vetëm për të përmendur disa. Kur shfaqet pop-up me oferta bonus, ju duhet të zgjidhni opsionin 'Bonus për Sport' për t'u kualifikuar për bonusin e mirëseardhjes.
  • Hapi tjetër është verifikimi i llogarisë tuaj. Ju mund ta bëni këtë duke dërguar dëshmi identiteti në Kazino 1xBet. Ky hap do të sigurojë një shtresë shtesë sigurie në llogarinë tuaj dhe në të njëjtën kohë, kazino do të dijë se ju jeni në moshë ligjore për të luajtur bixhoz. Disa nga dokumentet që mund të dërgoni përfshijnë një pasaportë ose një ID.
  • Pasi llogaria juaj të jetë verifikuar, mund të bëni depozitën tuaj të parë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 1$ dhe automatikisht ju do të merrni bonusin e mirëseardhjes 100% të shumës suaj.

Ky bonus është i vlefshëm vetëm për 30 ditë dhe pasi të skadojë bonusi, shuma e bonusit dhe fitimet do të hiqen nga llogaria juaj.

Çdo bonus vjen me disa vargje të bashkangjitura. Në mënyrë që të kualifikoheni për bonus dhe më vonë të tërhiqni ndonjë fitim, duhet të plotësoni disa kërkesa.

Ju mund të keni vetëm një llogari, kështu që vetëm një bonus mund të jepet për adresë IP, ose për detaje të llogarisë duke përfshirë adresën e emailit, detajet e llogarisë bankare dhe mënyrën e depozitimit dhe tërheqjes.

Ju do të merrni shumën e bonusit vetëm pasi të keni bërë një depozitë.

Përpara se të bëni një tërheqje, duhet të vendosni shumën e bonusit 5 herë.

Total score9.2
Përfitimet
+ Kazino me rul të lartë
+ Luajtur në shumë vende
+ Zgjedhja më e mirë e basteve
+ Zgjedhje e madhe e lojrave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (76)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
Eurovizion
FIFA
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
League of Legends
Live Fashion Punto BancoLive Grand RouletteLive Multiplayer PokerLive Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportive
Street Fighter
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (91)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit CardsCryptoDebit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
VisaWallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (78)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (181)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (27)