1xBet Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Promotions & Offers

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.2/10
BonusBonus mirëseardhjeje deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
1xBet is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Në këtë përmbledhje të kazinosë 1xBet, një gjë që nuk mund të lihet jashtë janë promovimet dhe ofertat.

1XBet ofron promovime shumë tërheqëse në forma e bonuseve dhe zbritjeve të regjistrimit. Vlen të theksohet se shumica e zbritjeve janë në seksionin e basteve sportive, por herë pas here ka edhe promovime për pjesën tjetër të lojtarëve në segmentin e kazinosë. Për fat të mirë, ka një bonus regjistrimi për të gjithë në kazino live 1xbet.

Kod promocional

Kod promocional

Për të kërkuar bonusin në 1xBet Sports Casino, lojtari duhet të regjistrohet për një llogari dhe të bëjë një depozitë. Kjo është shumë e thjeshtë, por ne do t'ju drejtojmë në procesin në rast se jeni fillestar.

Procesi i regjistrimeve:

  1. Klikoni në 'Regjistrim' për të filluar procesin.
  2. Në listën e bonuseve, zgjidhni 'SPORTE'. Nuk do t'ju kërkohet të bëni asgjë tjetër pasi ky bonus është automatik.
  3. Ju keni mundësinë të regjistroheni përmes telefonit, emailit ose rrjeteve sociale. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të regjistroheni me një klik.
  4. Nëse zgjidhni opsionin me një klikim, do t'ju duhet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim.
  5. Pas përfundimit të procesit të regjistrimit, ju mund të vizitoni arkëtarin dhe të bëni depozitën tuaj të parë.
  6. Pasi të keni bërë një depozitë, paratë e bonusit do të transferohen menjëherë në llogarinë tuaj.
Kodi promovues i 1xBet Live Kazino

Kodi promovues i 1xBet Live Kazino

Ju mund të merrni një bonus ekskluziv 100% që shkon deri në 130 dollarë. Për të marrë bonusin, duhet të përdorni kodin promocional 'VIPCODE', por mbani mend, ky bonus regjistrimi është i disponueshëm vetëm për klientët e rinj që regjistrohen për një llogari.

Rezultati i vlerësimit 1xBet

Rezultati i vlerësimit 1xBet

Ka shumë gjëra të disponueshme në 1xBet Casino. Ju nuk mund të merrni vetëm rrotullime dhe baste falas, por edhe iPhone, laptopë dhe pajisje lojrash. Ajo që na befasoi më shumë ishte fakti se mund të fitoni edhe një makinë ose një udhëtim në Las Vegas, ku mund të vizitoni të gjitha kazinotë e njohura në tokë. Këto lloj shpërblimesh ofrohen gjatë ngjarjeve të mëdha sportive si Kupa e Botës.

Si të përdorni kodin promovues?

Si të përdorni kodin promovues?

Përdorimi i kodeve promocionale në 1xBet Casino është shumë i thjeshtë. Pasi të keni përfunduar procesin e regjistrimit, duhet të vendosni kodin e tyre ekskluziv të promovimit në hapësirën 'Kodi Promocional'. Pasi të bëni depozitën tuaj, do të merrni një bonus mirëseardhjeje prej 30% më shumë. Duhet të mbani mend se kjo ofertë është e vlefshme vetëm për 30 ditë.

Procesi i regjistrimit në kazino 1xbet live

Procesi i regjistrimit në kazino 1xbet live

Hapja e llogarisë tuaj 1xBet është shumë e lehtë:

  • Duhet të klikoni në ikonën e gjelbër të regjistrimit në pjesën e sipërme djathtas të faqes dhe do të shfaqet një dritare që ju pyet se cilën metodë dëshironi të përdorni. Ne do t'ju këshillonim të zgjidhni opsionin me një klikim. Zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik dhe futni të gjitha informacionet personale që ju nevojiten, si emri, data e lindjes dhe shteti, vetëm për të përmendur disa. Kur shfaqet pop-up me oferta bonus, ju duhet të zgjidhni opsionin 'Bonus për Sport' për t'u kualifikuar për bonusin e mirëseardhjes.
  • Hapi tjetër është verifikimi i llogarisë tuaj. Ju mund ta bëni këtë duke dërguar dëshmi identiteti në Kazino 1xBet. Ky hap do të sigurojë një shtresë shtesë sigurie në llogarinë tuaj dhe në të njëjtën kohë, kazino do të dijë se ju jeni në moshë ligjore për të luajtur bixhoz. Disa nga dokumentet që mund të dërgoni përfshijnë një pasaportë ose një ID.
  • Pasi llogaria juaj të jetë verifikuar, mund të bëni depozitën tuaj të parë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 1$ dhe automatikisht ju do të merrni bonusin e mirëseardhjes 100% të shumës suaj.

Ky bonus është i vlefshëm vetëm për 30 ditë dhe pasi të skadojë bonusi, shuma e bonusit dhe fitimet do të hiqen nga llogaria juaj.

Çdo bonus vjen me disa vargje të bashkangjitura. Në mënyrë që të kualifikoheni për bonus dhe më vonë të tërhiqni ndonjë fitim, duhet të plotësoni disa kërkesa.

Ju mund të keni vetëm një llogari, kështu që vetëm një bonus mund të jepet për adresë IP, ose për detaje të llogarisë duke përfshirë adresën e emailit, detajet e llogarisë bankare dhe mënyrën e depozitimit dhe tërheqjes.

Ju do të merrni shumën e bonusit vetëm pasi të keni bërë një depozitë.

Përpara se të bëni një tërheqje, duhet të vendosni shumën e bonusit 5 herë.

Play Pragmatic dhe Partneritet 1xBet Çimento me Lojë Ekskluzive Live Dealer
2023-09-22

Play Pragmatic dhe Partneritet 1xBet Çimento me Lojë Ekskluzive Live Dealer

Pragmatic Play, një zhvillues i nivelit të parë të lojërave të kazinosë live, ka vazhduar ecurinë e tij mbresëlënëse të vitit 2023 pas zgjerimit të partneritetit ekzistues me 1xBet Casino. Në marrëveshjen e re, zhvilluesi i lojës do të ofrojë shfaqjen e tij të drejtpërdrejtë të lojës, Wheel of Luck.