20bet Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

20betResponsible Gambling
CASINORANK
7.78/10
BonusDeri në 120 dollarë + 120 rrotullime falas
96%+ Pagesa në Top Sports
Shërbim i shpejtë ndaj klientit
Kazino bastesh sportive
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
96%+ Pagesa në Top Sports
Shërbim i shpejtë ndaj klientit
Kazino bastesh sportive
20bet
Deri në 120 dollarë + 120 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNeteller
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer për t'i mbajtur lojtarët gjithmonë të interesuar dhe duhet të pranojmë se 20Bet Casino shkëlqen kur bëhet fjalë për shpërblimin e lojtarëve të tyre. Ata ofrojnë një bonus mirëseardhjeje shumë bujare që do të përmirësojë përvojën e lojtarëve në kazino dhe më vonë ata ofrojnë promovime të rregullta dhe bonuse të ringarkimit.

Lista e plotë e bonuseve të 20bet
+2
+0
Mbyll
Games

Games

Kazino 20Bet ka një gamë të gjerë të lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë dhe më të njohurat janë lojërat me video slot dhe mes tyre, Book of Dead, Elvis Frog në Vegas, Book of 20Bet dhe Buffalo Rampage, vetëm për të përmendur disa. Një pjesë e madhe e lojërave në kazino i përkasin lojërave Live Casino që fitojnë gjithnjë e më shumë popullaritet kohët e fundit. Disa nga lojërat më të luajtura përfshijnë ato në vijim:

 • Ruletë rrufe
 • Ruletë Rrufeja e Personave të Parë
 • Blackjack i pafund
 • Ëndrra tërheqëse
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje

Software

Në 20Bet Casino, lojtarët mund të luajnë lojëra si baccarat, blackjack dhe ruletë në kohë reale me tregtarët e vërtetë. Lojtarët mund ta shohin të gjithë lojën duke u shfaqur para syve të tyre falë teknologjisë së transmetimit të drejtpërdrejtë njësoj sikur të ishin në një kazino të vërtetë. Kjo është e gjitha falë ofruesve të softuerit që po bëjnë punë të jashtëzakonshme për t'u sjellë lojtarëve përvojën më të mirë të mundshme.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, 20bet ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si EcoPayz, Credit Cards, MuchBetter, Visa, Skrill , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, 20bet është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Për të luajtur lojëra me para të vërteta në 20Bet Casino, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë. Ky është një proces shumë i thjeshtë dhe edhe lojtarët e rinj do ta kenë të lehtë. Gjithçka që duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Depozita. Vendosni shumën që ata dëshirojnë të depozitojnë dhe konfirmoni transferimin.

Withdrawals

Arkëtimi nga 20Bet Casino kërkon më pak se 12 orë përmes kuletave elektronike, p.sh., Neteller dhe Skrill. Tërheqja me kriptovaluta mund të zgjasë 24 orë, ndërsa opsionet e tjera bankare zgjasin shtatë ditë pune.

Lojtarët mund të kërkojnë pagesa të pakufizuara pa tarifa tërheqjeje përmes:

 • Viza
 • EcoPayz
 • MasterCard

Lojtarët VIP kanë përparësi dhe çdo fitues mund ta kthejë pagesën.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Kazino shumëgjuhëshe 20Bet kujdeset për klientët nga të gjitha vendet e botës. Kjo është arsyeja pse faqja është e disponueshme në shtatë gjuhë kryesore:

 • frëngjisht
 • anglisht britanike
 • norvegjeze
 • portugeze
 • gjermanisht
 • polonisht
 • hungareze

Përfaqësuesit e kujdesit ndaj klientit flasin rusisht, gjermanisht dhe anglisht. Këto tre gjuhë vlejnë edhe për bisedën e drejtpërdrejtë.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në 20bet . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, 20bet i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

20Bet Casino vendos sigurinë e lojtarëve si përparësinë e tyre kryesore. Ata përdorin teknologjinë më të fundit të kriptimit SSL për t'u siguruar që të dhënat personale dhe financiare të lojtarëve janë të sigurta dhe të sigurta.

20Bet Casino ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar, dhe të kesh këto licenca na tregon se kazinoja duhet të ndjekë disa rregulla strikte.

Për më tepër, 20Bet Casino kërkon që secili lojtar të verifikojë llogarinë e tij e cila është një shtresë tjetër mbrojtjeje.

Responsible Gaming

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

About

About

20Bet Casino është një kazino live online që u themelua nga një ekip profesionistësh të pasionuar që kishin vetëm një ide në mendje, për të dalë me një produkt që do të sjellë një përvojë më të mirë për bastorët. Për të krijuar një faqe që do të dallojë në turmë, ata kanë kombinuar përzgjedhjen më të gjerë të lojërave të kazinosë dhe tregjeve të basteve me metodat më të sigurta të depozitave.

20bet

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020
Sajti i uebit: 20bet

Account

Për të luajtur për para të vërteta në 20Bet Casino, lojtarët duhet së pari të krijojnë një llogari. Kjo është një procedurë e thjeshtë dhe lojtarët do të bëhen shumë shpejt. Për t'u regjistruar për një llogari, lojtarët mund të klikojnë në butonin Regjistrohu që mund të gjendet në këndin e sipërm djathtas dhe të plotësojnë të gjitha informacionet e nevojshme.

Support

Lojtarët mund të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit në disa mënyra të ndryshme. Mënyra më e përshtatshme është nëpërmjet funksionit të bisedës live që është i disponueshëm 24/7 në disa gjuhë të ndryshme. Lojtarët gjithashtu mund të dërgojnë një email në adresat e mëposhtme të emailit:

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Të luash lojëra në një kazino është shumë intuitive, kështu që edhe lojtarët që sapo po zbulojnë botën e lojërave të fatit në internet do ta kenë të lehtë. Gjithsesi, është gjithmonë një ide e mirë të dini pak për lojërat që ata vendosin të luajnë, veçanërisht kur bëhet fjalë për lojërat e Kazinosë Live. Kjo ndodh sepse, ndryshe nga lojërat e tjera të kazinosë, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk janë të disponueshme në modalitetin argëtues.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në 20bet . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e 20bet janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

FAQ

Nuk kam marrë bonusin tim të mirëseardhjes. Pse është kështu?

Lojtarët që krijojnë një llogari dhe bëjnë depozitën e kërkuar kanë të drejtë të marrin një bonus mirëseardhjeje. Pasi transferimi i fondeve të jetë i suksesshëm, fondet e bonusit duhet të shtohen automatikisht në llogari. Gjithsesi, nëse nuk është kështu, atëherë gjëja më e mirë që lojtarët mund të bëjnë është të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit dhe ata do të shqyrtojnë çështjen.

Kam bërë një depozitë të premten, por nuk kam marrë bonusin e rifreskimit të së premtes. Pse është kështu?

Bonusi i ringarkimit të së premtes kreditohet sapo një lojtar bën një depozitë që kualifikohet për këtë bonus. Gjithsesi, mund të ketë disa arsye pse bonusi nuk është kredituar në një llogari:

 • Lojtarët që nuk luajnë rregullisht.
 • Lojtarët që tërhoqën fondet përpara se të depozitonin të premten.
 • Lojtarët që kanë bonuse të tjera aktive.
 • Lojtarët që shënuan kutinë "Nuk dua asnjë bonus" në cilësimet e llogarisë së tyre.

Pse u refuzua kërkesa ime për tërheqje?

Mund të ketë disa arsye të ndryshme pse një kërkesë për tërheqje mund të refuzohet. Lojtarët duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që përdorën për të bërë një depozitë. Gjithashtu, lojtarët duhet të sigurohen që të japin informacionin e kërkuar për të bërë një tërheqje nëpërmjet metodës së zgjedhur. Mund të ndihmojë gjithashtu për të pastruar cache-in dhe skedarët e skedarëve të shfletuesit dhe më pas të identifikoheni përsëri në llogarinë e tyre. Nëse asgjë nga kjo nuk funksionon, atëherë është më mirë të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do të shqyrtojnë çështjen dhe do të përpiqen të gjejnë një zgjidhje.

A mund të përdor kartën e dikujt tjetër për të depozituar?

Lojtarët mund të përdorin vetëm mjetet e tyre të pagesës për të bërë depozita dhe për të tërhequr fonde. Ndalohet rreptësisht përdorimi i mënyrës së pagesës së dikujt tjetër.

A duhet të verifikoj llogarinë time?

Verifikimi i llogarisë është një hap vendimtar që duhet të ndërmarrë lojtarët kur duan të luajnë për para të vërteta. Ne sugjerojmë lojtarët të verifikojnë llogarinë e tyre kur ta krijojnë atë, në mënyrë që të mos ketë vonesa kur të kërkojnë tërheqje.

Kam depozituar në një monedhë, por gjendja e llogarisë sime është në një tjetër. Pse është kështu?

Lojtarët që depozitojnë një monedhë që nuk mbështetet nga 20Bet Casino, fondet do të konvertohen automatikisht në një monedhë që mbështetet nga kazinoja. Këto transaksione përpunohen nga ofruesi i pagesave, kështu që lojtarët mund të ngarkohen me një tarifë të vogël për konvertimin e monedhës.

Sa kohë duhet për të tërhequr fonde?

Pasi një lojtar të kërkojë një tërheqje, kazino do ta përpunojë kërkesën sa më shpejt të jetë e mundur. Kjo do të zgjasë jo më shumë se 24 orë. Gjithsesi, transaksionet trajtohen vetëm nga ofruesit e pagesave dhe kohët e tërheqjes do të ndryshojnë në varësi të mënyrës së pagesës të zgjedhur nga lojtari. Kuletat elektronike ofrojnë tërheqje të menjëhershme ndërsa tërheqjet me kartë krediti mund të zgjasin deri në 7 ditë pune.

A mund të anuloj një tërheqje?

Lojtarët mund të anulojnë një tërheqje ndërsa është ende në pritje. Lojtarët mund të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit dhe të kërkojnë që ata të anulojnë tërheqjen. Nëse tërheqja është miratuar nga kazino, atëherë lojtarët nuk mund ta anulojnë tërheqjen.

Mobile

Mobile

Kazinotë celulare janë ndjesia më e fundit në industrinë e kazinove në internet dhe shumica e ofruesve të programeve kompjuterike fokusohen në platformat e kazinove celularë. Kjo hap një epokë të re të lojërave të fatit me mundësi të shumta si të luash lojëra në lëvizje pa vuajtje kufizimesh në grafikë ose mënyra pagese.

Affiliate Program

Affiliate Program

20Bet Casino ofron një program shoqërues për partnerët që duan të dërgojnë klientë të rinj depozitues në kazinonë e tyre. Për t'u bashkuar me programin e filialeve, partnerët duhet të plotësojnë një formular regjistrimi dhe të fillojnë të fitojnë menjëherë. Ata mund të promovojnë kazinonë duke përdorur faqen e tyre të internetit ose mediat sociale.

Monedhat

Monedhat

Kumari në 20Bet kërkon monedha dixhitale si:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin

Dhe monedhat e njohura fiat si;

 • dollar amerikan
 • dollar kanadez
 • euro

Në varësi të vendeve të tyre, lojtarët mund të zgjedhin forma të tjera parash si p.sh:

 • Rupia indiane
 • korona çeke
 • euro
 • Rubla ruse
 • Dollari i Zelandës së Re
 • juan kinez
 • Ringgit malajzian
 • Dong vietnamez
 • dinar irakian
 • Real brazilian
 • etj.
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €