20bet Live Casino Rishikoni - About

Age Limit
20bet
20bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

20Bet Casino është një kazino live online që u themelua nga një ekip profesionistësh të pasionuar që kishin vetëm një ide në mendje, për të dalë me një produkt që do të sjellë një përvojë më të mirë për bastorët. Për të krijuar një faqe që do të dallojë në turmë, ata kanë kombinuar përzgjedhjen më të gjerë të lojërave të kazinosë dhe tregjeve të basteve me metodat më të sigurta të depozitave.

20bet

Kazino 20Bet, për t'u siguruar që ata të jenë gjithmonë të disponueshëm për klientët e tyre, ofron mbështetje për klientët 24/7. Lojtarët mund të kontaktojnë kazinonë nëpërmjet bisedës së drejtpërdrejtë ose me email në çdo kohë që kanë nevojë për ndihmë.

Një tjetër gjë, që e bën 20Bet Casino të vlejë pak është fakti se ato ofrojnë një përzgjedhje të gjerë të tregjeve të basteve, ku një ngjarje mesatare ka afër 30 tregje bastesh.

Kazino 20Bet është një vend ku lojtarët mund të ndihen rehat sepse trajtohen si familje. Pra, ata mund të shijojnë krijimin e shpejtë të llogarisë, shpërblimet bujare dhe programet e besnikërisë, vetëm për të përmendur disa.

Një tjetër gjë që e bën 20Bet Casino të dallohet në turmë është fakti që kazino ofron depozita dhe tërheqje të shpejta dhe të thjeshta duke përdorur metodat më të sigurta të pagesës në dispozicion. Të gjitha pagesat përpunohen menjëherë dhe disa nga mënyrat e pagesës të disponueshme në kazino përfshijnë VISA, MasterCard, iDebit, Neteller, Skrill, WebMoney, Instant Banking, ecoPayz dhe Boleto.

Liçensë

20Bet Casino menaxhohet dhe operohet nga TechSolutions Group NV si mbajtës i licencës (8048/JAZ2017-067) me një adresë në Bulevardin Abraham Mendez Chumaceiro 50, Curaçao. Licenca Kahnawake Nr. 00867 u lëshua më 19 maj 2021.

Vendndodhja e kazinosë dhe studiove

20Bet Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme Parthenonos 5, Flat 103, 2020, Nicosia, Qipro.

Pronari dhe CEO

20Bet Casino menaxhohet dhe operohet nga TechSolutions (CY) Group Limited (numri reg. HE 377018) me një zyrë të regjistruar në Parthenonos 5, Flat 103, 2020, Nikosia, Qipro.

Total score7.8
Përfitimet
+ 96%+ Pagesa në Top Sports
+ Shërbim i shpejtë ndaj klientit
+ Kazino bastesh sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit CardsCryptoDebit CardEcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetterNeteller
Perfect Money
Prepaid Cards
Skrill
SticPay
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peso Kilean
Rubla ruse
ShtetetShtetet (32)
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Danimarka
Emiratet e Bashkuara Arabe
Filipinet
Finlanda
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kamboxhia
Kanadaja
Kazakistani
Kenia
Kroacia
Laosi
Nigeria
Nikaragua
Portugalia
Republika Çeke
Tajlandë
Turqia
Ukraina
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreak
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet