20bet Live Casino Rishikoni - Affiliate Program

Age Limit
20bet
20bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

20Bet Casino ofron një program shoqërues për partnerët që duan të dërgojnë klientë të rinj depozitues në kazinonë e tyre. Për t'u bashkuar me programin e filialeve, partnerët duhet të plotësojnë një formular regjistrimi dhe të fillojnë të fitojnë menjëherë. Ata mund të promovojnë kazinonë duke përdorur faqen e tyre të internetit ose mediat sociale.

Kur regjistroheni si një filial i ri, partnerët do të marrin lidhje gjurmuese që do të ndihmojnë në gjurmimin e aktivitetit të lojtarëve të dërguar përmes lidhjes.

Ka mënyra të ndryshme për të tërhequr njerëzit që të regjistrohen në kazino duke përdorur lidhjen dhe ne do të shqyrtojmë më të njohurat këtu:

 • Filialin SEO – partnerët mund të ndërtojnë një ose disa faqe interneti që mund t'i renditin në Google duke përdorur Optimizimin e Motorit të Kërkimit. Ka shumë përfitime të ndryshme të kësaj metode. Partnerët mund të zbatojnë strategjinë e tyre SEO për çdo produkt që duan të tregtojnë dhe trafiku organik është falas. Nga ana tjetër, ka edhe shumë disavantazhe të SEO. Një prej tyre është një kurbë e gjatë mësimi dhe një algoritëm gjithnjë në ndryshim nga Google. Pra, për të qëndruar në krye të lojës së tyre, partnerët duhet të qëndrojnë gjithmonë në dijeni me direktivat e reja.
 • Marketingu me e-mail – krijimi i një liste e-mail është një mënyrë e mirë për të tregtuar një filial. Kuptoni se çfarë kërkojnë vizitorët dhe përdorni atë si një fushë shitjeje.

20Bet Casino është pjesë e grupit Playamo Partner i cili përfshin markat e mëposhtme:

 • Bob Casino – ky është vendi i përsosur për lojtarët që gëzojnë bonuse dhe promovime. Kazinoja u themelua në vitin 2017 dhe ka gjithçka që ka një kazino moderne. Bob Casino është kryesisht krenar për kazinonë e tyre të drejtpërdrejtë, ku ata ofrojnë mijëra lojëra të ndryshme që lojtarët mund të shijojnë me një tregtar të drejtpërdrejtë.
 • Luaj Amo – kazinoja ka fituar një reputacion në mesin e kazinove më të respektuara. PlayAmo krenohet me një dizajn modern dhe inovativ të faqes në internet me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Ajo që e bën kazinonë të dallohet në turmë është platforma e saj celulare që lejon lojtarët të hyjnë në llogaritë e tyre në çdo kohë.
 • Betchan – ky është lojtari më i fundit i kazinosë në internet që mund të bashkohen për të luajtur me para të vërteta ose falas. Kazinoja krenohet me lojëra të ndryshme dhe lojtarët që pëlqejnë të luajnë në një kazino live mund të gjejnë gjithashtu një përzgjedhje të madhe të lojërave të kazinosë live.
 • Spinia – Spinia ofron më shumë se 2000 lojëra me para të vërteta, kështu që lojtarët mund të gjejnë atë që kërkojnë. Kazinoja ofron një procedurë të thjeshtë regjistrimi, kështu që lojtarët janë vetëm disa klikime larg llogarisë së tyre. Pasi të krijojnë një llogari të re dhe të bëjnë depozitën e tyre të parë, ata mund të kërkojnë një bonus shumë bujar mirëseardhjeje që do ta bëjë përvojën e tyre të lojërave të paharrueshme.
 • Bet Amo – lojtarët që bashkohen me Bet Amo Casino do të kenë akses në lojëra të ndryshme kazino me shumë bonuse dhe rrotullime falas. Kazinoja u lançua në vitin 2019, dhe megjithëse është mjaft e re, ajo është ndër kazinotë më të rekomanduara në internet.
 • Casinochan – kjo është një kazino online e mirë-formuar që mirëpret lojtarë nga e gjithë bota. Si lojtarët e rinj ashtu edhe ata besnikë trajtohen si mbretër, dhe ofrohen shumë bonuse të ndryshme për t'i mbajtur ata të interesuar në çdo kohë.
 • Cookie Casino – kjo është një kazino në internet që i përshtatet nevojave të shumicës së lojtarëve. Kazinoja rrotullohet rreth biskotave, gjë që i jep një temë interesante dhe argëtuese që është e ndryshme nga kazinotë e tjera.
 • Woo Casino – kjo është kazinoja më e mirë për të luajtur lojëra elektronike dhe lojëra kazino. Lojtarët që krijojnë një llogari në kazino kanë të drejtën e një bonusi shumë bujar mirëseardhjeje që do të rrisë në mënyrë drastike balancën e tyre. Lojtarët kanë mundësinë të luajnë lojërat në modalitetin argëtues përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta.
 • 20Bet – 20Bet njihet si kazinoja më e mirë celulare në ueb. Kazinoja u krijua me një ide në mendje, për të sjellë përvojën më të mirë të mundshme për kumarxhinjtë nga e gjithë bota. Lojtarët që i bashkohen kazinosë trajtohen me shpërblime ditore dhe javore që do t'i mbajnë ata të interesuar në çdo kohë.
 • Avalon 78 – kjo është një kazino e re me teknologji të përparuar që ofron më shumë se 3000 lojëra për lojtarët e rinj dhe ekzistues. Kazinoja njihet mirë mes lojtarëve si ajo që ofron një proces të lehtë dhe të shpejtë të tërheqjes dhe verifikimit. Kazinoja është lehtësisht e aksesueshme për të gjithë dhe me zgjedhjen e saj të gjerë të lojërave, lojtarët do të gjejnë gjithmonë diçka të re për të eksploruar.
 • Mason Slots – Mason Slots u lejon lojtarëve të provojnë lojëra të reja video slot me rrotullime falas dhe bonus pa depozite. Lojtarët kanë mundësinë të provojnë lojërat falas, gjë që është një mundësi e shkëlqyer për të parë se çfarë ofron loja, por në të njëjtën kohë për të praktikuar rregullat e lojës në fjalë.
 • National Casino – National Casino është një platformë e re e lojërave të fatit që e bën lojën të thjeshtë dhe argëtuese. Kazinoja ofron shumë bonuse të ndryshme për t'i mbajtur lojtarët të interesuar në çdo kohë. Ka shumë lojëra të ndryshme në dispozicion në mënyrë që lojtarët të mund të provojnë diçka të re çdo ditë.
 • Bizzo Casino – Bizzo Casino është një kazino në internet e lançuar kohët e fundit që krenohet me 3000 lojëra të ndryshme nga mbi 60 ofrues softuerësh. Për më tepër, ofrohen shumë bonuse të ndryshme që do t'i ndihmojnë lojtarët të përmirësojnë ekuilibrin e tyre dhe ta bëjnë kohën e tyre në kazino të vlejë pak.
Total score7.8
Përfitimet
+ 96%+ Pagesa në Top Sports
+ Shërbim i shpejtë ndaj klientit
+ Kazino bastesh sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit CardsCryptoDebit CardEcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetterNeteller
Perfect Money
Prepaid Cards
Skrill
SticPay
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peso Kilean
Rubla ruse
ShtetetShtetet (32)
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Danimarka
Emiratet e Bashkuara Arabe
Filipinet
Finlanda
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kamboxhia
Kanadaja
Kazakistani
Kenia
Kroacia
Laosi
Nigeria
Nikaragua
Portugalia
Republika Çeke
Tajlandë
Turqia
Ukraina
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreak
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet