20bet Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Bonuses

20betResponsible Gambling
CASINORANK
7.78/10
BonusDeri në 120 dollarë + 120 rrotullime falas
96%+ Pagesa në Top Sports
Shërbim i shpejtë ndaj klientit
Kazino bastesh sportive
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
96%+ Pagesa në Top Sports
Shërbim i shpejtë ndaj klientit
Kazino bastesh sportive
20bet
Deri në 120 dollarë + 120 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNeteller
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer për t'i mbajtur lojtarët gjithmonë të interesuar dhe duhet të pranojmë se 20Bet Casino shkëlqen kur bëhet fjalë për shpërblimin e lojtarëve të tyre. Ata ofrojnë një bonus mirëseardhjeje shumë bujare që do të përmirësojë përvojën e lojtarëve në kazino dhe më vonë ata ofrojnë promovime të rregullta dhe bonuse të ringarkimit.

Lojtarët që krijojnë një llogari në 20Bet Casino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një shumë bonus bujar i mirëseardhjes. Ky është një bonus depozite 100% me ndeshje deri në 120 dollarë. Për të përfituar plotësisht nga bonusi, lojtarët duhet të depozitojnë shumën e plotë prej $120, kështu që ata do të marrin një shtesë prej $120, kështu që ata do të kenë $240 në llogarinë e tyre për të luajtur.

Lojtarët do të marrin gjithashtu 120 rrotullime falas, si pjesë e ofertës së mirëseardhjes. Rrotullimet falas shtohen si një grup prej 30 në ditë për 4 ditë. 30 rrotullimet e para falas do të shtohen menjëherë, dhe rrotullimet e ardhshme falas shtohen 30 në ditë në ditët në vijim. Fitimet nga rrotullimet falas duhet të vihen 40 herë.

Oferta e mirëseardhjes duhet të vihet në lojëra me video slot dhe për fat të keq, ajo nuk mund të përdoret duke luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë.

Bonusi i depozitës së parë për baste sportive

Lojtarët që regjistrohen për një llogari mund të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje që mund ta përdorin për baste sportive. Minimumi i depozitave që duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 10 dollarë. Lojtarët duhet të vendosin një ose më shumë baste kualifikuese me një aksion total prej 5 herë depozitën e tyre fillestare kualifikuese në tregjet e basteve sportive me shanse të paktën 1.5 në baste teke, ose shumë baste me koeficient kumulativ prej 1.7 dhe më të lartë. Bonusi i bastit falas prej 100% kreditohet pasi të plotësohen kërkesat e xhiros. Bonusi maksimal i bastit falas që mund të jepet në këtë promovim është i kufizuar në 100 dollarë.

Bastet që shlyhen do të llogariten vetëm për përmbushjen e kërkesave të basteve, ndërsa të gjitha bastet e tjera për të njëjtat ngjarje nuk do të numërohen.

Bastet e kthyera, bastet e anuluara, bastet e barazimit, bastet e arkëtuara (përfshirë paratë e pjesshme) ose bastet e vendosura me një bast falas nuk kontribuojnë në kërkesën e bastit.

Pasi një lojtar humbet fondet e tij fillestare, ai do të duhet të bëjë një depozitë shtesë dhe baste për të përmbushur kërkesat e basteve.

Basti falas mund të vendoset në shumë bast që përmban të paktën tre zgjedhje. Të gjitha fitimet do të paguhen si fonde tërheqjeje. Kërkesat e bastit të kësaj oferte duhet të plotësohen brenda 14 ditëve. Lojtarët që nuk arrijnë të përmbushin kërkesat e basteve nuk do të kualifikohen për promovim dhe nuk do të marrin një bonus bast falas.

Depozita e marrë do të bllokohet dhe nuk është e disponueshme për tërheqje derisa të plotësohen kërkesat e bastit.

Lojtarët, të cilët nuk duan të luajnë përmes fondeve të bonusit, mund të anulojnë bonusin në çdo kohë. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit dhe të mësojnë më shumë rreth anulimit të një bonusi.

Lojtarët lejohen të marrin vetëm një bonus. Nëse kazinoja vëren ndonjë keqpërdorim, ajo do të mbyllë llogarinë e përmendur dhe do të anulojë të gjitha fitimet e bonusit.

Lojtarët do të duhet të verifikojnë llogarinë e tyre përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje. Nëse ata nuk arrijnë t'i paraqesin këto dokumente, rrezikojnë t'u konfiskohet bonusi.

Lojtarët që bëjnë një depozitë duke përdorur një kriptomonedhë për të bërë depozitën e tyre të parë, nuk kanë të drejtë për këtë bonus.

Bonusi i dytë i depozitës për lojërat e kazinosë

Bonusi i dytë i depozitës mund të kërkohet vetëm kur lojtarët bëjnë depozitimin e dytë në llogarinë e tyre. Shuma maksimale që ata mund të marrin është e kufizuar në 100 dollarë. Ky është një bonus depozite 50% e ndeshjes, kështu që për të përfituar plotësisht nga ai lojtarët duhet të depozitojnë 200 dollarë dhe kazinoja do t'i shpërblejë me 100 dollarë, kështu që ata do të përfundojnë me 300 dollarë në bilancin e tyre për të luajtur.

Përveç fondeve të bonusit, lojtarët do të marrin edhe 50 rrotullime falas. 25 rrotullimet e para falas do të shpërblehen menjëherë pas depozitimit dhe pjesa tjetër e rrotullimeve falas do të kreditohen në 24 orë.

Të gjitha fitimet nga ky bonus vijnë me kërkesa për bast 40 herë.

Bonusi javor i rifreskimit për lojërat e kazinosë

Lojtarët mund të marrin një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 200 dollarë dhe 50 rrotullime falas çdo të premte. Rrotullimet falas shtohen si një grup prej 25 rrotullimesh falas në ditë për 2 ditë. 25 rrotullimet e para falas shtohen menjëherë pas depozitimit dhe pjesa tjetër e rrotullimeve falas shtohen ditën tjetër. Fitimet nga rrotullimet falas vijnë me kërkesa për bast 40 herë. Për t'u kualifikuar për bonusin e rifreskimit të së premtes, lojtarët duhet të bëjnë depozita midis orës 00:00 (UTC) dhe 23:59 (UTC) të premten. Të gjitha depozitat e bëra jashtë kornizës kohore të lartpërmendur nuk do të kualifikohen për bonusin e rifreskimit të së premtes.

parashikimet

Lojtarët mund të fitojnë deri në 1000 dollarë duke parashikuar rezultatet e ngjarjeve sportive. Për t'u kualifikuar për këtë promovim, lojtarët duhet të kenë një shumë totale depozitash gjatë 5 ditëve të fundit prej të paktën 20 dollarë.

Për të marrë pjesë në promovim, lojtarët duhet të zgjedhin rezultatet e ndeshjeve të propozuara dhe të klikojnë në butonin "Bëni parashikim". Kushdo që parashikon rezultatin e 10 ndeshjeve të propozuara do të marrë 1000 dollarë si një bast falas. Lojtarët që parashikojnë 9 rezultate nga 10 do të marrin 100 dollarë si një bast falas. Lojtarët që parashikojnë 7 rezultate nga 10 do të marrin 50 dollarë si një bast falas.

Bonusi kreditohet automatikisht pasi rezultatet e ndeshjeve të shfaqen në burimet zyrtare. Lojtarët mund të vënë bast falas si një bast i vetëm ose i shumëfishtë në çdo ngjarje Sportsbook. Fatkeqësisht, ky bonus nuk është i disponueshëm për të luajtur në lojërat e Kazinosë Live.

Fitimet në bastet e vendosura duke përdorur një bast falas do të paguhen si fonde tërheqjeje dhe do të kreditohen në bilancin e lojtarit.

Rifresko të shtunën

Ky bonus është i disponueshëm në periudhën midis 01.05.2021 dhe 31.03.2022. Lojtarët nga Suedia janë të përjashtuar nga kjo ofertë. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë, lojtarët duhet të bëjnë baste prej të paktën 5 dollarë çdo ditë nga e hëna në të premte. Për të marrë këtë bonus, lojtarët nuk mund të tërheqin 6 orë përpara depozitimit kualifikues. Lojtarët duhet të bëjnë një depozitë prej të paktën 10 dollarë të shtunën dhe të përdorin kodin SRB për të kërkuar këtë ofertë. Depozita kualifikuese duhet të bëhet ndërmjet orës 00:00 (UTC) dhe 23:59 (UTC) të shtunën.

Bonusi kreditohet si një bast falas dhe shuma e bastit falas është e barabartë me 100% të shumës së depozitës. Shuma maksimale që lojtarët mund të marrin është 100 dollarë. Dhe, pasi lojtarët të marrin bastin falas, ai është i vlefshëm vetëm për 2 ditë, dhe basti falas mund të përdoret vetëm në Multi Bet me një minimum prej 3 bastesh.

Goditni tabelën e liderëve dhe merrni bast falas

Ky është një turne javor me fonde çmimesh mbi 8,000 dollarë. Promovimi është i disponueshëm nga 23.08.21 deri në 00:59 (UTC) 31.03.22

Lojtarët nga çdo vend mund ta kërkojnë këtë ofertë, përveç lojtarëve nga Suedia. Turnetë mbahen çdo javë nga e hëna 09:00 UTC deri të dielën 12:00 UTC dhe fondi i çmimeve për çdo fazë është si më poshtë:

 • Shpërblimi i vendit të parë për anëtarët Gold është 1.500.00 dollarë, për anëtarët Silver është 500.00 dollarë dhe për anëtarët Bronze është 200.00 dollarë.
 • Shpërblimi i vendit të dytë për anëtarët Gold është 1,000,00 dollarë, për anëtarët Silver është 300,00 dollarë dhe për anëtarët Bronze është 150,00 dollarë.
 • Shpërblimi i vendit të tretë për anëtarët Gold është 700,00 dollarë, për anëtarët Silver është 200,00 dollarë dhe për anëtarët Bronze është 100,00 dollarë.
 • Shpërblimi i vendit të katërt për anëtarët Gold është 500,00 dollarë, për anëtarët Silver është 150,00 dollarë dhe për anëtarët Bronze është 75,00 dollarë.
 • Shpërblimi i vendit të pestë për anëtarët Gold është 400,00 dollarë, për anëtarët Silver është 100,00 dollarë dhe për anëtarët Bronze është 50,00 dollarë.
 • Shpërblimi i vendit të gjashtë për anëtarët Gold është 300,00 dollarë, për anëtarët Silver është 75,00 dollarë dhe për anëtarët Bronze është 30,00 dollarë.
 • Shpërblimi i vendit të shtatë për anëtarët Gold është 300,00 dollarë, për anëtarët Silver është 75,00 dollarë dhe për anëtarët Bronze është 30,00 dollarë.
 • Shpërblimi i vendit të tetë për anëtarët Gold është 250,00 dollarë, për anëtarët Silver është 50,00 dollarë dhe për anëtarët Bronze është 25,00 dollarë.
 • Shpërblimi i vendit të nëntë për anëtarët Gold është 250,00 dollarë, për anëtarët Silver është 50,00 dollarë dhe për anëtarët Bronze është 25,00 dollarë.
 • Shpërblimi i vendit të dhjetë për anëtarët Gold është 200,00 dollarë, për anëtarët Silver është 30,00 dollarë dhe për anëtarët Bronze është 20,00 dollarë.
 • Shpërblimi i vendit të njëmbëdhjetë për anëtarët Gold është 100,00 dollarë, për anëtarët Silver është 25,00 dollarë dhe për anëtarët Bronze është 10,00 dollarë.
 • Shpërblimi i vendit të dymbëdhjetë për anëtarët Gold është 100,00 dollarë, për anëtarët Silver është 25,00 dollarë dhe për anëtarët Bronze është 10,00 dollarë.
 • Shpërblimi i vendit të trembëdhjetë për anëtarët Gold është 100,00 dollarë, për anëtarët Silver është 25,00 dollarë dhe për anëtarët Bronze është 10,00 dollarë.
 • Shpërblimi i vendit të katërmbëdhjetë për anëtarët Gold është 100,00 dollarë, për anëtarët Silver është 25,00 dollarë dhe për anëtarët Bronze është 10,00 dollarë.
 • Shpërblimi i vendit të pesëmbëdhjetë për anëtarët Gold është 100,00 dollarë, për anëtarët Silver është 25,00 dollarë dhe për anëtarët Bronze është 10,00 dollarë.

Turneu i bastorëve ka tre tabela drejtuese, Bronzi, Argjendi dhe Ari me nga 15 vende secila, dhe për çdo bast kualifikues fitues, anëtarët fitojnë pikë që llogariten në tabelën përkatëse të liderëve.

Vetëm bastet fituese të vendosura gjatë turneut do të kualifikohen për këtë promovim dhe nëse një pjesëmarrës fiton më shumë se një vend në tabelën e liderëve, ata do të marrin një bonus për çdo tabelë liderësh.

Çdo bord drejtues ka kushtet e veta që lojtarët duhet të plotësojnë për të marrë një shpërblim. Kushtet për liderin e bronzit janë si më poshtë:

 • Bast fitues në një bast të vetëm ose shumë.
 • Shuma e aksioneve nga 2 dollarë në 9,99 dollarë

Kushtet për bordin drejtues të Silver janë si më poshtë:

 • Bast fitues në një bast të vetëm ose shumë.
 • Shuma e aksioneve nga 10 dollarë në 49,99 dollarë

Kushtet për bordin e liderëve Gold janë si më poshtë:

 • Bast fitues në një bast të vetëm ose shumë.
 • Shuma e aksioneve nga 50 dollarë.

Çmimi kreditohet si një bast falas dhe fitimet në bastet e vendosura duke përdorur një bast falas do të paguhen si fonde për tërheqje dhe do të kreditohen në bilancin kryesor të lojtarit. Kohëzgjatja e bastit falas është 3 ditë.

Programi VIP Sportiv – kohëzgjatja e programit të basteve falas është nga data 01.04.2021 deri më 31.03.2022. Programi sportiv VIP do të aktivizohet automatikisht për çdo klient dhe të gjithë pjesëmarrësit do të fillojnë në nivelin e 1-rë.

Ka 6 nivele të Programit Sportiv VIP dhe ato janë të disponueshme për çdo klient çdo muaj kalendarik. Për të ngritur nivelin, lojtarët duhet të grumbullojnë pikët që jepen për baste dhe nivelet do të rivendosen në fillim të çdo muaji kalendarik.

Lojtarët do të fitojnë 1 pikë për çdo 2$ në baste me koeficient minimal prej 1.3.

 • Për nivelin e parë, lojtarët duhet të grumbullojnë midis 0 dhe 150 pikë.
 • Për nivelin e dytë, lojtarët duhet të grumbullojnë 150 pikë.
 • Për nivelin e 3-të lojtarët duhet të grumbullojnë 1500 pikë.
 • Për nivelin e 4-të lojtarët duhet të grumbullojnë 7500 pikë.
 • Për nivelin e 5-të lojtarët duhet të grumbullojnë 50 000 pikë.
 • Për nivelin e 6-të lojtarët duhet të grumbullojnë 200 000 pikë.

Lojtarët do të marrin shpërblime për ngritjen e nivelit në mënyrën e mëposhtme:

 • Kur lojtarët kalojnë në nivelin 2, ata do të marrin 200 pikë shtesë.
 • Kur lojtarët kalojnë në nivelin 3, ata do të marrin 2000 pikë shtesë.
 • Kur lojtarët kalojnë në nivelin 4, ata do të marrin 10.000 pikë shtesë.
 • Kur lojtarët kalojnë në nivelin 5, ata do të marrin 40.000 pikë shtesë.
 • Kur lojtarët kalojnë në nivelin 6, ata do të marrin 250.000 pikë shtesë.

Në fillim të çdo muaji, niveli i fituar do të rivendoset dhe të gjitha bastet e grumbulluara do të shndërrohen në një bilanc bonus që mund të shkëmbehet me baste falas. Për çdo 100 pikë, lojtarët do të marrin 1 $.

Bastet falas janë të disponueshme vetëm 5 ditë dhe fitimet në bastet e vendosura duke përdorur bastin falas do të paguhen si fonde për tërheqje.

Programi VIP i kazinosë

Lojtarët që bëjnë depozitën e tyre të parë në kazino automatikisht shtohen në Programi VIP. Me çdo bast, ata vendosin do të marrin pikë. Për çdo 12,5 dollarë të bastuar, lojtarët do të marrin 1 pikë. Pasi lojtarët të grumbullojnë pikë, ata mund t'i shkëmbejnë ato me 1$ për 100 pikë.

Lojtarët duhet të kenë parasysh se lojërat e tavolinës dhe lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve. Të gjitha shpërblimet vijnë me kërkesa për bast 3 herë, ndërsa fondet që rezultojnë nga shkëmbimi i komponimeve në para reale vijnë me 1x kërkesa për bast. Pasi lojtari të arrijë statusin VIP, ai do të marrë çmimet dhe rrotullimet falas brenda 24 orëve.

Kjo është lista e shpërblimeve në Programin VIP:

 • Lojtarët që kanë nga 0 deri në 10 pikë janë në nivelin 0 dhe do të kenë marrë pjesë në programin VIP.
 • Lojtarët që kanë 10 pikë janë në nivelin 1 dhe do të marrin 10 rrotullime falas për Flirt të Udhëtimit nga Bgaming.
 • Lojtarët që kanë 25 pikë janë në nivelin 2 dhe do të marrin 10 rrotullime falas për Elvis frog në Vegas nga Bgaming.
 • Lojtarët që kanë 60 pikë janë në nivelin 3 dhe do të marrin 10 rrotullime falas për Book of Cats nga Bgaming.
 • Lojtarët që kanë 100 pikë janë në nivelin 4 dhe do të marrin 50 rrotullime falas për Avalon: Mbretëria e Humbur nga Bgaming.
 • Lojtarët që kanë 200 pikë janë në nivelin 5 dhe do të marrin 75 rrotullime falas për Flirt të Udhëtimit nga Bgaming.
 • Lojtarët që kanë 350 pikë janë në nivelin 6 dhe do të marrin 100 rrotullime falas për Fire Lightning nga Bgaming.
 • Lojtarët që kanë 600 pikë janë në nivelin 7 dhe do të marrin 5 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 1000 pikë janë në nivelin 8 dhe do të marrin 10 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 1500 pikë janë në nivelin 9 dhe do të marrin 15 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 2500 pikë janë në nivelin 10 dhe do të marrin 20 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 3500 pikë janë në nivelin 11 dhe do të marrin 30 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 5000 pikë janë në nivelin 12 dhe do të marrin 50 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 7500 pikë janë në nivelin 13 dhe do të marrin 75 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 10000 pikë janë në nivelin 14 dhe do të marrin 100 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 13000 pikë janë në nivelin 15 dhe do të marrin 125 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 15000 pikë janë në nivelin 16 dhe do të marrin 150 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 20000 pikë janë në nivelin 17 dhe do të marrin 200 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 30000 pikë janë në nivelin 18 dhe do të marrin 250 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 80000 pikë janë në nivelin 20 dhe do të marrin 750 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 125000 pikë janë në nivelin 21 dhe do të marrin 1000 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 175000 pikë janë në nivelin 22 dhe do të marrin 1500 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 250000 pikë janë në nivelin 23 dhe do të marrin 2000 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 350000 pikë janë në nivelin 24 dhe do të marrin 3000 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 500000 pikë janë në nivelin 25 dhe do të marrin 5000 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 700000 pikë janë në nivelin 26 dhe do të marrin 7500 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 1.000.000 pikë janë në nivelin 27 dhe do të marrin 10.000 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 2.500.000 pikë janë në nivelin 28 dhe do të marrin 25.000 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 5.000.000 pikë janë në nivelin 29 dhe do të marrin 50.000 dollarë.
 • Lojtarët që kanë 10.000.000 pikë janë në nivelin 30 dhe do të marrin 100.000 dollarë.

Gara me lojëra elektronike "Wild West"

Gara është e hapur për të gjithë lojtarët e kazinosë që bëjnë të paktën një depozitë në 20Bet Casino. Lojtarët do të marrin pikë kur vendosin baste në lojëra elektronike, dhe për fat të keq vendosja e basteve në lojërat e tavolinës dhe lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk do të kontribuojë në bonus.

Të gjitha rezultatet e garës shfaqen në kohë reale dhe çmimet jepen pas çdo raundi të garës.

Rrotullimet falas janë kredituar për lojën me video slot Four Lucky Diamonds. Të gjitha çmimet nga kjo ofertë duhet të vihen 3 herë brenda 14 ditëve.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €