20bet Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Deposits

20betResponsible Gambling
CASINORANK
7.78/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 120 dollarë + 120 rrotullime falas
96%+ Pagesa në Top Sports
Shërbim i shpejtë ndaj klientit
Kazino bastesh sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
96%+ Pagesa në Top Sports
Shërbim i shpejtë ndaj klientit
Kazino bastesh sportive
20bet is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Për të luajtur lojëra me para të vërteta në 20Bet Casino, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë. Ky është një proces shumë i thjeshtë dhe edhe lojtarët e rinj do ta kenë të lehtë. Gjithçka që duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Depozita. Vendosni shumën që ata dëshirojnë të depozitojnë dhe konfirmoni transferimin.

Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët, 20Bet Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që lojtarët mund të zgjedhin për të bërë një depozitë.

 • Viza është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në $10, dhe shuma maksimale është $100,000.
 • Karta Paysafe është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në $10, dhe shuma maksimale është $100,000.
 • EcoPayz është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë, dhe shuma maksimale është 100,000 dollarë.
 • Mastercard është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në $10, dhe shuma maksimale është $100,000.
 • Bitcoin është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në $20, dhe shuma maksimale është $1.000.000.
 • Sofort është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në $10, dhe shuma maksimale është $100,000.
 • Litecoin është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në $20, dhe shuma maksimale është $1.000.000.
 • Jeton Wallet është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në $10, dhe shuma maksimale është $100,000.
 • Astropay është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në $5, dhe shuma maksimale është $1.000.000.
 • Neosurf është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë, dhe shuma maksimale është 100,000 dollarë.
 • Flexepin është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë, dhe shuma maksimale është 100,000 dollarë.
 • CashtoCode është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë, dhe shuma maksimale nuk është e deklaruar.
 • Transferta bankare në internet është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë, dhe shuma maksimale është 100,000 dollarë.
 • eZeeWallet është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë, dhe shuma maksimale është 100,000 dollarë.
 • MiFinity është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë, dhe shuma maksimale është 2,500 dollarë.

Bonusi i depozitës

Lojtarët që regjistrohen për një llogari të re në 20Bet Casino kanë të drejtën e një bonusi shumë bujar mirëseardhjeje. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të dyfishuar dhe madje trefishuar depozitat e dikujt dhe për të zgjatur lojën. Lojtarët që duan të lexojnë më shumë rreth bonusit të mirëseardhjes mund të drejtohen në faqen e bonusit të 20Bet Casino.