20bet Live Casino Rishikoni - Games

Age Limit
20bet
20bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score7.8
Përfitimet
+ 96%+ Pagesa në Top Sports
+ Shërbim i shpejtë ndaj klientit
+ Kazino bastesh sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit CardsCryptoDebit CardEcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetterNeteller
Perfect Money
Prepaid Cards
Skrill
SticPay
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peso Kilean
Rubla ruse
ShtetetShtetet (32)
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Danimarka
Emiratet e Bashkuara Arabe
Filipinet
Finlanda
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kamboxhia
Kanadaja
Kazakistani
Kenia
Kroacia
Laosi
Nigeria
Nikaragua
Portugalia
Republika Çeke
Tajlandë
Turqia
Ukraina
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreak
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Games

Kazino 20Bet ka një gamë të gjerë të lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë dhe më të njohurat janë lojërat me video slot dhe mes tyre, Book of Dead, Elvis Frog në Vegas, Book of 20Bet dhe Buffalo Rampage, vetëm për të përmendur disa. Një pjesë e madhe e lojërave në kazino i përkasin lojërave Live Casino që fitojnë gjithnjë e më shumë popullaritet kohët e fundit. Disa nga lojërat më të luajtura përfshijnë ato në vijim:

 • Ruletë rrufe
 • Ruletë Rrufeja e Personave të Parë
 • Blackjack i pafund
 • Ëndrra tërheqëse
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruletë e drejtpërdrejtë është një nga lojërat e shumta që lojtarët mund të luajnë drejtpërdrejt në kazino. Rregullat e lojës janë shumë të thjeshta dhe ne i sugjerojmë lojtarëve t'i mësojnë ato përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Pjesa më e rëndësishme që lojtarët duhet të dallojnë këtu është se ekzistojnë dy kategori kryesore bastesh, bastet e brendshme dhe të jashtme. Për të lexuar mbi rregullat e lojtarëve të ruletit mund të ndiqni këtë lidhje.

Një listë e të gjitha lojërave Live Roulette në 20Bet Casino:

 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë Arabe
 • Auto – Ruletë
 • Auto – Roulette La Partage
 • Deutsches Roulette
 • Ruletë Rrufeja e Personave të Parë
 • Ruletë flamande
 • Ruleta e Kazinosë Hipodrom
 • Hipodrome Grand Casino Ruleta
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë e menjëhershme
 • Ruletë japoneze
 • Ruletë e Londrës
 • Ruletë Norsk
 • Ruletë Frankofone
 • Ruletë live 24/7
 • Ruletë absolute e zezë
 • Ruletë Absolute Bright
 • Ruletë Absolute Brown
 • Ruletë Absolute e Bardhë
 • Ruletë Bingo Amerikane
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë autentike Aspers
 • Auto Roulette Classic 1
 • Auto Roulette Classic 2
 • Shpejtësia automatike e ruletës 1
 • Shpejtësia automatike e ruletës 2
 • Auto Roulette VIP
 • Auto – Ruletë 1
 • Auto – Roulette VIP
 • Ruletë automatike
 • Auto Ruletë 1
 • Kazino Bad Homburg
 • Roulette Blaze
 • Ruletë e Brukselit
 • Ruletë e kazinosë në Maltë
 • Cumbia Ruleta 1
 • Deutches Roulette
 • Ruletë me diamant
 • Ruletë me top të dyfishtë
 • DUO Auto Roulette
 • Ruletë Bingo Evropiane
 • Ruletë e modës
 • Ruletë e personit të parë
 • Ruleta e Madhe
 • Ruletë greke
 • Ruletë Hindi
 • Ruletë indiane
 • Ruletë Kensington
 • Ruletë franceze live
 • Ruletë LIVE
 • Ruletë e drejtpërdrejtë
 • Ruletë me shpejtësi të drejtpërdrejtë
 • Mega Roulette
 • Ruletë Namaste
 • Ruletë Hollandeze
 • Ruletë në klub nate
 • Oracle 360 Ruletë
 • Oracle Blaze Roulette
 • Oracle Casino Roulette
 • Oracle Casino Roulette 360
 • Ruletë Portomaso
 • Ruletë e kazinosë Portomaso
 • Ruletë Portomaso Limia
 • Portomaso Oracle Roulette 1
 • Portomaso Oracle Roulette 2
 • Portomaso VIP
 • Prestige Auto Roulette
 • Ruletë Prestige
 • Kryeministri Slingshot
 • Prime Time Auto Roulette
 • Quantum Auto V
 • Roleta Brasileria
 • Ruletë 1
 • Ruletë 1 - Azure
 • Ruletë 10 - Rubin
 • Ruletë 2
 • Ruletë 3 - Makao
 • Ruletë 4 - Ruse
 • Ruletë 5 - gjermane
 • Ruletë 9 - Klubi
 • Ruletë ari 2
 • Ruletë ari 3
 • Ruletë italiane
 • Lobi i Ruletës
 • Roayl Kazino Ruletë autentike
 • Ruleta En Vivo
 • Ruletka Live
 • Salloni Prive Ruletë
 • Ruletë me llastiqe
 • Ruletë automatike me shpejtësi
 • Suomalainen Ruletti
 • Ruletë Svensk
 • Ruletë Triumfi
 • Turkce Rulet
 • Ruletë turke
 • Ruletë në Mbretërinë e Bashkuar
 • Ruletë VIP
 • Viva Las Vegas Roulette
 • XL Ruletë

Blackjack live

Blackjack live është një lojë tjetër që lojtarët mund ta gjejnë në seksionin Live Casino në 20Bet Casino. Kjo është një lojë shumë e thjeshtë për t'u luajtur dhe megjithatë ofron një përvojë emocionuese. Ideja e Blackjack është të marrësh një dorë që është më afër 21. Ka disa mënyra të ndryshme që lojtarët mund të fitojnë raundin. Ata duhet të kenë një dorë që të jetë më e lartë se tregtarët pa u rrëzuar. Një mënyrë tjetër për të fituar është nëse tregtari dështon dhe lojtari ka një dorë që nuk i kalon 21. Lojtarët këshillohen të mësojnë rregullat e lojës përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Ata mund të lexojnë për të gjitha rregullat dhe strategjitë në lidhjen e mëposhtme.

Një listë e të gjitha lojërave Live Blackjack në 20Bet Casino:

 • Blackjack
 • Blackjack A
 • Blackjack B
 • Blackjack C
 • Blackjack Classic 18
 • Blackjack Classic 22
 • Blackjack Classic 23
 • Blackjack Classic 24
 • Blackjack Classic 25
 • Blackjack Classic 26
 • Blackjack Classic 27
 • Blackjack Classic 28
 • Blackjack Classic 29
 • Blackjack Classic 3
 • Blackjack Classic 30
 • Blackjack Classic 31
 • Blackjack Classic 32
 • Blackjack Classic 35
 • Blackjack Classic 36
 • Blackjack Classic 37
 • Blackjack Classic 38
 • Blackjack Classic 39
 • Blackjack Classic 42
 • Të gjitha bastet Blackjack
 • Blackjack rus i zi
 • Blackjack 1
 • Blackjack 1 - Azure
 • Blackjack 10 - Azure
 • Blackjack 11
 • Blackjack 12
 • Blackjack 14
 • Blackjack 15
 • Blackjack 16
 • Blackjack 2
 • Blackjack 2 - Azure
 • Blackjack 22 - Azure
 • Blackjack 23 - Azure
 • Blackjack 24 - Azure
 • Blackjack 25 - Azure
 • Blackjack 26 - Azure
 • Blackjack 3
 • Blackjack 3 - Azure
 • Blackjack 30 - Azure 2
 • Blackjack 31 – Azure 2
 • Blackjack 33 – Azure 2
 • Blackjack 33 - Klubi
 • Blackjack 34 - Klubi
 • Blackjack 35 - Klubi
 • Blackjack 36 - Klubi
 • Blackjack 4 - Azure
 • Blackjack 5 - Azure
 • Blackjack 6
 • Blackjack 6 - Azure
 • Blackjack 7
 • Blackjack 7 - Azure
 • Blackjack 8 - Azure
 • Blackjack 9 - Azure
 • Blackjack Classic 17
 • Blackjack Classic 20
 • Blackjack Classic 21
 • Blackjack Classic 41
 • Blackjack Classic 43
 • Blackjack Classic 44
 • Blackjack Classic 45
 • Blackjack Classic 46
 • Blackjack Classic 47
 • Blackjack Classic 48
 • Blackjack Classic 49
 • Blackjack Classic 50
 • Blackjack Classic 51
 • Blackjack Classic 52
 • Blackjack Classic 53
 • Blackjack Classic 54
 • Blackjack Classic 55
 • Blackjack Classic 56
 • Blackjack Classic 57
 • Blackjack Classic 58
 • Blackjack Classic 59
 • Blackjack Classic 60
 • Blackjack Classic 61
 • Blackjack Classic 62
 • Blackjack Classic 63
 • Blackjack Classic 64
 • Blackjack Classic 65
 • Blackjack Classic 66
 • Blackjack Classic 67
 • Blackjack Classic 68
 • Blackjack Classic 69
 • Blackjack Classic 70
 • Blackjack Classic 71
 • Blackjack Classic 72
 • Blackjack Classic 8
 • Blackjack Classic 9
 • Blackjack Diamond VIP
 • Blackjack Fortune VIP
 • Blackjack Gold 4
 • Blackjack Gold 5
 • Blackjack Gold 6
 • Blackjack Grand VIP
 • Blackjack Italiano 1
 • Blackjack Italiano 2
 • Blackjack Italiano VIP
 • Lobi i Blackjack
 • Partia Blackjack
 • Blackjack Platinum 1
 • Blackjack Platinum VIP
 • Blackjack Silver A
 • Blackjack Silver B
 • Blackjack Silver C
 • Blackjack Silver D
 • Blackjack Silver E
 • Blackjack Silver F
 • Blackjack Silver G
 • Blackjack VIP
 • Blackjack VIP 12
 • Blackjack VIP A
 • Blackjack VIP Alpha
 • Blackjack VIP B
 • Blackjack VIP Beta
 • Blackjack VIP C
 • Blackjack VIP D
 • Blackjack VIP E
 • Blackjack VIP F
 • Blackjack VIP G
 • Blackjack VIP H
 • Blackjack VIP I
 • Blackjack VIP J
 • Blackjack VIP K
 • Blackjack VIP L
 • Blackjack VIP M
 • Blackjack VIP O
 • Blackjack VIP P
 • Blackjack VIP Q
 • Blackjack VIP R
 • Blackjack VIP S
 • Blackjack VIP T
 • Blackjack VIP U
 • Blackjack VIP X
 • Blackjack VIP Z
 • Blackjack klasik 7
 • Blackjack klasik me shpejtësi 1
 • Blackjack klasik me shpejtësi 10
 • Blackjack klasik me shpejtësi 11
 • Blackjack klasik me shpejtësi 12
 • Blackjack klasik me shpejtësi 13
 • Blackjack klasik me shpejtësi 14
 • Blackjack klasik me shpejtësi 15

Baccarat live

Bakarat live është një lojë emocionuese që lojtari mund ta gjejë në seksionin e Kazinosë Live në Kazinonë 20Bet. Kjo është një lojë e lehtë për t'u luajtur dhe është ndoshta një nga lojërat më të lehta të tavolinës në kazino. Të gjithë lojtarët duhet të vendosin se është madhësia e bastit dhe se kush do të bast, dhe pasi të bëhet kjo, ata mund të ulen dhe të pushojnë dhe tregtari do të bëjë gjithçka që është e nevojshme për raundin. Për të lexuar mbi rregullat e lojës, lojtarët mund të ndiqni këtë lidhje.

Këtu është një listë e të gjitha lojërave Live Baccarat në 20Bet Casino:

 • Bakarat A
 • Bakarat B
 • Bakarat C
 • Shtrydhje e kontrolluar e Baccarat
 • Shtrydhje Baccarat
 • Bakarat rrufeje
 • No Comm Speed Baccarat A
 • Baccarat B pa shpejtësi komunikimi
 • Salloni Prive Baccarat B
 • Salloni Prive Baccarat E
 • Baccarat me shpejtësi A
 • Speed Baccarat B
 • Speed Baccarat D
 • Speed Baccarat E
 • Speed Baccarat F
 • Speed Baccarat G
 • Speed Baccarat J
 • Speed Baccarat K
 • Speed Baccarat N
 • Speed Baccarat O
 • Speed Baccarat P
 • Andar Bahar
 • Baccarat me shpejtësi automatike të drejtpërdrejtë
 • Baccarat & Sic Bo Lobi
 • Bakarat 1
 • Bakarat 10
 • Bakarat 11
 • Bakarat 12
 • Bakarat 2
 • Bakarat 3
 • Bakarat 4
 • Bakarat 5
 • Bakarat 6
 • Bakarat 7
 • Bakarat 8
 • Bakarat 9
 • Lobi Baccarat
 • Bast në Baccarat
 • Bakara e artë
 • Knock Out i Bakaratit të Artë
 • Golden Baccarat Super Six
 • Baccarat i pasurisë së artë
 • Baccarat Multibet
 • Baccarat pa shpejtësi komunikimi C
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Salloni Prive Baccarat A
 • Salsa Baccarat 3
 • Salsa Baccarat 4
 • Baccarat me shpejtësi - Kriket
 • Baccarat me shpejtësi 1
 • Baccarat me shpejtësi 11
 • Baccarat me shpejtësi 12
 • Baccarat me shpejtësi 2
 • Baccarat me shpejtësi 3
 • Baccarat me shpejtësi 5
 • Baccarat me shpejtësi 6
 • Baccarat me shpejtësi 7
 • Baccarat me shpejtësi 8
 • Baccarat me shpejtësi 9
 • Speed Baccarat H
 • Speed Baccarat I
 • Speed Baccarat L
 • Speed Baccarat M
 • X Baccarat M1
 • X Baccarat M2
 • X Baccarat M3
 • X Baccarat M4

Poker Live

Poker live është një lojë që kërkon disa njohuri për t'u luajtur. Lojtarët që kërkojnë një lojë sfiduese mund të gjejnë shumë variacione të ndryshme të Pokerit në seksionin Live Casino në 20Bet Casino. Ka disa gjëra që lojtarët duhet t'u kushtojnë vëmendje përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Ata duhet të mësojnë fillimisht renditjen e duarve dhe mënyrën se si funksionojnë raundet e basteve. Lojtarët që duan të lexojnë për rregullat e lojës mund të ndjekin këtë lidhje.

Këtu është një listë e të gjitha lojërave Live Poker të disponueshme në 20Bet Casino:

 • Pokeri i Karaibeve
 • Kazino Hold'em
 • Side Bet City
 • Bonus Texas Hold'em
 • Poker me tre letra
 • Ultimate Texas Hold'em
 • 6+ Poker
 • Bast në Poker
 • Bast për adoleshentin Patti
 • Një Ditë Teen Patti Classic
 • Lobi i Pokerit

Lojëra të tjera

Ekziston një seksion tjetër në lojërat Live Casino në 20Bet Casino. Këtu përfshihen lojëra të ndryshme dhe këtu është një listë e plotë e të gjitha lojërave që lojtarët mund të gjejnë këtu:

 • Cash ose Crash
 • Monopol
 • Bardha absolute
 • Aventurat përtej Wonderland Live
 • Ruletë Bingo Amerikane
 • Andar Bahar
 • Liga e Argjentinës
 • Basketboll sipas kërkesës
 • Bast në numra
 • Bast në Lobin e Numrave
 • Kampionët sipas kërkesës
 • Koha e Çmendur
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje
 • Duel me zare
 • Dog 6 H Shanset sipas kërkesës
 • Ëndrra tërheqëse
 • Liga e Anglisë
 • Liga e Anglisë sipas kërkesës
 • Ruletë Bingo Evropiane
 • Kapëse ëndrrash në personin e parë
 • Mega Ball i personit të parë
 • Ruletë flamande
 • Liga e Francës
 • Liga gjermane sipas kërkesës
 • Ruletë greke
 • Kali 6 H Shanset
 • Kuajt 10 Banesa sipas kërkesës
 • Kali 10 Sprint
 • Kuajt 6 H. Shanset sipas kërkesës
 • Liga e Italisë
 • Liga e Italisë sipas kërkesës
 • Keno
 • Keno Deluxe
 • Zare rrufeje

Nëse një lojtar është adhurues i 20Bet, 1xBet është një tjetër kazino fantastike me lojëra emocionuese dhe emocionuese të kazinosë live.