20bet - Mobile

Age Limit
20bet
20bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Mobile

Kazinotë celulare janë ndjesia më e fundit në industrinë e kazinove në internet dhe shumica e ofruesve të programeve kompjuterike fokusohen në platformat e kazinove celularë. Kjo hap një epokë të re të lojërave të fatit me mundësi të shumta si të luash lojëra në lëvizje pa vuajtje kufizimesh në grafikë ose mënyra pagese.

Kazinotë celulare janë të njohura dhe kjo nuk është befasi pasi ato janë opsioni perfekt për ata që preferojnë një mënyrë jetese të shpejtë dhe dinamike dhe që nuk kanë gjithmonë akses në kompjuter. 20Bet Casino është i pajtueshëm me shumicën e pajisjeve të dorës nëpërmjet një aplikacioni ose luajtjeje të menjëhershme dhe ata kanë vetëm një qëllim në mendje, dhe ai është t'u ofrojnë lojtarëve përvojën më të mirë të basteve sportive dhe kazinosë në internet. Këtu janë vetëm disa nga veçoritë që Kazino 20Bet ofron për lojtarët e saj:

  • Ndërfaqja më e mirë e kazinosë – lojtarët nuk duhet të shkarkojnë një aplikacion për të luajtur në 20Bet Casino, në vend të kësaj ata mund të hyjnë në llogarinë e tyre duke përdorur shfletuesin e tyre. Ata do të shijojnë të njëjtën përvojë sikur të luanin në desktop, sepse cilësia e lojës është e njëjtë.
  • Mbështetja e klientit 24/7 - 20Bet Casino ofron mbështetje për klientët me cilësi të lartë, e cila është e disponueshme për të gjithë lojtarët, pavarësisht se çfarë pajisje përdorin për të hyrë në llogaritë e tyre.
  • Mënyra të ndryshme pagese – 20Bet Casino ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar dhe tërhequr fonde.
  • Përvoja e drejtpërdrejtë e kazinosë – të luash në një kazino të drejtpërdrejtë është shtesa më e mirë për 20Bet Casino dhe lojtarët mund të kënaqen duke luajtur lojërat e tyre të preferuara me një tregtar të drejtpërdrejtë.
  • Lojëra të ndryshme kazino – kur bëhet fjalë për një përzgjedhje të madhe të lojërave të kazinosë në internet, duhet të pranojmë se 20Bet Casino spikat në turmë. Lojtarët mund të filtrojnë lojërat sipas temës, ofruesit ose zhanrit për të gjetur atë që kërkojnë. Për më tepër, kazinoja po shton vazhdimisht lojëra të reja në portofolin e tyre, në mënyrë që lojtarët të kenë gjithmonë diçka të re për të eksploruar. Lojtarët mund t'i qasen këtyre lojërave duke përdorur pajisjen e tyre desktop dhe celular. Duhet të themi se nuk ka asgjë më të mirë se të jesh në një kazino të vërtetë me bazë tokësore dhe 20Bet Casino e sjell atë përvojë më pranë lojtarëve falë kazinosë së tyre Live. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë janë lojtarët më të afërt për të luajtur në një kazino të vërtetë, veçanërisht ata që nuk janë në gjendje të shkojnë në një kazino. Kjo sjell eksitimin e të luajturit në një kazino të vërtetë nga komoditeti i shtëpisë së tyre. Janë të disponueshme qindra versione të ndryshme të Live Roulette, Live Blackjack dhe Live Poker. Çdo lojë përmban një tregtar profesionist, pamje të ndryshme të kamerës dhe kufij të basteve.
Total score7.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit CardsCryptoDebit CardEcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetterNeteller
Perfect Money
Prepaid Cards
Skrill
SticPay
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peso Kilean
Rubla ruse
ShtetetShtetet (32)
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Danimarka
Emiratet e Bashkuara Arabe
Filipinet
Finlanda
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kamboxhia
Kanadaja
Kazakistani
Kenia
Kroacia
Laosi
Nigeria
Nikaragua
Portugalia
Republika Çeke
Tajlandë
Turqia
Ukraina
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreak
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet