20bet Live Casino Rishikoni - Software

Age Limit
20bet
20bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Software

Në 20Bet Casino, lojtarët mund të luajnë lojëra si baccarat, blackjack dhe ruletë në kohë reale me tregtarët e vërtetë. Lojtarët mund ta shohin të gjithë lojën duke u shfaqur para syve të tyre falë teknologjisë së transmetimit të drejtpërdrejtë njësoj sikur të ishin në një kazino të vërtetë. Kjo është e gjitha falë ofruesve të softuerit që po bëjnë punë të jashtëzakonshme për t'u sjellë lojtarëve përvojën më të mirë të mundshme.

20Bet Casino ka partnerizuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë lojërat më të njohura. Një emër që bie në sy në turmë është Microgaming, e cila është një kompani që është përgjegjëse për softuerin e parë të kazinosë online në botë. Që nga momenti kur krijuan kompaninë e tyre, ata po u ofrojnë kazinove online lojëra inovative dhe me cilësi të lartë me tregtarë të drejtpërdrejtë. Duhet të pranojmë se edhe sot Microgaming është lider i prodhuesve të softuerëve të kazinosë live. Ata kalojnë një milje shtesë për të siguruar që produktet e tyre të lojërave të jenë po aq autentike sa një përvojë e kazinosë mund të merret në internet. Lojtarët e rinj mund të mos jenë të vetëdijshëm për këtë ofrues të softuerit, por ata me siguri kanë dëgjuar për produktin e tyre më të mirë Mega Moolah pagoi 6,374,434 dollarë në 2009.

Playtech është një tjetër emër shumë popullor kur bëhet fjalë për ofruesit e softuerit. Ata kanë një përvojë të pasur në botën e lojërave në internet me softuerin e tyre më të avancuar. Duhet të pranojmë se cilësia e lojërave të tyre live është e jashtëzakonshme dhe lojtarët duhet t'i provojnë ato me siguri.

Nuk mund të flasim për lojëra kazino live pa përmendur NetEnt. Ky është një ofrues softuerësh që shpërndan lojëra te disa prej operatorëve më të mirë të kazinove në internet në botë. NetEnt fuqizon lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë si ruleta dhe pokeri dhe për shkak të përvojës së pasur të kompanisë në këtë sektor, ato konsiderohen si një nga ofruesit më të njohur të softuerit të kazinosë live.

Këtu është një listë e të gjithë ofruesve të softuerëve që lojtarët mund të gjejnë lojëra live nga 20Bet Casino:

 • Lojëra 1x2
 • Lojëra 2BY2
 • Ainsworth
 • Amatike
 • ATMOSFERA
 • Lojëra në gusht
 • Belatra
 • bet2tech
 • BGaming
 • Lojëra në kohë të mëdha
 • BoomingGaming
 • Boongo
 • Betsoft
 • Caleta
 • Dhëmb i çmendur
 • EGT
 • Studios ELK
 • Endorfina
 • EvoPlay
 • Eyecon
 • Lojëra Fantasma
 • Feliks
 • Fugaso Gaming
 • Arti i lojës
 • Gamevy
 • Jade jeshile
 • Habanero Gaming
 • IGROSOFT
 • Iron Dog Studio
 • ISoftBet
 • Vetëm për fitore
 • Kalamba
 • Kiron Interactive
 • Leander
 • LeapGaming
 • Lojëra Mancala
 • Lojë me nuskë
 • Microgaming
 • MrSlotty
 • NetEnt
 • Qyteti NoLimit
 • Nje prekje
 • PG Soft
 • Platipus
 • Luaj'n GO
 • Playson
 • Playtech
 • Lojë pragmatike
 • Push Gaming
 • Quickspin
 • RabCat
 • Lojëra realiste
 • Rake e kuqe
 • Lojëra me Tigër të Kuq
 • RelaxGaming
 • Skillzzgaming
 • Spinomenale
 • Swintt
 • Ndërro
 • Teknologjia e Kazinosë
 • Thunderkick
 • Tom Horn Gaming
 • Studiot Triple Edge
 • Laboratori i Vërtetë
 • TVBET
 • Wazdan
Total score7.8
Përfitimet
+ 96%+ Pagesa në Top Sports
+ Shërbim i shpejtë ndaj klientit
+ Kazino bastesh sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit CardsCryptoDebit CardEcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetterNeteller
Perfect Money
Prepaid Cards
Skrill
SticPay
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peso Kilean
Rubla ruse
ShtetetShtetet (32)
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Danimarka
Emiratet e Bashkuara Arabe
Filipinet
Finlanda
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kamboxhia
Kanadaja
Kazakistani
Kenia
Kroacia
Laosi
Nigeria
Nikaragua
Portugalia
Republika Çeke
Tajlandë
Turqia
Ukraina
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreak
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet