20bet Live Casino Rishikoni - Tips & Tricks

Age Limit
20bet
20bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score7.8
Përfitimet
+ 96%+ Pagesa në Top Sports
+ Shërbim i shpejtë ndaj klientit
+ Kazino bastesh sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit CardsCryptoDebit CardEcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetterNeteller
Perfect Money
Prepaid Cards
Skrill
SticPay
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peso Kilean
Rubla ruse
ShtetetShtetet (32)
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Danimarka
Emiratet e Bashkuara Arabe
Filipinet
Finlanda
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kamboxhia
Kanadaja
Kazakistani
Kenia
Kroacia
Laosi
Nigeria
Nikaragua
Portugalia
Republika Çeke
Tajlandë
Turqia
Ukraina
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreak
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Tips & Tricks

Të luash lojëra në një kazino është shumë intuitive, kështu që edhe lojtarët që sapo po zbulojnë botën e lojërave të fatit në internet do ta kenë të lehtë. Gjithsesi, është gjithmonë një ide e mirë të dini pak për lojërat që ata vendosin të luajnë, veçanërisht kur bëhet fjalë për lojërat e Kazinosë Live. Kjo ndodh sepse, ndryshe nga lojërat e tjera të kazinosë, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk janë të disponueshme në modalitetin argëtues.

Live Casino është një pjesë e pandashme e 20Bet Casino dhe lojtarët e duan atë sepse mund të luajnë lojërat e tyre të preferuara dhe në të njëjtën kohë të shoqërohen me tregtarin dhe lojtarët e tjerë.

Përvoja në një kazino live do të varet nga shumë faktorë si p.sh ofruesi i softuerit, përzgjedhja e lojës, dhe kompetencat e tregtarëve të drejtpërdrejtë, vetëm për të përmendur disa. Për t'i ndihmuar lojtarët të kenë përvojën më të mirë të mundshme në një kazino të drejtpërdrejtë, ne kemi bërë një listë me 10 këshillat kryesore të kazinosë live:

  • Gjeni një kazino për t'i besuar – është shumë e rëndësishme të dini se një lojtar po luan në një kazino të sigurt dhe të drejtë live. Ne e sigurojmë secilin lojtar se 20Bet është një kazino të cilit mund t'i besohet pasi ata kanë të gjitha licencat e nevojshme për të operuar.
  • Keni gjerësi bande të mjaftueshme – të luash në një kazino të drejtpërdrejtë kërkon transmetim të drejtpërdrejtë të pandërprerë dhe lojë të patëmetë. Për t'u siguruar që këto gjëra janë të mundshme, lojtarët duhet të kenë gjerësi bande të mjaftueshme. Është shumë e rëndësishme të kontrolloni kërkesat teknike dhe të siguroheni që lidhja e tyre në internet të jetë mjaft e mirë për një lojë të qetë.
  • Mos ndiqni humbjet – është shumë e rëndësishme të luani në një kazino live me paratë që lojtarët mund të përballojnë për të humbur. Është e mundur të arrish fitore të mëdha kur luani lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë, por ekziston gjithashtu një shans i madh që ata të humbasin të gjitha fondet e tyre. Kur e bëjnë këtë, ata nuk duhet të ndjekin humbjet. Do të ketë një mundësi tjetër për të luajtur, dhe nëse fati nuk është në anën e tyre, lëvizja më e mirë është të largohen nga kazinoja dhe të ktheheni një ditë tjetër.
  • Dini kur të ndaloni - lojtarët duhet të dinë se ndjekja e humbjeve është një 'jo' e madhe kur luani lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Në të njëjtën kohë, disa lojtarë nuk janë kurrë të kënaqur me fitimet e tyre dhe nuk dinë kur të ndalojnë. Të mësosh se si të balancosh lojën e tyre është një pjesë shumë e rëndësishme e të luajturit në një kazino.
  • Flisni me shefin e gropës – çdo lojë live kazino ka një mbikëqyrës të njohur si Pit Boss. Në rast se tregtari i drejtpërdrejtë bën një gabim, gjëja më e mirë për të bërë është t'i drejtoheni Pit Boss. Nëse tregtari me të vërtetë ka bërë një gabim, lojtarit do t'i kthehen bastet.
  • Përdorni një strategji - të luash lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë kërkon disa njohuri. Njohja e rregullave të lojës që ata vendosin të luajnë do t'i çojë shumë. Për më tepër, përdorimi i një strategjie të mirë do të përmirësojë shanset e tyre për të fituar në mënyrë drastike. Duhet të themi se këto strategji nuk do të funksionojnë gjatë gjithë kohës, por ato do t'i ndihmojnë lojtarët të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar.
  • Mësoni etiketën e Kazinosë Live – kur luani në një kazino të drejtpërdrejtë, zakonisht ka më shumë lojtarë që luajnë të njëjtën lojë. Për këtë arsye, është e rëndësishme të jesh një klient i mirë dhe të njohësh etikën e kazinosë live. Një lojtar duhet të zërë një vend vetëm kur ata janë të përgatitur për të luajtur, dhe është shumë e rëndësishme që të trajtohen me respekt lojtarët e tjerë dhe tregtari.
  • Organizoni kohën tuaj – bixhozi është një aktivitet argëtues dhe është e mundur të humbisni ndjenjën e kohës. Për këtë arsye, lojtarët duhet të organizojnë kohën e tyre. Disa veçori do t'i ndihmojnë lojtarët të monitorojnë kohën që kalojnë në kazino.
  • Përfitoni nga promovimet – Kazino 20Bet ofron disa promovime të krijuara posaçërisht për lojërat e kazinosë live. Ne i këshillojmë lojtarët të hyjnë në llogaritë e tyre herë pas here në mënyrë që të mos humbasin asgjë. Pretendimi i një bonusi është një mënyrë e shkëlqyer për të rritur ekuilibrin e dikujt dhe për t'i lejuar lojtarët të zgjasin lojën e tyre.
  • Argëtohuni – gjëja më e rëndësishme kur luani lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë është të argëtoheni. Ndonjëherë lojtarët harrojnë të shijojnë lojën që luajnë sepse janë duke ndjekur humbjet ose janë të etur për të fituar.