21casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
21casino
21casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission
Total score8.0
Përfitimet
+ Një përzgjedhje e gjerë e lojërave elektronike
+ Dizajn i pastër
+ Lojërat më të fundit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane austriake
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank Wire Transfer
Boku
Credit CardsDebit Card
Entropay
GiroPay
Interac
MaestroMasterCardNeteller
OchaPay
PayPal
Paytrail
Sepa
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
dotpay
MonedhatMonedhat (6)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
ShtetetShtetet (12)
Argjentina
Brazili
Finlanda
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Peruja
Republika Çeke
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (61)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Barcrest Games
Betdigital
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Cayetano Gaming
Chance Interactive
Concept Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution GamingEzugi
Fantasma Games
Felt Gaming
Foxium
Fuga Gaming
Games Warehouse
Genesis Gaming
Inspired
Just For The Win
Kalamba Games
Leander Games
Lightning Box
Live 5 Gaming
Magic Dreams
MetaGU
Microgaming
Multicommerce Game Studio
NetEnt
NextGen Gaming
Nyx Interactive
Old Skool Studios
Play'n GO
Probability
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Reflex Gaming
SG Gaming
SUNFOX Games
Seven Deuce Gaming
Shuffle Master
Sigma Games
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Sthlm Gaming
Storm Gaming
Thunderkick
Touchstone Games
Wazdan
Wild Streak Gaming

About

21Casino është një kazino moderne në internet e angazhuar për të sjellë më të mirën në argëtimin e kazinosë për klientët e tyre. Tema e tyre përbëhet nga një mjedis luksoz i kazinosë që mund të shijohet në komoditetin e shtëpisë ose duke përfituar nga versioni i tyre celular për të luajtur në çdo kohë dhe kudo.

Games

Lojtarët kanë shumë opsione lojërash kazino për të zgjedhur nga këtu. Ekziston një përzgjedhje e madhe e lojërave elektronike që përfshin disa lojëra elektronike shumë fitimprurëse. Më pas, për adhuruesit e lojërave të tavolinës zgjedhja përfshin Ruletë, Blackjack, Poker dhe madje edhe disa lojëra High Roller. Për një emocion shtesë, këtu mund të shijoni lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve.

Withdrawals

Tërheqja është po aq e lehtë sa depozitimi në 21 Casino. Tërheqjet do të përpunohen përmes të njëjtës portë pagese që është përdorur për depozitimin e parë. Nëse kjo nuk është e disponueshme, atëherë kazinoja do t'i kërkojë lojtarit të sigurojë një metodë alternative për pranimin e tërheqjeve. Lojtarëve do t'u kërkohet të kalojnë një proces verifikimi.

Languages

Është e lehtë të konvertosh 21 Casino në një nga gjuhët e tyre të mbështetura. Këto përbëhen nga anglishtja, suedishtja, finlandishtja dhe norvegjishtja. Për të zgjedhur një nga këto gjuhë, lojtarët mund t'i referohen ikonës në menunë e sipërme dhe të klikojnë mbi të. Më pas ata do të jenë në gjendje të zgjedhin atë që dëshirojnë.

Promotions & Offers

Kjo kazino ka zgjedhur të ofrojë një sërë promovimesh që përfshijnë jo vetëm bonusin e mirëseardhjes, por edhe të tjera. Bonusi i mirëseardhjes përbëhet nga një ndeshje 121% deri në 300 dollarë. Pastaj një tjetër bonus aktual është Bonusi Hangover për depozitat e para të bëra të hënën dhe të martën. Është një ndeshje 21%. deri në 210 dollarë.

Live Casino

Kjo kazino është shumë krenare për shërbimin e tyre ndaj klientit, i cili ofrohet përmes opsioneve të tyre të mbështetjes. Ata pretendojnë se janë në gjendje të ofrojnë mbështetje 24/7 dhe shtatë ditë në javë. Ata mund të kontaktohen përmes emailit. Ose biseda është e disponueshme për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje. 21 Casino do t'u përgjigjet emaileve sa më shpejt që të jetë e mundur.

Software

21 Casino ka zgjedhur të strehojë disa nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike të kazinosë. Këto përfshijnë NetEnt, Amaya, Leander, NYX, Quickspin, Thunderkick dhe Genisis. Duke pasur një përzgjedhje kaq të madhe ofruesish softuerësh, ajo siguron që kazinoja po ofron forma të preferuara të lojës për secilin prej anëtarëve të saj. Kjo do të thotë që klientët nuk duhet të shkojnë diku tjetër.

Support

Shumë prej tyre kënaqen duke përdorur lojën e menjëhershme në të cilën mund të aksesojnë përmes shfletuesit të tyre. Më pas, për ata që duan të luajnë në pajisjet e tyre celulare, do të shijojnë lojën e shkëlqyer të ofruar nga 21 Casino Mobile. Ekziston edhe kazino live që është plot aksion me shumë larmi.

Deposits

21 Casino ka zgjedhur të sigurojë një grup të tërë opsionesh depozitash. Këto përfshijnë Visa, Mastercard, Mastro, Trustly, Giropay, Sofort, Paypal, Paysafe, Skill, Neteller, si dhe tela interac dhe bankare për ata që dëshirojnë të depozitojnë me këtë opsion. Edhe pse teli bankar mund të zgjasë pak më shumë. Me këtë numër zgjedhjesh pothuajse të gjithë do të mund të depozitojnë.