Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë 22BET - Affiliate Program

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus 300 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

22Bet Partners është programi shoqërues për 22Bet Casino dhe është krijuar në vitin 2017. Me qendër në Curacao, 22Bet Partners është përgjegjës për krijimin e zgjidhjeve të marketingut të filialeve, të cilat më pas janë të disponueshme për anëtarët për t'u përdorur. Këto zgjidhje të marketingut të filialeve përfshijnë parulla, lidhje gjurmuese dhe kështu me radhë.

22Bet Partners do të blejë trafikun e kazinosë dhe lojtarët mund të shijojnë lojëra elektronike më të mira nga ofruesit kryesorë të lojërave në treg, si dhe disa lojëra të klasit të lartë me tregtarë të drejtpërdrejtë që vijnë në shumë versione, kështu që çdo lojtar do të jetë në gjendje të zgjedhë diçka sipas sipas preferencave të tyre.