Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë 22BET - Countries

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus 300 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Countries

Countries

Kazino 22Bet ndodhet në Qipro, por falë licencës që mban, po bëhet gjithnjë e më popullore në Evropë, Azi, madje edhe në SHBA. Azia mund të zgjidhet si klienti kryesor i markës 22Bet Casino.

Ofertat që ka kjo kazino online janë mjaft tërheqëse dhe ato janë krijuar në një mënyrë për të tërhequr lojtarë nga çdo pjesë e planetit. 22Bet Casino ka rezultuar të jetë një markë shumë fleksibël, duke iu përshtatur çdo kërkese specifike të klientëve.

Raporti i pagesës në 22Bet Casino është gjithashtu shumë mbresëlënës, dhe platforma që ata përdorin është shumë inovative dhe është e këndshme për lojtarët nga e gjithë bota. Lojtarët kanë një përvojë të paharrueshme të lojërave të fatit në faqe dhe ka shumë përfitime të tjera nga regjistrimi në të.

22Bet është i disponueshëm në të gjitha vendet falë licencës që mban, përveç vendeve që kanë një ndalim specifik për lojërat e fatit në internet. Shumëllojshmëria e vendeve në të cilat disponohet 22Bet mund të shihet nga gjuhët në të cilat disponohet faqja. Për sa u përket vendeve që kanë një ndalim të rreptë të lojërave të fatit në internet, lojtarët mund të përdorin një VPN dhe të hyjnë në sajt pavarësisht vendndodhjes së tyre.

Ata mund ta bëjnë këtë nga vendet e mëposhtme:

 • Gjermania
 • Anglia
 • Spanja
 • Italia
 • Franca
 • Shqipëria
 • Azerbajxhani
 • Brazili
 • Portugalia
 • Bosnjë
 • Kanadaja
 • Australia
 • Kinë
 • Republika Çeke
 • Finlanda
 • Gjeorgjia
 • Greqia
 • Indi
 • Kroacia
 • Izraeli
 • Hungaria
 • Armenia
 • Indonezia
 • Koreja
 • Japonia
 • Maqedonia e Veriut
 • Mongolia
 • Iraku
 • Irani
 • Meksika
 • Polonia
 • Zelanda e Re
 • Norvegjia
 • Rumania
 • Rusia
 • Sllovakia
 • Tajlandë
 • Ukrainë