Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë 22BET - FAQ

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus 300 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
FAQ

FAQ

Çfarë lloje lojërash ofron 22BET? Në 22BET, do të gjeni një shumëllojshmëri të gjerë lojërash që i përshtaten shijeve të çdo lojtari. Ato ofrojnë një përzgjedhje të gjerë të lojërave elektronike, duke përfshirë makina klasike të frutave dhe lojëra elektronike moderne video me tema emocionuese. Nëse lojërat e tavolinës janë më shumë në stilin tuaj, mund të shijoni klasikët si blackjack, ruletë, baccarat dhe poker. Ata gjithashtu kanë një seksion të drejtpërdrejtë të kazinosë ku mund të luani kundër tregtarëve të vërtetë në kohë reale.

A është e sigurt 22Bet Casino?

Po, ai ka një licencë nga Curacao dhe ata përdorin teknologjinë më të fundit të kriptimit SSL, e cila siguron që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale që lojtarët lënë në faqe të jenë të mbrojtura mirë nga çdo mashtrim.

A ka lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë të disponueshme në 22Bet Casino?

Lojtarët mund të zgjedhin nga përzgjedhja e gjerë e lojërave tavoline live në 22Bet Casino. Ka versione të shumta të ruletit live, baccarat live, bingo live, blackjack live dhe poker live. Ata të gjithë ofrojnë sasi të mëdha eksitimi gjatë lojës dhe vijnë me grafikë të shkëlqyer.

A marrin lojtarët një bonus mirëseardhjeje në 22Bet Casino?

Po, të gjithë lojtarët e sapo regjistruar kanë të drejtë të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje, i cili vjen në formën e 22Bet Casino që përputhet me depozitën e parë të lojtarit. Depozita minimale që mund të bëjë lojtari është 1 $.

A mund të luhen lojëra falas në 22Bet Casino?

Lojërat kanë një version demo që lojtarët ta provojnë dhe është një mënyrë e mirë për t'u njohur me rregullat dhe lojën përpara se të vendosni të bastni me para të vërteta. Nuk ka asnjë kufizim se sa kohë mund të luhen lojërat falas.

Cilat mënyra pagese janë të disponueshme në 22Bet Casino?

Ka një mori opsionesh pagese të disponueshme në 22Bet Casino dhe përfshin Visa, MasterCard, Transfertë bankare, Skrill, Neteller, E-Pay, Pay4Fun, Perfect Money, Dash, Bitcoin, WebMoney, Litecoin, Monero dhe Amigo.