Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë 22BET - Languages

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus 300 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Languages

Languages

Ndërkombëtare në internet kazinotë e drejtpërdrejta duhet të kenë në dispozicion shumë gjuhë, pasi ata do të tërheqin lojtarë nga vende të ndryshme në tokë.

Shumë përpjekje bëhen për ta bërë faqen të përputhshme me çdo gjuhë nga e cila ka lojtarë nga faqja dhe duke gjykuar nga lista e gjuhëve që ka 22Bet Casino, është padyshim një markë serioze me shumë klientë nga e gjithë bota.

Lista e gjuhëve të disponueshme në 22Bet Casino mund të shihet në këndin e sipërm djathtas të faqes në internet dhe lojtarët do të vënë re menjëherë se lista është mjaft e madhe. Disa nga gjuhët më të përdorura nga lojtarët janë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • Spanjisht
 • frëngjisht
 • italisht

Pra, gjuhët kryesore dhe ato që fliten më së shpeshti në mesin e njerëzve në mbarë botën janë të pranishme, por lista nuk ndalet me kaq. Përveç këtyre 5 gjuhëve, lojtarët mund të gjejnë dhe përdorin këto:

 • arabisht
 • shqiptare
 • Badini
 • Azerbajxhani
 • portugalisht (braziliane)
 • boshnjake
 • anglisht kanadeze
 • anglisht australiane
 • kineze
 • çeke
 • finlandez
 • gjeorgjiane
 • greke
 • izraelite
 • indiane
 • kroate
 • hungareze
 • armene
 • indonezisht
 • indiane
 • irakiane
 • japoneze
 • koreane
 • Kazakistani
 • maqedonase
 • mongolisht
 • malajziane
 • meksikane
 • norvegjeze
 • Anglisht Zelanda e Re
 • polonisht
 • portugeze
 • rumun
 • rusisht
 • sllovake
 • Thai
 • turk
 • ukrainase
 • amerikane
 • vietnameze

Lista e gjuhëve është mjaft mbresëlënëse, kështu që lojtarët nga çdo cep i tokës mund të ndjehen të lirë të regjistrohen në 22Bet Casino dhe ata me siguri do të ndihen si në shtëpinë e tyre, faqja në çdo gjuhë është e njëjtë dhe nuk ka veçori që mungojnë, jo pavarësisht se çfarë gjuhe zgjedh lojtari.