Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë 22BET - Security

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus 300 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
NĂ« dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
NĂ« dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Security

Security

Punonjësit duhet të ndihen të sigurt në faqe dhe ata duhet të dinë se informacioni i tyre personal nuk do të cenohet ose përdoret në asnjë mënyrë tjetër nga sa duhet. Një kazino live nuk do të funksionojë për një kohë të gjatë nëse ata nuk mund t'i garantojnë këto gjëra lojtarëve të tyre.

Treguesi i parë i një kazinoje të sigurt dhe të besueshme në internet është licenca që ajo mban. 22Bet Casino e ka atë informacion në fund të faqes, ku lojtarët mund të shohin se operohet nga Marikit Holdings Ltd, me një zyrë në Qipro.

22Bet Casino ka një licencë Curacao, kështu që ato janë të rregulluara mirë dhe të besueshme, lojtarët mund të dinë se transaksionet e tyre janë të sigurta dhe të sigurta. Për më tepër, i gjithë komunikimi midis lojtarëve dhe vetë kazinosë është i koduar me kriptimin më të fundit SSL 256 Bit, kështu që të gjitha informacionet që lojtarët i japin sajtit janë të mbrojtura mirë.

22Bet Casino ka një Certifikatë SSL GoDaddy dhe ata kanë një ekip të shkëlqyer kundër mashtrimit që përdor një sistem të avancuar që do të zbulojë dhe parandalojë çdo aktivitet të dyshimtë ose mashtrues që ndodh në vend. Për më tepër, nëse lojtari vëren se ka pasur një shkelje të sigurisë në llogarinë e tyre, ai ka mundësinë të kontaktojë menjëherë ekipin e mbështetjes së klientit, i cili është gjithmonë miqësor dhe i përgjegjshëm, kështu që ata do të ofrojnë zgjidhje për çdo problem që mund të luajnë lojtarët. kanë.