22BET Live Casino Rishikoni - Software

Age Limit
22BET
22BET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao
Total score8.7
Përfitimet
+ Gama e gjerë e pagesave
+ 12000+ lojëra elektronike
+ Në dispozicion bastet sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (39)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (73)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow BaccaratLive Fashion Punto BancoLive Oracle BlackjackLive Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
Street Fighter
Surfing
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (74)
ATM Online
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boku
Boleto
Bradesco
CEP Bank
Credit CardsCrypto
Dankort
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euroset
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
PAGOFACIL
Pago efectivo
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Sberbank Online
Siru Mobile
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Trustly
UnionPay
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay
ePay.bg
MonedhatMonedhat (68)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Drami Armenian
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (163)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
India
Indonezia
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sri Lanka
Suazilandi
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (50)
1x2Gaming
BGAMING
Belatra
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamevy
HabaneroInbet Games
Iron Dog Studios
Join Games
Lightning Box
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
NextGen Gaming
Noble Gaming
Nolimit City
OMI Gaming
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayPearlsPlaysonPragmatic Play
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Rival
Side City Studios
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
TopTrend
Wazdan
Xplosive
ZEUS PLAY

Software

Kazinotë moderne në internet janë pothuajse të panjohura nga ato që ishin kur industria ishte në fillimet e saj, pasi përparimet në teknologji bënë të mundura të gjitha llojet e lojërave.

Në ditët e sotme, ka kompani të veçanta që ofrojnë softuerin dhe lojërat për kazinotë online, dhe ato janë bërë pjesë jetike e ciklit jetësor të çdo kazinoje në internet.

Kazinotë më të mëdha online në botë nuk krijojnë lojërat që duhet të ofrojnë, përkundrazi, ata bashkëpunojnë me ofruesit e lojërave, të cilët janë specialistë në atë fushë, dhe ata krijojnë lojërat për ta. Ofruesit e lojërave janë një nga faktorët më të rëndësishëm në industrinë e lojërave të fatit në internet dhe pa to, është e vështirë të imagjinohet se si do të mbijetonte dhe do të lulëzonte sektori.

software i përdorur këto ditë në çdo kazino në internet është shumë më i avancuar se sa ishte vite më parë. Teknologjia ka evoluar, dhe po kështu ka evoluar e gjithë industria e kazinove në internet. Ka lojëra me cilësi më të mirë me audio dhe pamje më të mira, si dhe shumë inovacione me lojërat që ndodhin çdo ditë.

Loja dhe përvoja e përgjithshme e lojërave janë shumë më të mira se sa ka qenë, dhe lajmi i mirë për lojtarët është se ka të ngjarë të përmirësohet në të ardhmen e afërt. Lojërat në dispozicion janë të mëdha në sasi dhe kazinotë e mëdha në internet si 22Bet kërkojnë të përmirësojnë ofertën duke ofruar versione të reja sapo të krijohen nga ofruesit me të cilët kanë partneritet.

Pra, kompanitë e specializuara të lojërave ose ofruesit e lojërave janë motorët pas çdo kazinoje në internet. Disa kazinove online partner me vetëm një pjesë të vogël të ofruesve të lojërave, por në tregun që është gjithnjë e më shumë konkurrues sot, kjo mund të mos duket më si një ide e mirë. 22Bet Casino ka një listë të madhe të ofruesve të softuerëve me të cilët bashkëpunon, dhe kjo është e dukshme nga numri i lojërave që ata kanë në dispozicion.

Ka ofrues të rinj të lojërave që hyjnë në treg gjatë gjithë kohës, por pavarësisht nga të gjithë të ardhurit, ka disa ofrues lojërash që kanë qenë në biznes për një kohë të gjatë dhe ata janë ende të pranishëm në çdo kazino me reputacion në internet si 22Bet. Ata kanë një listë të madhe lojrash për të ofruar, të gjitha të ndryshme dhe me karakteristika të veçanta.

Ofruesit e lojërave me të cilët ka partnerizuar 22Bet Casino janë të dukshëm në sajt dhe lojtarët mund t'i shohin në anën e majtë të ekranit kur hapin seksionin e kazinosë. 22Bet Casino ka partneritet me ofruesit e mëposhtëm të softuerit:

 • Lojëra Absolute Live
 • Lojëra në Azi
 • Atmosfera
 • Lojëra autentike
 • Lojë e ëndrrave
 • Evolucioni
 • Ezugi
 • Kazino Fazi
 • Ho Gaming
 • Zgjidhje të drejtpërdrejta
 • Rrjeti me fat
 • Medialivekazino
 • N2Live
 • Portomaso
 • Lojë pragmatike
 • Ofrimi i lojërave
 • SA Gaming
 • Lojëra Super Spade
 • TVBet
 • Up Games
 • Vivo Gaming

Territoret e Kufizuara

Ndonjëherë, ofruesit e lojërave nuk i ofrojnë lojërat e tyre në territore të caktuara, dhe ky është rasti me 22Bet Casino. NetEnt është ofruesi që ka vendosur kufizime të tilla me lojërat e tij. Ata nuk do të lejojnë që lojërat e tyre të ofrohen nga asnjë kazino online që operon në territoret e mëposhtme, pa pasur licencat e duhura: Belgjikë, Bullgari, Kolumbi, Kroaci, Republika Çeke, Danimarkë, Estoni, Francë, Itali, Letoni, Lituani, Meksikë. , Portugalia, Rumania, Spanja, Suedia, Zvicra, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Përveç kësaj, të gjitha lojërat që ofron NetEnt nuk do të jenë të disponueshme në territoret e mëposhtme: Afganistan, Shqipëri, Algjeri, Angola, Australi, Bahamas, Botsvana, Belgjikë, Bullgari, Kolumbi, Kroaci, Republika Çeke, Danimarkë, Estoni, Ekuador. , Etiopi, Francë, Gana, Guajana, Hong Kong, Itali, Iran, Irak, Izrael, Kuvajt, Letoni, Lituani, Meksikë, Namibi, Nikaragua, Korenë e Veriut, Pakistan, Panama, Filipine, Portugali, Rumani, Singapor, Spanjë, Suedi , Zvicër, Sudan, Siri, Tajvan, Trinidad dhe Tobago, Tunizi, Ugandë, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Jemen, Zimbabve.

Përveç kufizimeve të përgjithshme, NetEnt ka vendosur në lojërat e tyre në territore të caktuara, ka lojëra specifike që janë në listën e zezë në disa vende. I pari është Sloti Video Planet of the Apes, i cili është i ndaluar në vendet e mëposhtme: Azerbajxhan, Kinë, Indi, Malajzi, Katar, Rusi, Tajlandë, Turqi dhe Ukrainë.

Loja e dytë që është e ndaluar në disa vende është Vikings Video Slot dhe nuk ofrohet në Azerbajxhan, Kamboxhia, Kanada, Kinë, Francë, Indi, Indonezi, Laos, Malajzi, Myanmar, Papua Guinea e Re, Katar, Rusi, Korenë e Jugut. , Tajlandë, Turqi, Ukrainë dhe SHBA.

Më pas, është Narcos Video Slot, i cili është i ndaluar në Indonezi dhe Korenë e Jugut.

Video Sloti Street Fighter nuk ofrohet në këto territore: Anguilla, Antigua & Barbuda, Argjentinë, Aruba, Barbados, Bahamas, Belize, Bermuda, Bolivia, Bonaire, Brazil, Ishujt e Virgjër Britanikë, Kanada, Ishujt Kajman, Kinë, Kili, Clipperton Island , Kolumbia, Kosta Rika, Kuba, Curacao, Dominika, Republika Domenikane, El Salvador, Grenlandë, Grenada, Guadeloupe, Guatemala, Guajana, Haiti, Honduras, Xhamajka, Japonia, Martinika, Meksika, Montserrat, Ishulli Navassa, Paraguaj, Peru, Puerto Rico, Saba, Saint Barthelemy, Saint Eustatius, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Maarten, Saint Martin, Saint Pierre and Miquelon, Saint Vincent and the Grenadines, Suriname, Turks and Caicos Islands, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Uruguai, SHBA Ishujt e Virgjër dhe Venezuela.

Vendi tjetër që ka kufizime territoriale është sloti i videove të Fashion TV dhe nuk ofrohet në Kubë, Jordani, Turqi dhe Arabinë Saudite.

Së fundi, Universal Monsters, i cili përfshin Frankenstein, Dracula, Mummy, The Wolf Man, the Invisible Man, The Bride of Frankenstein dhe Creature from the Black Laguna, mund të luhet në këto territore: Andorra, Armenia, Azerbajxhani, Bjellorusia, Bosnja. dhe Hercegovina, Gjeorgjia, Islanda, Lihtenshtajni, Moldavia, Monako, Mali i Zi, Norvegjia, Rusia, San Marino, Serbia, Zvicra, Ukraina, Kroacia, Maqedonia, Turqia, Austria, Bullgaria, Qiproja, Republika Çeke, Finlanda, Franca, Gjermania, Greqia , Hungaria, Irlanda, Letonia, Lituania, Luksemburgu, Malta, Holanda, Peruja, Polonia, Sllovakia, Sllovenia dhe Suedia.