22BET Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Software

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 600 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Software

Software

Kazinotë moderne në internet janë pothuajse të panjohura nga ato që ishin kur industria ishte në fillimet e saj, pasi përparimet në teknologji bënë të mundura të gjitha llojet e lojërave.

Në ditët e sotme, ka kompani të veçanta që ofrojnë softuerin dhe lojërat për kazinotë online, dhe ato janë bërë pjesë jetike e ciklit jetësor të çdo kazinoje në internet.

Kazinotë më të mëdha online në botë nuk krijojnë lojërat që duhet të ofrojnë, përkundrazi, ata bashkëpunojnë me ofruesit e lojërave, të cilët janë specialistë në atë fushë, dhe ata krijojnë lojërat për ta. Ofruesit e lojërave janë një nga faktorët më të rëndësishëm në industrinë e lojërave të fatit në internet dhe pa to, është e vështirë të imagjinohet se si do të mbijetonte dhe do të lulëzonte sektori.

software i përdorur këto ditë në çdo kazino në internet është shumë më i avancuar se sa ishte vite më parë. Teknologjia ka evoluar, dhe po kështu ka evoluar e gjithë industria e kazinove në internet. Ka lojëra me cilësi më të mirë me audio dhe pamje më të mira, si dhe shumë inovacione me lojërat që ndodhin çdo ditë.

Loja dhe përvoja e përgjithshme e lojërave janë shumë më të mira se sa ka qenë, dhe lajmi i mirë për lojtarët është se ka të ngjarë të përmirësohet në të ardhmen e afërt. Lojërat në dispozicion janë të mëdha në sasi dhe kazinotë e mëdha në internet si 22Bet kërkojnë të përmirësojnë ofertën duke ofruar versione të reja sapo të krijohen nga ofruesit me të cilët kanë partneritet.

Pra, kompanitë e specializuara të lojërave ose ofruesit e lojërave janë motorët pas çdo kazinoje në internet. Disa kazinove online partner me vetëm një pjesë të vogël të ofruesve të lojërave, por në tregun që është gjithnjë e më shumë konkurrues sot, kjo mund të mos duket më si një ide e mirë. 22Bet Casino ka një listë të madhe të ofruesve të softuerëve me të cilët bashkëpunon, dhe kjo është e dukshme nga numri i lojërave që ata kanë në dispozicion.

Ka ofrues të rinj të lojërave që hyjnë në treg gjatë gjithë kohës, por pavarësisht nga të gjithë të ardhurit, ka disa ofrues lojërash që kanë qenë në biznes për një kohë të gjatë dhe ata janë ende të pranishëm në çdo kazino me reputacion në internet si 22Bet. Ata kanë një listë të madhe lojrash për të ofruar, të gjitha të ndryshme dhe me karakteristika të veçanta.

Ofruesit e lojërave me të cilët ka partnerizuar 22Bet Casino janë të dukshëm në sajt dhe lojtarët mund t'i shohin në anën e majtë të ekranit kur hapin seksionin e kazinosë. 22Bet Casino ka partneritet me ofruesit e mëposhtëm të softuerit:

 • Lojëra Absolute Live
 • Lojëra në Azi
 • Atmosfera
 • Lojëra autentike
 • Lojë e ëndrrave
 • Evolucioni
 • Ezugi
 • Kazino Fazi
 • Ho Gaming
 • Zgjidhje të drejtpërdrejta
 • Rrjeti me fat
 • Medialivekazino
 • N2Live
 • Portomaso
 • Lojë pragmatike
 • Ofrimi i lojërave
 • SA Gaming
 • Lojëra Super Spade
 • TVBet
 • Up Games
 • Vivo Gaming
Territoret e Kufizuara

Territoret e Kufizuara

Ndonjëherë, ofruesit e lojërave nuk i ofrojnë lojërat e tyre në territore të caktuara, dhe ky është rasti me 22Bet Casino. NetEnt është ofruesi që ka vendosur kufizime të tilla me lojërat e tij. Ata nuk do të lejojnë që lojërat e tyre të ofrohen nga asnjë kazino online që operon në territoret e mëposhtme, pa pasur licencat e duhura: Belgjikë, Bullgari, Kolumbi, Kroaci, Republika Çeke, Danimarkë, Estoni, Francë, Itali, Letoni, Lituani, Meksikë. , Portugalia, Rumania, Spanja, Suedia, Zvicra, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Përveç kësaj, të gjitha lojërat që ofron NetEnt nuk do të jenë të disponueshme në territoret e mëposhtme: Afganistan, Shqipëri, Algjeri, Angola, Australi, Bahamas, Botsvana, Belgjikë, Bullgari, Kolumbi, Kroaci, Republika Çeke, Danimarkë, Estoni, Ekuador. , Etiopi, Francë, Gana, Guajana, Hong Kong, Itali, Iran, Irak, Izrael, Kuvajt, Letoni, Lituani, Meksikë, Namibi, Nikaragua, Korenë e Veriut, Pakistan, Panama, Filipine, Portugali, Rumani, Singapor, Spanjë, Suedi , Zvicër, Sudan, Siri, Tajvan, Trinidad dhe Tobago, Tunizi, Ugandë, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Jemen, Zimbabve.

Përveç kufizimeve të përgjithshme, NetEnt ka vendosur në lojërat e tyre në territore të caktuara, ka lojëra specifike që janë në listën e zezë në disa vende. I pari është Sloti Video Planet of the Apes, i cili është i ndaluar në vendet e mëposhtme: Azerbajxhan, Kinë, Indi, Malajzi, Katar, Rusi, Tajlandë, Turqi dhe Ukrainë.

Loja e dytë që është e ndaluar në disa vende është Vikings Video Slot dhe nuk ofrohet në Azerbajxhan, Kamboxhia, Kanada, Kinë, Francë, Indi, Indonezi, Laos, Malajzi, Myanmar, Papua Guinea e Re, Katar, Rusi, Korenë e Jugut. , Tajlandë, Turqi, Ukrainë dhe SHBA.

Më pas, është Narcos Video Slot, i cili është i ndaluar në Indonezi dhe Korenë e Jugut.

Video Sloti Street Fighter nuk ofrohet në këto territore: Anguilla, Antigua & Barbuda, Argjentinë, Aruba, Barbados, Bahamas, Belize, Bermuda, Bolivia, Bonaire, Brazil, Ishujt e Virgjër Britanikë, Kanada, Ishujt Kajman, Kinë, Kili, Clipperton Island , Kolumbia, Kosta Rika, Kuba, Curacao, Dominika, Republika Domenikane, El Salvador, Grenlandë, Grenada, Guadeloupe, Guatemala, Guajana, Haiti, Honduras, Xhamajka, Japonia, Martinika, Meksika, Montserrat, Ishulli Navassa, Paraguaj, Peru, Puerto Rico, Saba, Saint Barthelemy, Saint Eustatius, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Maarten, Saint Martin, Saint Pierre and Miquelon, Saint Vincent and the Grenadines, Suriname, Turks and Caicos Islands, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Uruguai, SHBA Ishujt e Virgjër dhe Venezuela.

Vendi tjetër që ka kufizime territoriale është sloti i videove të Fashion TV dhe nuk ofrohet në Kubë, Jordani, Turqi dhe Arabinë Saudite.

Së fundi, Universal Monsters, i cili përfshin Frankenstein, Dracula, Mummy, The Wolf Man, the Invisible Man, The Bride of Frankenstein dhe Creature from the Black Laguna, mund të luhet në këto territore: Andorra, Armenia, Azerbajxhani, Bjellorusia, Bosnja. dhe Hercegovina, Gjeorgjia, Islanda, Lihtenshtajni, Moldavia, Monako, Mali i Zi, Norvegjia, Rusia, San Marino, Serbia, Zvicra, Ukraina, Kroacia, Maqedonia, Turqia, Austria, Bullgaria, Qiproja, Republika Çeke, Finlanda, Franca, Gjermania, Greqia , Hungaria, Irlanda, Letonia, Lituania, Luksemburgu, Malta, Holanda, Peruja, Polonia, Sllovakia, Sllovenia dhe Suedia.