22BET Live Casino Rishikoni - Support

Age Limit
22BET
22BET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao
Total score8.7
Përfitimet
+ Gama e gjerë e pagesave
+ 12000+ lojëra elektronike
+ Në dispozicion bastet sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (39)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (73)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow BaccaratLive Fashion Punto BancoLive Oracle BlackjackLive Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
Street Fighter
Surfing
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (74)
ATM Online
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boku
Boleto
Bradesco
CEP Bank
Credit CardsCrypto
Dankort
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euroset
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
PAGOFACIL
Pago efectivo
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Sberbank Online
Siru Mobile
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Trustly
UnionPay
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay
ePay.bg
MonedhatMonedhat (68)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Drami Armenian
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (163)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
India
Indonezia
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sri Lanka
Suazilandi
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (50)
1x2Gaming
BGAMING
Belatra
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamevy
HabaneroInbet Games
Iron Dog Studios
Join Games
Lightning Box
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
NextGen Gaming
Noble Gaming
Nolimit City
OMI Gaming
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayPearlsPlaysonPragmatic Play
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Rival
Side City Studios
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
TopTrend
Wazdan
Xplosive
ZEUS PLAY

Support

Të kesh një ekip të mirë dhe të përgjegjshëm për mbështetjen e klientit është thelbësor për çdo kazino të drejtpërdrejtë. Në fund të fundit, ai ruan imazhin e përgjithshëm të operatorit në fjalë.

Nga këndvështrimi i lojtarëve, është e rëndësishme të keni një ekip të mirë mbështetës, pasi ata do të duan përgjigje të shpejta për pyetjet e tyre dhe zgjidhje për çdo problem që mund të hasin gjatë lojës në sajt.

22Bet ka një nivel të lartë sigurie të inkorporuar në sistemin e tyre, kështu që mundësia për të hasur çdo lloj problemi që do të kërkonte ndihmë të gjerë nga agjentët e tyre mbështetës është shumë i ulët, por kjo nuk garanton që mund të mos ketë disa defekte dhe të meta që ndodhin herë pas here . Pra, në rastin e një problemi në sajt, klientët e 22Bet Casino mund të ndihen të relaksuar, pasi ata do të kenë një ekip të tërë të përkushtuar për të zgjidhur problemin dhe për t'u siguruar që përvoja e tyre e lojërave të vazhdojë pa të meta.

Kur ka probleme në kazino live, mund të ketë disa probleme me sigurinë në faqe, kështu që lojtarët duhet të jenë të qetë duke e ditur se do të kujdeset për të. Kazinoja 22Bet njofton lojtarët e saj nëse ka ndonjë problem në faqe ose ndonjë problem tjetër, dhe skuadra e tyre kujdeset për të shumë shpejt.

22Bet Casino ka dëshmuar se ata janë më se të aftë për të ofruar çdo lloj ndihme për klientët përmes kanaleve të komunikimit në dispozicion. Ata kanë një qasje pa probleme në ofrimin e zgjidhjeve për çdo lloj problemi në sit, dhe është komplimenti më i madh që mund të marrin.

Lojtarët do të kenë mundësinë të flasin drejtpërdrejt me një përfaqësues të ekipit mbështetës dhe ata do të dëgjojnë shqetësimet e tyre. Cilido qoftë shqetësimi, mund të duhet pak kohë që ekipi ta përpunojë dhe të kujdeset për të, por kjo kohë është minimale.

Seksioni i mbështetjes në 22Bet Casino funksionon si një rrugë ku lojtarët mund të ngrenë shqetësimet dhe pyetjet e tyre, të ndajnë komentet e tyre dhe madje të mësojnë më shumë për shërbimet që ofron kazinoja. Nuk ka të bëjë vetëm me instalimin e një kanali komunikimi dhe vendosjen e tij në sajt, 22Bet Casino sigurohet që ato kanale të funksionojnë në mënyrë të përsosur dhe lojtarët mund të jenë të sigurt për të marrë përgjigjen e pyetjes së tyre në kohën e duhur.

Sa i përket mjeteve të kontaktit që lojtarët mund të përdorin për të kontaktuar me ekipin e mbështetjes së klientit në 22Bet Casino, ata kanë në dispozicion opsionet e mëposhtme:

  • Lënia e një mesazhi në sajt - pasi të shkoni te seksioni "Kontakti" në fund të faqes, lojtarët do të shohin se ata kanë një mundësi për të lënë informacionin e tyre të kontaktit së bashku me një mesazh që do të donin t'i dërgonin ekipit. Në sajt thuhet qartë se të gjitha sugjerimet ose problemet shqyrtohen dhe renditen në më pak se 24 orë
  • Kontakti me email – ka disa adresa emaili që lojtarët mund të përdorin për të kontaktuar, në varësi të llojit të problemit që kanë. Kjo është e rëndësishme, pasi nuk ka një adresë të përgjithshme emaili që lojtarët do të duhet të përdorin. Pasja e shumë departamenteve ndihmon në renditjen e pyetjeve, kështu që ekipi përkatës do t'u përgjigjet pyetjeve përkatëse.
  1. Nëse lojtari dëshiron të kontaktojë shërbimin ndaj klientit, ai duhet të përdorë support-en@22bet.com;
  2. Për departamentin e sigurisë, ata duhet të kontaktojnë security@22bet.com;
  3. Për çdo shqetësim të politikës së privatësisë, adresa e emailit është Policy@22bet.com;
  4. Për çdo koment dhe ankesë, lojtarët mund të kontaktojnë nëpërmjet ankesat@22bet.com;
  5. Dhe, për çdo pyetje pagese, adresa e emailit është processing@22bet.com.
  • Nëpërmjet një telefoni - ndonjëherë kërkesa mund të jetë urgjente dhe lojtarët do të duhet të flasin drejtpërdrejt me një përfaqësues të shërbimit ndaj klientit, dhe 22Bet ka një linjë aktive nëse dikush dëshiron të flasë me një agjent mbështetës: +357 99 816806. Ekipi është shumë miqësor , e përgjegjshme dhe ka kohë minimale pritjeje për çdo pyetje që mund të ketë lojtari.