Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë 22BET - Withdrawals

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus 300 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Shpejtësia e tërheqjes është një nga faktorët më të rëndësishëm që do të përcaktojë nëse lojtarët i qëndrojnë besnikë markës apo jo. Sigurisht që ndihmon nëse kazinoja live online ka një listë të madhe të mënyrave të pagesës në dispozicion, kështu që lojtarët mund të zgjedhin diçka sipas preferencave të tyre.

Të gjitha opsionet e pagesës që ka integruar 22Bet Casino janë të sigurta dhe të sigurta, kështu që lojtarët nuk do të duhet të shqetësohen për sigurinë e transaksioneve të tyre dhe informacionin e kartës së tyre. Disa mënyra pagese janë më të shpejta se të tjerat, por procedura e tërheqjes së fondeve është shumë e thjeshtë, pavarësisht nga opsioni i pagesës që është zgjedhur.

Si të bëni një tërheqje në 22Bet Casino

Si të bëni një tërheqje në 22Bet Casino

Lojtarët duhet vetëm të ndjekin disa hapa të thjeshtë për të përfunduar procesin e tërheqjes dhe ky proces është universal në të gjitha pajisjet që përdorin lojtarët, pavarësisht nëse është aplikacioni, telefonat me sistem operativ iOS ose Android etj.

Lojtarët duhet vetëm të ndjekin hapat e ardhshëm dhe kërkesa për tërheqje do të plotësohet:

 1. Lojtarët duhet të shkojnë në seksionin e përdoruesve, të kërkojnë për skedën "Tërheqja e fondeve" dhe të zgjedhin sistemin e pagesave të disponueshme për t'u shfaqur.
 2. Më pas, ata duhet të zgjedhin një nga mënyrat e pagesës, të fusin të gjitha të dhënat që nevojiten dhe të presin miratimin.
 3. Pasi të përfundojë kjo, dhe shpresojmë që të mos ketë probleme me informacionin që është futur, fondet duhet të merren shumë shpejt, përsëri, në varësi të mënyrës së pagesës që lojtari ka zgjedhur.
Metodat e Pranuara të Tërheqjes

Metodat e Pranuara të Tërheqjes

Kazino 22Bet nuk ka ndonjë mungesë të diversitetit të opsioneve të pagesës, kështu që lojtarët mund të zgjedhin nga lista e më të besueshmeve që kanë përdorur për depozitat e tyre, duke përfshirë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Neteller Skrill
 • PayPal
 • Paysafecard
 • Bitcoin

Kjo listë ndryshon në varësi të vendndodhjes së lojtarit, pasi disa vende kanë shumë opsione, dhe të tjerët mund të kufizohen në dhjetëra prej tyre.

Ajo që lojtarët duhet të dinë është se tërheqjet mund të bëhen nga mënyra e pagesës që ata kanë zgjedhur për depozitat e tyre, kështu që ata duhet të mendojnë përpara kur bëhet fjalë për transaksionet, ata nuk duan të zgjedhin një metodë depozitimi dhe më pas të gjejnë se ata nuk mund të tërheqin para duke i përdorur ato.

Për sa i përket kohës së tërheqjes, 22Bet Casino ofron transaksione të shpejta, por mënyra e pagesës është faktori më i rëndësishëm në përcaktimin e shpejtësisë. Koha për tërheqje varet vetëm nga sistemi i pagesave në proces.

Disa nga më të shpejtat kur bëhet fjalë për procesin e tërheqjes, pasi paratë duhet të mbërrijnë në llogarinë e lojtarit brenda 15 minutave janë kuletat elektronike, si p.sh

 • PayPal
 • Neteller
 • Me besim

Bitcoin është gjithashtu i njohur për kohën e tij të shpejtë të tërheqjes, dhe transfertat bankare njihen se janë pak më të ngadalta se të tjerët. Lojtarët mund të kenë nevojë të presin deri në 7 ditë për të marrë fitimet e tyre nëse zgjedhin transfertën bankare për tërheqjet e tyre.

22 Kufiri i tërheqjes së basteve

Për më tepër, nuk ka një kufi të caktuar të tërheqjes së 22betit se sa mund të tërheqin lojtarët, pasi ato kufizime për tërheqjet përcaktohen nga vetë mënyrat e pagesës. Lojtarët mund të kontrollojnë gjithashtu kërkesat e tyre për tërheqje duke shkuar te seksioni "Tërheqja e fondeve" në faqe.

Nuk ka asnjë tarifë të caktuar nga Kazino 22Bet për tërheqjet, dhe përsëri, nëse lojtarët hasin ndonjë tarifë ose tarifë gjatë procesit të tërheqjes, kjo ndodh sepse sistemi i pagesave e ka vendosur atë. Sa i përket procesit të verifikimit, nuk ka nevojë që lojtarët të verifikojnë veten e tyre, përveç nëse ekipi mbështetës i Kazinosë 22Bet ua kërkon ta bëjnë këtë. Pra, lojtarët mund të tërheqin edhe shuma të vogla parash pa u kërkuar ndonjë verifikim në proces.