888 Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission
Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS ItalyDGOJ SpainGibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (68)
Live 3 Card BragAll Bets BlackjackBaccaratBaccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Blackjack Surrender
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Grand RouletteLive Immersive RouletteLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Stud Poker
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit CardDiners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (24)
Arabia Saudite
Bahrein
Brazili
Emiratet e Bashkuara Arabe
Estonia
Finlanda
Hungaria
Irlanda
Italia
Kanadaja
Katari
Kili
Kroacia
Kuvajti
Lituania
Malta
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Peruja
Portugalia
Rumania
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (10)

About

888 Casino u themelua me një objektiv kryesor në mendje, për të krijuar një vend që ofron kënaqësi maksimale të lojtarëve. Kazinoja ka fillimet e saj në vitin 1997 kur kompania që operon 888.com u themelua në Ishujt e Virgjër Britanikë. Që nga ai moment, kazinoja ka filluar të rritet dhe të tërheqë lojtarë të rinj.

Sfondi i plotë dhe informacione rreth 888 Casino

Games

888 Casino ka një portofol të jashtëzakonshëm lojrash që do ta bëjë çdo lojtar të kthehet për më shumë. Ata kanë shtuar lojëra nga disa nga ofruesit më të njohur të softuerit dhe gjithashtu nga zhvillues më pak të njohur për të ofruar diversitet. Gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të krijojnë një llogari dhe të depozitojnë fonde për të luajtur një nga lojërat e shumta në dispozicion.

Withdrawals

888 Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Për më tepër, ata e kanë thjeshtuar procedurën, kështu që edhe fillestarët nuk do ta kenë të vështirë të gjejnë rrugën e tyre. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin nga seksioni i Tërheqjes, të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin dhe të konfirmojnë transferimin.

Bonuses

Kazino 888, për të shijuar gjërat, ka shtuar shumë bonuse për lojtarët të cilët shijojnë seksionin e Kazinosë Live. Kjo është një përvojë unike, veçanërisht për ata që duan të luajnë me një tregtar të drejtpërdrejtë. Kjo është gjëja më e afërt që një lojtar i fatit mund të arrijë të luajë në një kazino të vërtetë tokësore.

Payments

Disa nga metodat më të njohura të pagesës jo vetëm midis lojtarëve, por edhe me kazinotë përfshijnë Skrill Neteller dhe Paypal. Lajmi i mirë është se 888 Casino i ka të gjitha këto opsione në dispozicion në mënyrë që lojtarët të mund të zgjedhin atë që u përshtatet më së miri.

Account

Për të luajtur lojëra në 888 Casino, lojtarët duhet së pari të krijojnë një llogari. Kazinoja e ka thjeshtuar këtë proces në mënyrë që lojtarët ta gjejnë atë të drejtpërdrejtë. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të drejtohen në faqen zyrtare të kazinosë dhe të klikojnë në butonin Bashkohu tani dhe të fusin disa detaje personale.

Languages

888 Casino është në dispozicion në vende të ndryshme, kështu që për këtë arsye platforma e saj ofron shumë gjuhë. Lojtarët mund të zgjedhin gjuhën që duan të përdorin duke përdorur cilësimin e menysë në krye të faqes dhe lojtarët mund të zgjedhin nga gjuhët e mëposhtme anglisht, gjermanisht, spanjisht, danez, rusisht, italisht dhe suedisht. Për më tepër, tabelat e drejtpërdrejta janë të disponueshme në gjuhët e mëposhtme spanjisht, frëngjisht, italisht, gjermanisht, greqisht, turqisht, arabisht dhe rusisht.

Mobile

888 Casino ofron një platformë bastesh celulare me një përzgjedhje të gjerë lojërash si lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe një seksion të Kazinosë Live që është thjesht e jashtëzakonshme. Kazinoja ka aplikacione për të dyja Përdoruesit e Android dhe iOS, dhe në krye të kësaj, ekziston një version i menjëhershëm për lojtarët që preferojnë thjesht të shkojnë në sit dhe të luajnë disa raunde të lojës së tyre të preferuar.

Tips & Tricks

Të luash në 888 Casino nuk mund të ishte më e lehtë. Gjithsesi, lojtarët do ta kenë gjithmonë të dobishëm kur lexojnë disa këshilla dhe truke të ndryshme në lidhje me kazinonë ose lojërat e tyre të preferuara.

Promotions & Offers

Kazino 888 është e mbushur me promovime dhe oferta të ndryshme për lojtarët e saj. Në momentin që një lojtar regjistrohet për një llogari dhe bën depozitimin e tij, ai do të marrë një shumë bonus bujar i mirëseardhjes. Më vonë, ata mund të kërkojnë bonuse të ndryshme që do të përmirësojnë ekuilibrin e tyre dhe do të zgjasin lojën e tyre.

Live Casino

Lojtarët munden shijoni Lojërat e Kazinosë Live në 888 Casino dhe ndjeni të gjithë emocionet e dyshemesë së kazinosë në komoditetin e shtëpive të tyre. Kjo përfshin një tregtar të vërtetë, letra të vërteta dhe një rrotë të vërtetë që do t'u ofrojë lojtarëve një përvojë gjithëpërfshirëse të mbushur me veprime. Lojtarët mund të zgjedhin nga një sërë lojërash të mbushura me aksion, në kohë reale me letra dhe lojëra me rrota parash.

Responsible Gaming

Varësia nga kumari është një çështje serioze që mund t'i ndodhë kujtdo nga çdo fushë e jetës. Të luash lojëra online duhet të jetë një aktivitet argëtues dhe argëtues, por për fat të keq për disa njerëz kumari mund të bëhet një obsesion jo i shëndetshëm që mund të sjellë pasoja të rënda në jetën e tyre. Kushdo që merret me varësinë ndaj lojërave të fatit duhet të kërkojë ndihmë të menjëhershme. Ata mund të kontaktojnë një nga organizatat e mëposhtme:

Software

888 Casino është krenare që prezanton lojëra nga 888 Games Studio, që do të thotë se lojtarët mund të gjejnë këtu lojëra që asnjë kazino tjetër nuk mund t'i ofrojë. Për t'i bërë gjërat më interesante për lojtarët, ata ofrojnë gjithashtu lojëra nga zhvilluesit e lojërave të palëve të treta. Pra, lojtarët mund të gjejnë lojëra këtu nga NetEnt, NextGen, Playtech, Dragonfish, Thunderkick, WMS, SG Interactive dhe Big Time Gaming, vetëm për të përmendur disa.

Support

Kazino 888 është gjithmonë në dispozicion për lojtarët e tyre dhe për këtë arsye ata mund të kontaktohen në disa mënyra të ndryshme. Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me një agjent të klientit është nëpërmjet funksioni i bisedës së drejtpërdrejtë që është në dispozicion 24/7.

Deposits

Për të depozituar fonde, lojtarët duhet së pari të regjistrohen për një llogari. Pasi ta bëjnë këtë, ata thjesht duhet të shkojnë te arkëtari dhe nga seksioni i Depozitave, ata mund të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin. Ata duhet të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe të konfirmojnë transaksionin.

Security

Kazino 888 vendos sigurinë e lojtarëve si përparësinë e tyre kryesore. Ata përdorin teknologjinë më të fundit të kriptimit SSL për t'u siguruar që të dhënat personale dhe financiare të lojtarëve të tyre janë të sigurta dhe të sigurta në çdo kohë. Një tjetër shqetësim kryesor i kazinosë është garantimi i lojërave të ndershme. Për këtë arsye, një gjenerues i numrave të rastësishëm përdoret për të përcaktuar rezultatin e lojërave.

FAQ

Si të kontaktoni 888 Casino?

Ka disa mënyra të ndryshme që lojtarët mund të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit të Kazinosë 888. Mënyra më e përshtatshme është nëpërmjet funksionit Live Chat që është i disponueshëm 24/7 për lehtësinë e lojtarit. Ata gjithashtu mund të dërgojnë një email nëse nuk kanë nevojë për ndihmë të menjëhershme pasi mund të duhen deri në disa ditë që një përfaqësues i kazinosë të përgjigjet.

Çfarë është një bonus i mirëseardhjes?

Bonusi i mirëseardhjes është një mënyrë për të pranuar lojtarë të rinj dhe për t'i shpërblyer ata me çmime të holla në shumicën e rasteve. 888 Casino ka përgatitur një bonus shumë bujar mirëseardhjeje për të pranuar lojtarë të rinj kur të bëjnë depozitën e tyre të parë. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të zgjatur lojën dhe për të provuar më shumë lojëra se zakonisht.

Cilat mënyra pagese janë të disponueshme në 888 Casino?

888 Casino ofron mënyra të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar dhe tërhequr fonde nga llogaritë e tyre. Jo të gjitha mënyrat e pagesës janë të disponueshme në çdo vend, kështu që gjëja më e mirë që mund të bëjë një lojtar është të shkojë te arkëtari dhe pasi të hapë seksionin e Depozitës ose Tërheqjes, ata mund të shohin një listë të plotë të të gjitha mënyrave të pagesës të disponueshme për ta. Ata gjithashtu mund të gjejnë informacione të tjera të rëndësishme si shumat minimale dhe maksimale.

Si të depozitoni?

Bërja e një depozite është një proces shumë i thjeshtë. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të hyjnë në llogarinë e tyre dhe të shkojnë te Arkëtari. Nga atje, ata mund të zgjedhin mënyrën e pagesës që ata e shohin më të përshtatshme për t'u përdorur dhe të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë. Fondet duhet të pasqyrojnë llogarinë e tyre pothuajse menjëherë.

A kam nevojë për një kod për promovime?

Në këtë pikë, shumica e ofertave në 888 Casino nuk kërkojnë një kod promocional. Nëse një bonus kërkon një kod promocional, ai do të shënohet.

A ka kazino një aplikacion?

888 Casino ka aplikacione të dedikuara për përdoruesit e iOS dhe Android. Disa lojtarë preferojnë një aplikacion, pasi në këtë mënyrë llogaria e tyre është vetëm një klikim larg. Lojtarët e tjerë, nga ana tjetër, nuk duan të humbasin hapësirë në aplikacione, kështu që ata preferojnë të hyjnë në kazino duke përdorur një shfletues. Ky është një tjetër opsion që e bën kazinonë edhe më të përshtatshme për lojtarët.

A është 888 Casino një mashtrim?

Kazino 888 ka ekzistuar për më shumë se 2 dekada, gjë që flet shumë për kazinonë. Kompania ka punuar shumë për të fituar vendin e saj në industrinë e kazinove online. Ata kanë të gjitha licencat e nevojshme për të operuar dhe lojërat e tyre janë të drejta.

Çfarë është një Kazino Live?

Live Casino është një seksion në 888 Casino ku lojtarët mund të gjejnë lojëra të ndryshme për të luajtur drejtpërdrejt me një tregtar të drejtpërdrejtë. Të gjitha lojërat mundësohen nga Evolution Gaming, i cili është një nga ofruesit më të mirë të softuerit kur bëhet fjalë për Lojërat e Kazinosë Live.

Pse duhet të luaj në një kazino live?

Lojtarët që duan të kenë një përvojë sa më të afërt për të luajtur në kazinotë tokësore, mund të provojnë lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Gjithçka që një lojtar duhet të presë të gjejë në një kazino si tregtarët, tavolina, rregullat dhe atmosfera, ata do ta gjejnë në komoditetin e shtëpisë së tyre.

Çfarë pajisje më duhet për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë?

Lojtarët mund të hyjnë në seksionin e kazinosë live duke përdorur çdo pajisje që kanë. 888 Live Casino mbështet pajisjet celulare që përdorin iOS ose Android. Ajo që lojtarët duhet të mbajnë mend është se ata do të kenë nevojë për një lidhje interneti me brez të gjerë.

A janë rregullat të ndryshme për lojërat e kazinosë live?

Lojërat e kazinosë live kanë të njëjtat rregulla, dhe ato luhen saktësisht në të njëjtën mënyrë si në softuer. Nuk ka nevojë që lojtarët të mësojnë rregulla shtesë dhe ata janë mirë të shkojnë nëse i dinë vetëm rregullat bazë.

A ka një kazino live një etiketë që duhet të ndjekë?

Po, ekziston një etiketë që duhet ndjekur kur luani në një kazino live. Lojtarët duhet të vendosin bastet e tyre në kohë, të japin bakshish nga tregtari kur fitojnë dhe të përdorin funksionin e bisedës vetëm kur është e nevojshme, janë vetëm disa nga rregullat.

A mund të vendos kufij për të mbrojtur veten nga luajtja e tepërt?

Ka veçori të ndryshme që Kazino 888 ofron për lojtarët që t'i përdorin për të mbrojtur veten nga lojërat e tepërta. Një nga veçoritë më të përdorura është vendosja e një kufiri të depozitave. Në këtë mënyrë lojtarët mund të mbrohen nga marrja e vendimeve të nxituara. Pasi të arrijnë kufirin e tyre, ata nuk do të jenë në gjendje të bëjnë një depozitë të re. Vetëpërjashtimi është një tjetër veçori që i ndihmon lojtarët të bëjnë një pushim nga lojërat e fatit për një periudhë të caktuar. Gjatë kësaj periudhe, lojtarët nuk mund të bëjnë një depozitë dhe të luajnë lojëra kazino për para të vërteta. As kazinoja nuk do të dërgojë asnjë email promovues.

A mund ta përdor bonusin për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë?

Bonusi i mirëseardhjes në 888 Casino u jepet të gjithë lojtarëve që krijojnë një llogari dhe bëjnë depozitën e tyre të parë. Bonusi i mirëseardhjes zakonisht vihet në lojëra elektronike në internet. Kjo është për shkak se këto lojëra kontribuojnë në kërkesat e basteve 100% dhe lojtarët mund të pastrojnë bonusin më shpejt. Bonusi i mirëseardhjes nuk ofrohet për lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë. Gjithsesi, 888 Casino ofron promovime speciale të drejtpërdrejta të kazinosë që lojtarët mund t'i përdorin për të provuar një nga lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë.

A mund të më shohin njerëzit kur luaj në një kazino live?

Kamera e përdorur për transmetimin e Lojërave të Kazinosë Live monitoron vetëm tavolinat dhe tregtarët. Askush nuk mund të shohë lojtarët e tjerë që marrin pjesë në raund. Për më tepër, lojtarët do të shohin vetëm pseudonimin e lojtarit. Ne sugjerojmë që lojtarët të mos përdorin kurrë emrat e tyre të vërtetë kur luajnë lojëra të Kazinosë Live për qëllime sigurie.

A ka një seksion VIP në kazino live?

888 Casino ofron nivele VIP që lojtarët mund t'i arrijnë ndërsa luajnë lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë.

A mund të luaj lojëra kazino live falas?

Pothuajse të gjitha lojërat në kazino janë të disponueshme në modalitetin argëtues, kështu që lojtarët mund të luajnë falas pa pasur nevojë të depozitojnë fonde. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të praktikuar rregullat e lojës. Fatkeqësisht, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk ofrohen në modalitetin argëtues dhe lojtarët duhet të depozitojnë fonde për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë.

A mund të komunikoj me tregtarin?

Po, lojtarët mund të komunikojnë me tregtarin duke përdorur një tabelë të veçantë bisede. Lojtarët mund të kërkojnë këshilla ose ndihmë me bastet. Gjithsesi, tregtari nuk do t'i këshillojë kurrë lojtarët se si të vendosin baste në mënyrë strategjike.

Affiliate Program

Të gjithë janë të mirëpritur të aplikojnë për programin e filialeve në 888 Casino. Partnerët duhet të regjistrohen për një llogari duke plotësuar një aplikim dhe duke pritur për miratim.

Betsoft Gaming Inks Distribution Marrëveshje me 888casino
2021-06-13

Betsoft Gaming Inks Distribution Marrëveshje me 888casino

Betsoft Gaming është një nga ofruesit e softuerit të kremës në industrinë e kazinove në internet. Pra, për të qëndruar në krye, kompania së fundmi nënshkroi një marrëveshje emocionuese me 888casino për të shpërndarë titujt e saj shumë argëtues të lojërave. Siç mund ta dini tashmë, Betsoft aktualisht krenohet me më shumë se 200 tituj lojërash, kështu që partneriteti padyshim do të jetë i dobishëm për të dy anët.

Playtech RNG dhe lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë tani të disponueshme në platformat 888
2021-04-28

Playtech RNG dhe lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë tani të disponueshme në platformat 888

Kur bëhet fjalë për botën e lojërave të fatit në internet, pak mund të krahasohen me Playtech për sa i përket ofertave të lojërave dhe pozicionit në treg. Për të çimentuar statusin e saj, kompania së fundmi nënshkroi një marrëveshje fitimprurëse me 888 që do të shohë gjeneruesin e saj inovativ të numrave të rastësishëm (RNG) dhe lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve drejtpërdrejt në 888casino. Është e rëndësishme të mbani mend se 888casino është aktualisht një nga më të njohurat kazinove online, duke e bërë këtë marrëveshje një marrëveshje të rëndësishme për Playtech.