888 Casino Live Casino Rishikoni - Account

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Account

Për të luajtur lojëra në 888 Casino, lojtarët duhet së pari të krijojnë një llogari. Kazinoja e ka thjeshtuar këtë proces në mënyrë që lojtarët ta gjejnë atë të drejtpërdrejtë. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të drejtohen në faqen zyrtare të kazinosë dhe të klikojnë në butonin Bashkohu tani dhe të fusin disa detaje personale.

Kur lojtarët klikojnë në butonin Bashkohu tani, ata do të hapin një faqe të re, ku duhet të fusin disa nga të dhënat e tyre duke përfshirë emrin, shtetin, adresën e emailit dhe datën e lindjes. Është shumë e rëndësishme të kontrolloni kutinë që tregon se ata janë mbi 18 vjeç. Në hapin tjetër, lojtarët duhet të vendosin një emër përdoruesi dhe fjalëkalim. Ata do të duhet të konfirmojnë fjalëkalimin e tyre dhe të japin një pyetje dhe përgjigje sigurie që mund t'u duhen në rast se harrojnë të dhënat e tyre të hyrjes.

Në hapin e fundit, lojtarët duhet të fusin kodin postar, numrin e shtëpisë, adresën e shtëpisë, qytetin, numrin e telefonit dhe monedhën që duan të përdorin.

Kur të fusin të gjithë informacionin e nevojshëm, duhet të klikojnë "Krijo llogarinë time" dhe do të shfaqet një dritare konfirmimi. Një email konfirmimi dërgohet në adresën e emailit të lojtarit dhe ai duhet të klikojë në lidhjen për të verifikuar llogarinë e tyre.

Procesi i verifikimit të llogarisë

Lojtarët do të duhet të verifikojnë identitetin e tyre përpara se të mund të kërkojnë tërheqjen e fitimeve të tyre. Kjo është një procedurë e thjeshtë ku lojtarët duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore për të verifikuar identitetin, adresën dhe mënyrën e pagesës. Lajmi i mirë është se pasi lojtarët të verifikojnë identitetin e tyre, ata nuk duhet ta kalojnë atë përsëri. Gjithsesi, kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë në çdo kohë që ata mendojnë se është e nevojshme.

Gjatë procesit të verifikimit, lojtarëve mund t'u kërkohet të dërgojnë kopje të dokumenteve të mëposhtme:

  • Dëshmi e adresës
  • Letërnjoftim me foto të lëshuar nga qeveria
  • Vërtetimi i numrit të llogarisë bankare

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Lojtarët janë të detyruar të mbajnë të sigurt informacionin e tyre të hyrjes dhe të mos i ndajnë me askënd tjetër. Ne i këshillojmë lojtarët që të dalin gjithmonë nga llogaria e tyre kur të mbarojnë së luajturi, veçanërisht nëse ndajnë një kompjuter me një të mitur.

Bonusi i llogarisë së re

Lojtarët do të shpërblehen me një bonus prej 20 dollarësh pa depozitim në momentin që ata regjistrohen për një llogari. Kjo është mundësia e përsosur për të testuar lojërat e kazinosë pa pasur nevojë të depozitoni fonde. Për më tepër, nëse një lojtar është me fat, ai mund të fitojë disa para serioze pa pasur nevojë të vërë bast asnjë cent nga xhepi i tij.

Për më tepër, 888 Casino ka një bonus mirëseardhjeje shumë bujare për lojtarët që krijojnë një llogari dhe bëjnë depozitën e tyre të parë në kazino. Bonusi i mirëseardhjes funksionon në mënyrën e mëposhtme:

  • Herën e parë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 100% deri në $100. Për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të përdorin kodin promovues WELCOME1.
  • Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai mund të marrë deri në 350$ në fonde bonus. Ata duhet të përdorin kodin promovues WELCOME2 kur bëjnë një depozitë.
  • Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai mund të marrë deri në 350$ në fonde bonus. Ata duhet të përdorin kodin promovues WELCOME3 kur bëjnë një depozitë.
  • Herën e katërt që një lojtar bën një depozitë, ai mund të marrë deri në 350 $ në fonde bonus. Ata duhet të përdorin kodin promovues WELCOME4 kur bëjnë një depozitë.
  • Herën e pestë që një lojtar bën një depozitë, ai mund të marrë deri në 350$ në fonde bonus. Ata duhet të përdorin kodin promovues WELCOME5 kur bëjnë një depozitë.

Për t'u kualifikuar për këtë ofertë, lojtarët nuk mund të bëjnë një depozitë duke përdorur Neteller ose Skrill, përkundrazi, ata mund të përdorin çdo mënyrë tjetër pagese të disponueshme në 888 Casino. Kërkesat minimale të depozitave janë 20 dollarë çdo herë dhe kërkesat e bastit janë 30 herë.

Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card BragAll Bets BlackjackBaccaratBaccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Grand RouletteLive Immersive RouletteLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit CardDiners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (16)
Danimarka
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)