888 Casino Live Casino Rishikoni - Affiliate Program

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Affiliate Program

Të gjithë janë të mirëpritur të aplikojnë për programin e filialeve në 888 Casino. Partnerët duhet të regjistrohen për një llogari duke plotësuar një aplikim dhe duke pritur për miratim.

Partnerët mund të fitojnë para të vërteta kur të bashkohen me programin e filialeve. Ka mënyra të ndryshme që partnerët mund të fitojnë një komision.

CPA është një nga marrëveshjet që partnerët zakonisht zgjedhin dhe ata do të fitojnë në mënyrën e mëposhtme:

 • Për çdo 1 dhe 5 lojtarë në muaj, partnerët do të marrin 65 dollarë.
 • Për çdo 6 dhe 10 lojtarë në muaj, partnerët do të marrin 100 dollarë.
 • Për çdo 11 dhe 30 lojtarë në muaj, partnerët do të marrin 125 dollarë.
 • Për çdo 31 dhe 50 lojtarë në muaj, partnerët do të marrin 150 dollarë.
 • Për çdo 51+ lojtarë në muaj, partnerët do të marrin 200 dollarë.

Cili është programi shoqërues i Kazinosë 888?

Programi i filialeve të kazinosë 888 quhet 888 Affiliate dhe ka markat e mëposhtme nën krahun e tij:

 • Kazino
 • Poker
 • Bingo
 • Sport
 • Lojëra
 • 888.es
 • 888.it
 • 888.dk
 • 888.ro
Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card BragAll Bets BlackjackBaccaratBaccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Grand RouletteLive Immersive RouletteLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit CardDiners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (16)
Danimarka
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)