888 Casino Live Casino Rishikoni - Deposits

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Deposits

Për të depozituar fonde, lojtarët duhet së pari të regjistrohen për një llogari. Pasi ta bëjnë këtë, ata thjesht duhet të shkojnë te arkëtari dhe nga seksioni i Depozitave, ata mund të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin. Ata duhet të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe të konfirmojnë transaksionin.

Kazino 888 është shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese kështu që lojtarët mund të gjejnë atë që u përshtatet më së miri.

 • Viza është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • Mastercard është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • PayPal është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • Skrill është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë. Lojtarët që duan të kërkojnë bonusin e mirëseardhjes duhet të shmangin përdorimin e Skrill për depozitën e tyre të parë.
 • Neteller është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë. Lojtarët që duan të kërkojnë bonusin e mirëseardhjes duhet të shmangin përdorimin e Neteller për depozitën e tyre të parë.
 • MuchBetter është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • ecoPayz është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • Trustly është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • Interac është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • Apple Pay është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • Sofort është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • Bank Wire është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • AstroPay është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • PaysafeCard është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • InstaDebit është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • Citadel është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.

Depozita minimale për bonusin e mirëseardhjes është e kufizuar në 20 dollarë dhe fitimet e bonusit kufizohen në 500 dollarë. Kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes janë 30 herë, dhe lojtarët kanë 90 ditë për të pastruar bonusin, përndryshe ai do të skadojë.

Ndeshja e depozitave

Çdo klient i ri në 888 Casino ka të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare kur regjistrohet për një llogari dhe bën depozitimin e parë. Ky është një bonus depozite 100% ndeshje deri në 100 dollarë. Për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të përdorin kodin promovues WELCOME1.

Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai mund të marrë deri në 350$ në fonde bonus. Ata duhet të përdorin kodin promovues WELCOME2 kur bëjnë një depozitë.

Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai mund të marrë deri në 350$ në fonde bonus. Ata duhet të përdorin kodin promovues WELCOME3 kur bëjnë një depozitë.

Herën e katërt që një lojtar bën një depozitë, ai mund të marrë deri në 350 $ në fonde bonus. Ata duhet të përdorin kodin promovues WELCOME4 kur bëjnë një depozitë.

Herën e pestë që një lojtar bën një depozitë, ai mund të marrë deri në 350$ në fonde bonus. Ata duhet të përdorin kodin promovues WELCOME5 kur bëjnë një depozitë.

Depozita minimale që duhet të bëjë një lojtar është 20 dollarë dhe fitimet e bonusit kufizohen në 500 dollarë. Për të kërkuar një tërheqje, lojtarët duhet së pari të plotësojnë kërkesat e basteve. Kërkesat e basteve për bonusin e mirëseardhjes janë 30 herë dhe lojtarët kanë 90 ditë për ta bërë këtë. Çdo lojë do të kontribuojë në pastrimin e bonusit në përqindje të ndryshme. Lojtarët që duan të luajnë të sigurt duhet të bastojnë bonusin në lojërat e lojërave elektronike, sepse ata do të llogariten në përmbushjen e kërkesave të basteve 100%.

Depozitë pa bankë

Lojtarët mund të depozitojnë pa përdorur llogaritë e tyre bankare. Ka disa opsione të disponueshme në 888 Casino duke përfshirë:

 • Neosurf – kjo është një zgjidhje kupon dhe portofol me parapagesë që u ofron klientëve një alternativë të sigurt dhe të lehtë për të paguar online. Në këtë pikë ka më shumë se 135.000 pika shitjeje në mbarë botën.
 • Paysafecard – ky është një opsion pagese që lejon lojtarët të depozitojnë nëpërmjet një kupon të koduar PIN që mund të blihet me para në shumë pika të ndryshme.
 • Todito Cash – ky është një kupon me parapagesë i rikarikueshëm i disponueshëm në shumë vende në Meksikë.

Monedha

888 Casino ka shtuar disa monedha të ndryshme që lojtarët mund t'i përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Depozita minimale e kërkuar është e kufizuar në 10 dollarë në këtë pikë dhe lojtarët mund të përdorin një nga monedhat e mëposhtme:

 • Euro (EUR)
 • Paund stërlina (GBP)
 • Dollari amerikan (USD)
 • Dollari kanadez (CAD)

Lojtarët nga Britania e Madhe, Kanadaja dhe Republika e Irlandës mund të përdorin cilëndo nga këto monedha, por lojtarët nga India dhe Zelanda e Re duhet të përdorin USD si monedhën e tyre.

Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card BragAll Bets BlackjackBaccaratBaccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Grand RouletteLive Immersive RouletteLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit CardDiners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (16)
Danimarka
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)