888 Casino - Games

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Games

888 Casino ka një portofol të jashtëzakonshëm lojrash që do ta bëjë çdo lojtar të kthehet për më shumë. Ata kanë shtuar lojëra nga disa nga ofruesit më të njohur të softuerit dhe gjithashtu nga zhvillues më pak të njohur për të ofruar diversitet. Gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të krijojnë një llogari dhe të depozitojnë fonde për të luajtur një nga lojërat e shumta në dispozicion.

Bakarat

Baccarat është një lojë ku shumica e veprimeve trajtohen nga tregtari, kështu që lojtarët mund të ulen me të vërtetë dhe të shijojnë lojën. Duhet të ndiqen disa rregulla dhe lojtari nuk mund të marrë asnjë vendim për të përmirësuar shanset e tij për të fituar. Gjegjësisht, lojtarët duhet të vendosin për shumën që duan të vënë bast dhe se për kë të bastojnë. Ka tre baste të disponueshme, një bast për Bankerin, një bast për Lojtarin dhe një bast për Barazimin. Ka shumë variacione të ndryshme të Baccarat në dispozicion, dhe shumica e lojtarëve mund t'i gjejnë ato këtu në 888 Casino. Edhe pse kjo është një lojë e thjeshtë me rregulla shumë të drejtpërdrejta, lojtarët duhet të mësojnë rregullat përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Lajmi i mirë është se loja është e disponueshme në një modalitet argëtues, kështu që lojtarët mund të praktikojnë rregullat dhe të zhvillojnë strategjitë e tyre. Për të lexuar mbi rregullat e lojës, lojtarët mund të ndiqni këtë lidhje.

Slot

Lojërat me video slot në internet janë lojërat më të njohura në çdo kazino, dhe për këtë arsye 888 Casino është siguruar që ato të kenë një përzgjedhje të madhe. Lojtarët mund të gjejnë disa nga lojërat më të njohura këtu dhe të shijojnë një ose dy rrotullime. Këto lojëra ofrojnë një diversitet të tillë, kështu që sa herë që një lojtar provon një lojë të re, ai do të gjejë veçori mahnitëse që nuk i kanë parë më parë.

Poker

Video poker është një lojë e thjeshtë që luhet lehtë. Lojtarët mund të shijojnë një lojë argëtuese dhe shumë shpërblyese një për një. Disa lojtarë kënaqen duke luajtur poker me kompjuter në vend të lojtarëve të tjerë, kështu që kjo është mundësia e përsosur për ta për të zotëruar aftësitë e tyre. Pasi një lojtar të vendosë bast, ai do të marrë 5 letra dhe duhet të vendosë se cilat prej tyre dëshiron të mbajë dhe cilat të heqë. Për këtë arsye, është shumë e rëndësishme që lojtarët të mësojnë renditjen e dorës, sepse ata nuk duan të heqin një kartë të rëndësishme. Kushdo që dëshiron të lexojë rregullat e lojës mund të ndjekë këtë lidhje.

Blackjack

Blackjack është një lojë popullore për shumë arsye. Para së gjithash, kjo është një lojë e lehtë për t'u luajtur që e bën atë tërheqëse për lojtarët e të gjitha niveleve të aftësive. Blackjack është një lojë që e bën të gjithë përvojën e lojës të sofistikuar dhe misterioze me çdo zbulim të kartës së re. Rregullat e lojës janë shumë të thjeshta, ku lojtarët duhet të marrin një dorë që është më afër 21 për të mposhtur tregtarin. Ka shumë opsione të ndryshme në dispozicion që lojtari të përmirësojë dorën e tij, ndërsa tregtari duhet të ndjekë disa rregulla strikte për të luajtur raundin. Kjo u jep një avantazh lojtarëve që dinë të luajnë dhe që mund të përdorin strategjinë e duhur në kohën e duhur. Ka shumë variacione të ndryshme të lojës dhe lajmi i mirë është se ato janë të disponueshme këtu në 888 Casino. Lojtarët këshillohen të mësojnë rregullat e lojës përpara se të fillojnë të luajnë për para të vërteta. Të gjitha rregullat dhe strategjitë mund t'i gjejnë në linkun e mëposhtëm.

Ruletë

Ruleta është një lojë tjetër me rregulla të thjeshta. Në pamje të parë, loja mund të duket e ndërlikuar për shkak të të gjitha pjesëve të ndryshme dhe numrave të shumtë në paraqitjen e tavolinës, por pasi lojtarët t'i dallojnë, ata nuk do të kenë asnjë problem ta luajnë atë. Për ndjenjën e vërtetë të kazinosë, lojtarët mund të provojnë një nga ato shumë lojëra Live Roulette në dispozicion. Lojërat më të mira të ruletit janë në dispozicion në 888 Casino, dhe lojtarët mund të gjejnë të gjitha lojërat klasike, duke përfshirë edhe ruletën evropiane, franceze dhe amerikane.

letra me gërvishtje

Letrat gërvishtëse janë lojëra kazino me fitim të menjëhershëm ku lojtarët duhet të zbulojnë të njëjtat simbole për të fituar. Kur luajnë online, lojtarët duhet të zgjedhin bastin e tyre dhe të gërvishtin të gjitha sheshet për të zbuluar simbolet e fshehura. Arsyeja e popullaritetit të letrave me gërvishtje është fakti se ato janë kaq të thjeshta dhe janë një ndryshim i përsosur nga lojërat klasike të tavolinës dhe lojërat me slot video. Disa nga lojërat më të njohura që mund të gjenden në 888 Casino përfshijnë Merlin's Millions, Foxin' Wins Scratch dhe Gorilla Go Wild Scratch, vetëm për të përmendur disa.

Baste sportive

Lojtarët që kënaqen me bastet në rekuizita dhe veçori në lojëra individuale mund të shijojnë librin sportiv në 888sport. Kazinoja është një nga librat e parë sportiv në internet që ofron aplikacionin e basteve celulare. Aplikacioni i tyre është kaq i lehtë për t'u përdorur dhe përmban të njëjtat funksione që mund të gjenden në desktop.

Lojtarët mund të gjejnë disa nga shanset më të mira dhe sportet më të njohura për të vënë bast. E vetmja gjë që duhet të bëjnë është të krijojnë një llogari dhe të eksplorojnë se çfarë ka për të ofruar kazinoja.

Lojëra me para të vërteta

Ka shumë përparësi për t'u bashkuar me 888 Casino, duke filluar nga mundësia fantastike për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes dhe fitoni para të vërteta prej saj. Lojtarët mund të fillojnë udhëtimin e tyre duke pretenduar një bonus pa depozite, i cili do t'u japë atyre një fillim.

Ka shumë lojëra të ndryshme të disponueshme në kazino, kështu që lojtarët mund të eksplorojnë opsione të ndryshme këtu dhe të gjejnë lojën që u përshtatet më së miri. Lajmi i mirë këtu është se lojërat janë të disponueshme në modalitetin argëtues. Kjo do të thotë që lojtari mund të shijojë lojën pa pasur nevojë të depozitojë fonde. Kazinoja do t'i shpërblejë me para virtuale që mund t'i përdorin për të luajtur çdo lojë që dëshirojnë. Pothuajse të gjitha lojërat janë të disponueshme në modalitetin demo, përveç Lojërave të Kazinosë Live. Për të luajtur lojëra me një tregtar të drejtpërdrejtë, lojtarët do të duhet të depozitojnë para të vërteta. Të luash në modalitetin argëtues është një mundësi e shkëlqyer për lojtarët sepse në këtë mënyrë ata mund të praktikojnë rregullat dhe gjithashtu të zhvillojnë strategjinë e tyre.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card BragAll Bets BlackjackBaccaratBaccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Grand RouletteLive Immersive RouletteLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit CardDiners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (15)
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)