888 Casino Live Casino Rishikoni - Live Casino

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Live Casino

Lojtarët munden shijoni Lojërat e Kazinosë Live në 888 Casino dhe ndjeni të gjithë emocionet e dyshemesë së kazinosë në komoditetin e shtëpive të tyre. Kjo përfshin një tregtar të vërtetë, letra të vërteta dhe një rrotë të vërtetë që do t'u ofrojë lojtarëve një përvojë gjithëpërfshirëse të mbushur me veprime. Lojtarët mund të zgjedhin nga një sërë lojërash të mbushura me aksion, në kohë reale me letra dhe lojëra me rrota parash.

Live Casino është pothuajse një lojë online ku lojtarët kanë mundësinë të luajnë në kohë reale me një tregtar të vërtetë që menaxhon të gjithë aksionin. Gjithçka që u nevojitet lojtarëve është një lidhje e qëndrueshme në internet për të shijuar një nga lojërat e shumta Live Dealer të disponueshme në 888 Casino. Falë cilësisë së lartë të lojërave dhe grafikës HD, lojtarët mund të kenë një përvojë të vërtetë kazinoje që do t'u japë atyre ndjenjën e të qenit në dyshemenë e kazinosë. Lojtarët, ndërsa luajnë lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë, mund ta diskutojnë lojën me tregtarin e drejtpërdrejtë duke përdorur funksionin e bisedës.

Ka shumë përfitime për të luajtur Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë dhe disa prej tyre përfshijnë:

Bonuset shtesë – kur luajnë kazino live në internet, lojtarët mund të kenë akses në oferta dhe bonuse speciale, dhe mbi të, ata mund të shijojnë bonusin e mirëseardhjes së kazinosë live.

Lojëra në kohë reale – të luash në një kazino të drejtpërdrejtë do të thotë që lojtarët do të luajnë kumar në kohë reale me një tregtar të vërtetë të drejtpërdrejtë në vend të një kompjuteri. Lojtarët mund të shohin të gjithë veprimin e lojës duke u shpalosur para syve të tyre.

888 Casino shton lojëra të reja të drejtpërdrejta të kazinosë në koleksionin e tyre rregullisht, kështu që lojtarët duhet të kontrollojnë herë pas here faqen në mënyrë që të mos humbasin asgjë.

Blackjack live

Lojtarët që vendosin luani Blackjack live, do të shijoni një veprim tavoline lojrash me cilësi të plotë dhe të gjallë HD. Veprimi në tryezë drejtohet nga një tregtar i nivelit të lartë i cili është i lumtur të ndihmojë lojtarët ndërsa loja përparon. Çdo vendim, bast dhe dorë zhvillohet pa probleme sikur të luhet në një kazino të vërtetë tokësore. 888 Casino është një nga ofruesit kryesorë të Blackjack Live, kështu që lojtarët mund të jenë të sigurt se do t'i gjejnë të gjitha lojërat e tyre të preferuara këtu.

Live Blackjack ka rregulla të thjeshta dhe për të fituar, lojtarët duhet të kenë një dorë më të lartë në vlerë se tregtari pa kaluar mbi 21. Lojtarët kanë shumë opsione të ndryshme në dispozicion për të përmirësuar duart e tyre pasi të marrin dy letrat e tyre fillestare. Blackjack luhet vetëm kundër tregtarit dhe jo kundër lojtarëve të tjerë. Ne sugjerojmë lojtarët të mësojnë rregullat bazë të lojës përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Të gjitha rregullat i gjeni në linkun e mëposhtëm.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Live Roulette është një tjetër lojë interesante që mund të gjendet në seksionin Live Casino në 888 Casino. Kazinoja përdor teknologjinë më të fundit dhe ofron dhoma Live Roulette me një përvojë shikimi në të gjitha platformat kryesore. Lojtarët mund të zgjedhin nga tre pamje të ndryshme, Pamja Immersive e cila është një pamje 360 gradë, Pamja 3D dhe Pamja klasike. Shumica e lojtarëve preferojnë pamjen e re 360 gradë sepse ofron një kamerë me shumë lente të stilit Hollywood që u lejon lojtarëve të përjetojnë veprimin e lojës nga afër.

Kohët e fundit, 888 Casino ka lançuar një dhomë ekskluzive 888 Live Roulette që ofron një tavolinë të markës dhe mjedis lojrash për lojtarët e tyre. Tani, lojtarët mund të përjetojnë një veprim të vërtetë ruletë pa u futur në një kazino të vërtetë. Për më tepër, pamjet e kamerës ndryshojnë automatikisht ndërsa loja përparon. Lojtarët që duan të lexojnë rregullat se si të luajnë Roulette Live duhet të ndjekin këtë lidhje.

Baccarat live

Kur luajnë Baccarat Live, lojtarët do të zbulojnë se veprimi në tryezë menaxhohet nga një tregtar profesionist i drejtpërdrejtë i cili është i specializuar në ndërveprim me lojtarët në internet. Një cilësi video e drejtpërdrejtë HD transmetohet në pajisjen e luajtësit, duke ofruar pamje të ndryshme me pamje nga afër të kartave, prerje dhe shkrepje me kënd të gjerë, duke dhënë një ndjenjë se luajtësi është pjesë e veprimit. Lojtarët mund të dërgojnë një mesazh te Tregtar i drejtpërdrejtë duke përdorur veçoritë e bisedës dhe ata do të marrin një përgjigje verbale.

Baccarat live luhet duke ndjekur rregullat e Baccarat tradicionale. Lojtarët këshillohen të mësojnë rregullat bazë të lojës për të përmirësuar shanset e tyre për të fituar. Të gjitha rregullat se si të luani Baccarat live dhe strategjitë që rrotullohen rreth kësaj loje mund t'i gjeni në lidhjen e mëposhtme.

Poker Live

Live Poker është ndoshta një nga lojërat më interesante dhe emocionuese që mund të gjendet në seksionin Live Casino. Pokeri është një lojë që kombinon strategjitë dhe njohuritë në të gjithë përvojën e lojës, e cila është një mundësi e shkëlqyer për lojtarët që pëlqejnë lojërat sfiduese për të testuar aftësitë e tyre. Live Casino Hold'em është një lojë ku lojtarët konkurrojnë kundër tregtarit. Kjo u lejon shumë lojtarëve të fitojnë gjatë të njëjtit raund, sepse ata konkurrojnë vetëm kundër shtëpisë dhe jo kundër lojtarëve të tjerë. Gjatë lojës, tregtari do të komunikojë me lojtarin, që është një hap i madh përpara nga thjesht shikimi i simboleve në një lojë normale Hold'em. Kur luani Live Poker, lojtarët duhet të marrin dorën më të mirë me pesë letra për të fituar. Lojtarët do të marrin dy letra fillestare dhe pesë letra të përbashkëta shpërndahen përballë në tryezë. Lojtarët mund të përdorin cilindo nga letrat, t'i kombinojnë ato dhe të krijojnë dorën e tyre fituese. Për një pamje më të mirë, lojtarët mund të zgjedhin midis pamjes 3D ose klasike, varet nga ata.

Ka variante të ndryshme të pokerit, por rregullat bazë janë të njëjta, dhe ne sugjerojmë lojtarët të kalojnë rregullat përpara se të vendosin të luajnë Poker Live. Për të lexuar më shumë rreth rregullave të lojës së Pokerit, lojtarët mund të ndjekin këtë lidhje.

Live Dream Catcher

Dream Catcher është një lojë argëtuese që lojtarët mund ta gjejnë në seksionin Live Casino. Kjo lojë është shumë e njohur me lojtarët që pëlqejnë të luajnë lojëra elektronike. Loja përmban grafikë të mahnitshme HD, pamje nga afër dhe audio të pastër kristal. Dream Catcher është një lojë emocionuese fati që u lejon lojtarëve të fitojnë një jackpot të madh progresiv.

Live Elite Lounge

888 Casino ka përgatitur diçka për lojtarët e tyre që ata nuk mund ta gjejnë askund tjetër. Elite Lounge ofron një përvojë unike me shumë karakteristika të ndryshme. Në këtë pikë, ka 5 tavolina Elite Blackjack dhe 1 tryezë Elite Roulette.

Bast Live

Për t'i bërë gjërat edhe më interesante, 888 Casino ofron një përvojë bastesh live, e cila u lejon lojtarëve të bastojnë në ngjarje sportive. Duhet të pranojmë se 888 Casino ofron platformën më të mirë sportive me disa nga shanset më të mira që mund të gjenden në treg. Ka një numër të madh mundësish bastesh live për një numër të madh sportesh.

Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card BragAll Bets BlackjackBaccaratBaccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Grand RouletteLive Immersive RouletteLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit CardDiners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (16)
Danimarka
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)