888 Casino - Mobile

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Mobile

888 Casino ofron një platformë bastesh celulare me një përzgjedhje të gjerë lojërash si lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe një seksion të Kazinosë Live që është thjesht e jashtëzakonshme. Kazinoja ka aplikacione për të dyja Përdoruesit e Android dhe iOS, dhe në krye të kësaj, ekziston një version i menjëhershëm për lojtarët që preferojnë thjesht të shkojnë në sit dhe të luajnë disa raunde të lojës së tyre të preferuar.

Falë teknologjisë së shfletuesit Html5, lojtarët mund të shijojnë lojërat Live Casino. Të gjitha lojërat e tavolinës live mund të aksesohen drejtpërdrejt përmes shfletuesve dhe lojtarët që e shohin më të përshtatshëm të kenë një aplikacion mund ta shkarkojnë atë për pajisjen e tyre Android ose iOS. Pasi një lojtar të hapë lojën e tij të preferuar, faqja e internetit do ta shfaqë automatikisht lojën në mënyrën më të përshtatshme.

Aplikacioni celular për Android

Lojtarët që duan të shkarkojnë aplikacionin e kazinosë në pajisjen e tyre Android duhet të sigurohen që pajisja e tyre të jetë plotësisht e përditësuar me softuerin më të fundit. Aplikacioni mund të gjendet në Google Play Store në pajisjen e tyre Android dhe lojtarët thjesht duhet të kërkojnë për '888 Casino: Slots, Live Roulette dhe Blackjack Games'. Aplikacioni është falas, por lojtarët do të duhet ende të fusin kredencialet e tyre dhe pasi të përfundojë shkarkimi, një miniaturë duhet të shfaqet në pajisjen e tyre celulare.

Aplikacioni celular për iOS

Lojtarët që duan të shkarkojnë aplikacionin për pajisjen e tyre iOS duhet të sigurohen që vegla e tyre të jetë plotësisht e përditësuar me softuerin më të fundit. Ata mund ta gjejnë aplikacionin në App Store dhe duhet të kërkojnë "888 Casino: Real Money Games". Ky aplikacion është gjithashtu falas, por lojtarët që duan ta shkarkojnë duhet të fusin kredencialet e tyre.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card BragAll Bets BlackjackBaccaratBaccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Grand RouletteLive Immersive RouletteLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit CardDiners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (15)
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)