888 Casino Live Casino Rishikoni - Payments

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission
Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS ItalyDGOJ SpainGibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (68)
Live 3 Card BragAll Bets BlackjackBaccaratBaccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Blackjack Surrender
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Grand RouletteLive Immersive RouletteLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Stud Poker
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit CardDiners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (24)
Arabia Saudite
Bahrein
Brazili
Emiratet e Bashkuara Arabe
Estonia
Finlanda
Hungaria
Irlanda
Italia
Kanadaja
Katari
Kili
Kroacia
Kuvajti
Lituania
Malta
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Peruja
Portugalia
Rumania
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (10)

Payments

Disa nga metodat më të njohura të pagesës jo vetëm midis lojtarëve, por edhe me kazinotë përfshijnë Skrill Neteller dhe Paypal. Lajmi i mirë është se 888 Casino i ka të gjitha këto opsione në dispozicion në mënyrë që lojtarët të mund të zgjedhin atë që u përshtatet më së miri.

Mënyra të ndryshme pagese ofrojnë kufij të ndryshëm maksimal të tërheqjes. Kufiri maksimal i tërheqjes mujore është 30,000 dollarë dhe për kufijtë e tjerë, gjëja më e mirë që lojtarët mund të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe pranë secilës mënyrë pagese mund të gjejnë të gjithë informacionin e nevojshëm.

Rregullat e marrjes së parave

888 Casino përpiqet t'u ofrojë lojtarëve të saj një shërbim të klasit të parë dhe ata sigurohen që kërkesat e tyre për tërheqje të përpunohen sa më shpejt dhe me efikasitet të jetë e mundur.

Lojtarët do të duhet të konfirmojnë identitetin e tyre përpara se të tërheqin fonde nga llogaritë e tyre.

Procesi i verifikimit

Lojtarët që duan të regjistrohen dhe të luajnë për para të vërteta në një kazino online duhet të kalojnë një proces verifikimi. Për ta bërë këtë, ata do të duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore.

Kazinotë në internet duhet të jenë në përputhje me ligjet dhe rregulloret "Njihni klientin tuaj". Të gjitha kazinotë e licencuara duhet të përfundojnë procesin e verifikimit për të gjithë lojtarët e tyre.

Disa lojtarë i shohin këto rregullore paksa frustruese, por kjo është diçka që duhet bërë për mbrojtjen e tyre. Në fillim, lojtarët mund të anashkalojnë procedurën e verifikimit, por atyre u kërkohet ta kalojnë atë përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje.

Kjo është një shenjë e qartë se kazinoja është e ligjshme dhe lojtarët mund të ndihen të sigurt dhe të sigurt në çdo kohë. Fatkeqësisht, në ditët e sotme ka shumë kazino të licencuara, kështu që lojtarët e papërvojë mund ta kenë të vështirë të dallojnë njëra nga tjetra. Në momentin që ata përjetojnë një problem, një kazino pa licencë nuk do të bëjë asgjë për të zgjidhur çështjen.

Nga ana tjetër, një kazino e licencuar është e detyruar të ndihmojë çdo lojtar sa herë që hasin ndonjë problem.

Procesi i verifikimit mund të ndryshojë nga kazino në kazino, por në shumicën e rasteve, lojtarët do të duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore për të vërtetuar identitetin e tyre. Për më tepër, kazinoja gjithashtu ka të drejtë të kërkojë deklarata bankare, sepse ato duhet të vërtetojnë mënyrën e pagesës së lojtarit.

Ligjet 'Njihni klientin tuaj' kanë për qëllim kryesisht parandalimin e pastrimit të parave dhe aktiviteteve të tjera kriminale.

Lojtarët duhet të dërgojnë një kopje të kartës së tyre të identitetit, patentës së drejtimit ose pasaportës për të vërtetuar identitetin e tyre dhe ta dërgojnë atë në mënyrë elektronike në kazino. Është shumë e rëndësishme që të gjitha dokumentet të jenë të qarta dhe që të gjitha informacionet të jenë të dukshme. Nëse cilësia e dokumentit është e dobët, kazino ka të ngjarë të kërkojë dokumente të reja. Kazinoja mund të kërkojë dokumente që kanë fotografinë e lojtarit dhe të gjitha dokumentet duhet të jenë të vlefshme dhe të mos kenë skaduar.

Lojtarët gjithashtu do të duhet të provojnë adresën e tyre si pjesë e procesit të verifikimit. Kazinoja do t'u kërkojë lojtarëve të japin një kopje të një faturë të fundit të shërbimeve ose një deklaratë bankare. Megjithatë, dokumentet e dërguara për të vërtetuar adresën nuk duhet të jenë më të vjetra se 3 muaj.

Hapi i fundit në procesin e verifikimit është vërtetimi i pagesës. Kazinotë duan të dinë se lojtari është pronari i ligjshëm i mënyrës së pagesës dhe për më tepër, ata duan të sigurojnë që të mos ketë pastrim parash.

Lojtarët që duan të përdorin llogaritë e tyre bankare për të dërguar depozita dhe për të marrë tërheqje do të duhet të dërgojnë një pamje të llogarisë së tyre bankare në internet. Pamja e ekranit duhet të tregojë emrin e tyre të plotë, emrin e llogarisë dhe logon e bankës.

Disa nga mënyrat më të njohura të pagesës në ditët e sotme përfshijnë Paypal, Neteller dhe Skrill, dhe lojtarët që zgjedhin të përdorin njërën prej tyre duhet të dërgojnë një pamje të llogarisë së tyre që tregon qartë adresën e tyre të emailit.

Kartat e kreditit janë një tjetër opsion i disponueshëm që zgjedhin shumë lojtarë. Për të vërtetuar mënyrën e tyre të pagesës, lojtarët duhet të dërgojnë një imazh të qartë të kartës së tyre të kreditit, por ata mund të mbulojnë numrat e mesëm të kartës së tyre për qëllime sigurie.

Betsoft Gaming Inks Distribution Marrëveshje me 888casino
2021-06-13

Betsoft Gaming Inks Distribution Marrëveshje me 888casino

Betsoft Gaming është një nga ofruesit e softuerit të kremës në industrinë e kazinove në internet. Pra, për të qëndruar në krye, kompania së fundmi nënshkroi një marrëveshje emocionuese me 888casino për të shpërndarë titujt e saj shumë argëtues të lojërave. Siç mund ta dini tashmë, Betsoft aktualisht krenohet me më shumë se 200 tituj lojërash, kështu që partneriteti padyshim do të jetë i dobishëm për të dy anët.

Playtech RNG dhe lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë tani të disponueshme në platformat 888
2021-04-28

Playtech RNG dhe lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë tani të disponueshme në platformat 888

Kur bëhet fjalë për botën e lojërave të fatit në internet, pak mund të krahasohen me Playtech për sa i përket ofertave të lojërave dhe pozicionit në treg. Për të çimentuar statusin e saj, kompania së fundmi nënshkroi një marrëveshje fitimprurëse me 888 që do të shohë gjeneruesin e saj inovativ të numrave të rastësishëm (RNG) dhe lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve drejtpërdrejt në 888casino. Është e rëndësishme të mbani mend se 888casino është aktualisht një nga më të njohurat kazinove online, duke e bërë këtë marrëveshje një marrëveshje të rëndësishme për Playtech.