888 Casino - Promotions & Offers

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Promotions & Offers

Kazino 888 është e mbushur me promovime dhe oferta të ndryshme për lojtarët e saj. Në momentin që një lojtar regjistrohet për një llogari dhe bën depozitimin e tij, ai do të marrë një shumë bonus bujar i mirëseardhjes. Më vonë, ata mund të kërkojnë bonuse të ndryshme që do të përmirësojnë ekuilibrin e tyre dhe do të zgjasin lojën e tyre.

Çdo klient i ri në 888 Casino ka të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare kur regjistrohet për një llogari dhe bën depozitimin e parë. Ky është një bonus depozite 100% ndeshje deri në 100 dollarë. Për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të përdorin kodin promovues WELCOME1.

Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai mund të marrë deri në 350$ në fonde bonus. Ata duhet të përdorin kodin promovues WELCOME2 kur bëjnë një depozitë.

Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai mund të marrë deri në 350$ në fonde bonus. Ata duhet të përdorin kodin promovues WELCOME3 kur bëjnë një depozitë.

Herën e katërt që një lojtar bën një depozitë, ai mund të marrë deri në 350 $ në fonde bonus. Ata duhet të përdorin kodin promovues WELCOME4 kur bëjnë një depozitë.

Herën e pestë që një lojtar bën një depozitë, ai mund të marrë deri në 350$ në fonde bonus. Ata duhet të përdorin kodin promovues WELCOME5 kur bëjnë një depozitë.

Depozita minimale që duhet të bëjë një lojtar është 20 dollarë dhe fitimet e bonusit kufizohen në 500 dollarë. Për të kërkuar një tërheqje, lojtarët duhet së pari të plotësojnë kërkesat e basteve. Kërkesat e basteve për bonusin e mirëseardhjes janë 30 herë dhe lojtarët kanë 90 ditë për ta bërë këtë. Çdo lojë do të kontribuojë në pastrimin e bonusit në përqindje të ndryshme. Lojtarët që duan të luajnë të sigurt duhet të bastojnë bonusin në lojërat e lojërave elektronike, sepse ata do të llogariten në përmbushjen e kërkesave të basteve 100%.

Ofertë për Klientin e Ri

Kazino 888 pranon gjithmonë klientë të rinj dhe për t'i bërë ata të ndihen të mirëpritur, ata i shpërblejnë me një bonus shumë bujar. Bonusi i mirëseardhjes në kazino bartet mbi 5 depozitat e para që lojtari bën në mënyrën e mëposhtme:

 • Herën e parë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 100% deri në $100. Për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të përdorin kodin promovues WELCOME1.
 • Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai mund të marrë deri në 350$ në fonde bonus. Ata duhet të përdorin kodin promovues WELCOME2 kur bëjnë një depozitë.
 • Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai mund të marrë deri në 350$ në fonde bonus. Ata duhet të përdorin kodin promovues WELCOME3 kur bëjnë një depozitë.
 • Herën e katërt që një lojtar bën një depozitë, ai mund të marrë deri në 350 $ në fonde bonus. Ata duhet të përdorin kodin promovues WELCOME4 kur bëjnë një depozitë.
 • Herën e pestë që një lojtar bën një depozitë, ai mund të marrë deri në 350$ në fonde bonus. Ata duhet të përdorin kodin promovues WELCOME5 kur bëjnë një depozitë.

Për t'u kualifikuar për këtë ofertë, lojtarët nuk mund të bëjnë një depozitë duke përdorur Neteller ose Skrill, përkundrazi, ata mund të përdorin çdo mënyrë tjetër pagese të disponueshme në 888 Casino. Kërkesat minimale të depozitave janë 20 dollarë çdo herë dhe kërkesat e bastit janë 30 herë.

888 Oferta Promocionale të Kazinosë

Ka shumë oferta të tjera promocionale në 888 Casino të disponueshme në çdo kohë, dhe ato përfshijnë ato të mëposhtmet:

 • Oferta ekskluzive ditore nga e diela deri të shtunën
 • Comp Points të fituara për Play Money Real në 888casino
 • Bonus i mirëseardhjes 100% deri në 200 dollarë, ose ekuivalenti i monedhës
 • Bonuset e drejtpërdrejta të kazinosë (Ngjarja Lucky 8, tavolina 888VIP, 888 Blackjack Kazino Live)
 • Mundeni tregtarin çdo 21 të muajit dhe fitoni deri në 300 dollarë në FreePlay në Blackjack
 • Paketa e mirëseardhjes së lojtarëve Premium me bonuse deri në 1500 dollarë gjatë javës tuaj të parë
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card BragAll Bets BlackjackBaccaratBaccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Grand RouletteLive Immersive RouletteLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit CardDiners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (15)
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)