888 Casino Live Casino Rishikoni - Tips & Tricks

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Tips & Tricks

Të luash në 888 Casino nuk mund të ishte më e lehtë. Gjithsesi, lojtarët do ta kenë gjithmonë të dobishëm kur lexojnë disa këshilla dhe truke të ndryshme në lidhje me kazinonë ose lojërat e tyre të preferuara.

Lojtarët që duan të fillojnë të luajnë në 888 Casino do të duhet të krijojnë një llogari. Gjithçka që duhet të bëjnë është të drejtohen në faqen zyrtare të kazinosë dhe të përdorin butonin e regjistrimit për t'u identifikuar. Ata do të duhet të fusin disa detaje personale për të krijuar një llogari. Është e qartë se lojtarët duhet të fusin detajet e sakta kur regjistrohen për një llogari, sepse më vonë, ata do të duhet të kalojnë një procedurë verifikimi për të vërtetuar identitetin e tyre.

6 truke për të fituar në një kazino online

Kazinotë janë një mënyrë argëtuese dhe emocionuese jo vetëm për të luajtur kumar, por edhe për të fituar të mëdha. Për këtë arsye, ata kanë qenë rreth e rrotull për një kohë shumë të gjatë. Në të kaluarën, udhëtimet në kazino ishin të shtrenjta, por në ditët e sotme lojtarët mund të hyjnë në kazinotë online sa herë të duan. Fitimi duke luajtur lojëra kazino në internet nuk është kurrë i garantuar pasi të gjitha lojërat janë lojëra fati, por ka disa gjëra të vogla që lojtarët mund të bëjnë për të ndikuar në rezultatin e lojës që luajnë.

Ka disa strategji që ata mund të përdorin që do t'i ndihmojnë ata të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar.

  • Njihni lojën - Në shumë raste kemi thënë se të luash lojëra kazino në internet është e lehtë. Gjithsesi, lojtarët duhet të dinë rregullat e lojës që vendosin të luajnë. Ky është rregulli i parë dhe më i rëndësishëm kur bëhet fjalë për të luajtur lojëra kazino në internet. Çdo lojë ka rregulla specifike që lojtarët mund t'i kthejnë në favor të tyre, kështu që është mirë t'i njihni ato.
  • Keni një buxhet – Është gjithmonë një ndjenjë e mirë kur fitoni, por kur luani kumar ka një mundësi të madhe për humbje. Lojtarët që dinë të menaxhojnë buxhetin e tyre mund të reduktojnë humbjet e mundshme. Nuk është kurrë mirë të ndjekësh humbjet. Kur një lojtar ka një ditë të keqe, ai thjesht duhet të ndalojë së luajturi dhe të vazhdojë një ditë tjetër.
  • Përfitoni nga ofertat dhe përfitimet ekskluzive - Kazinotë online, për të tërhequr lojtarë të rinj, ofrojnë vazhdimisht bonuse të reja. Lojtarët këshillohen të përfitojnë nga këto lloj ofertash, sepse u kërkojnë atyre të japin sa më pak para të mundshme. Është shumë e rëndësishme të lexoni të gjitha rregullat dhe rregulloret në lidhje me një bonus përpara se ta pranoni atë.
  • Luaj në mënyrë racionale jo emocionale - Kumarxhinjtë profesionistë janë të vetëdijshëm se është e rëndësishme të luajnë lojëra në mënyrë racionale dhe të mos lejojnë që emocionet e tyre të turbullojnë gjykimin e tyre. Ka shumë të ngjarë që një lojtar të ndihet i zemëruar pas një humbjeje dhe të përpiqet të kthejë paratë që ka humbur.
  • Bëni pauza - Kumari në internet mund të bëhet një obsesion për disa lojtarë, kështu që për këtë arsye, është e rëndësishme që vazhdimisht të bëni pauza. Lojtarët nuk duhet të lejojnë të rrëmbehen dhe të harrojnë të monitorojnë paratë e tyre. Çdo herë, kur bën një pushim, një lojtar shmang një humbje të mundshme.
  • Krijoni një plan dhe qëndroni pas tij - Zhvillimi i një strategjie lojrash dhe respektimi i saj mund t'i ndihmojë lojtarët të vazhdojnë të fitojnë në lojërat e kazinosë. Lojtarët duhet të mësojnë të pranojnë humbjet dhe të ndryshojnë strategjinë e tyre në mënyrë racionale për t'u përshtatur me secilën lojë.

Si të luani në Kazino Live

Live Casino po bëhet gjithnjë e më popullore kohët e fundit sepse është emocionuese dhe argëtuese për të luajtur dhe gjithashtu jep ndjesinë e të luajturit në një kazino të vërtetë. Hera e parë që u prezantua kazinoja live ishte në vitet '90 kur transmetimi i drejtpërdrejtë ishte i mundur. Dhe sot, kazinotë në internet mund të transmetojnë një tregtar drejtpërdrejt te lojtarët.

Për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë, lojtarët duhet të gjejnë një vend me reputacion si 888 Casino. Për çdo fillestar atje, këtu është një udhëzues se si të luani lojëra kazino live.

Pasi një lojtar të krijojë një llogari, ai duhet të identifikohet dhe të shkojë në seksionin Live Casino. Nga atje, ata mund të zgjedhin lojën që duan të luajnë. Të gjitha lojërat janë të grupuara në kategori, kështu që lojtarët do ta kenë më të lehtë të gjejnë lojën që kërkojnë, ose mund të përdorin funksionin e kërkimit.

Përparësitë e të luajturit lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Lojërat e kazinosë live janë të njohura sepse ato ofrojnë argëtim të plotë për lojtarët. Ka shumë përparësi të tjera, duke përfshirë këto:

Si ndihet një kazino e vërtetë - falë faktit që lojtarët mund të ndërveprojnë me një tregtar të drejtpërdrejtë ndërsa luajnë lojën e tyre të preferuar, i jep një element social të gjithë përvojës së lojërave të fatit. Lojtarët kanë ndjenjën se po luajnë në një kazino të vërtetë live, dhe ndryshimi i vetëm është se ata po luajnë nga komoditeti i shtëpisë së tyre. Kushdo që dëshiron të shijojë ndjenjën e një kazinoje të vërtetë nga shtëpia e tyre, duhet ta provojë Live Casino.

Interaktiviteti - kur luajnë lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë, lojtarët mund të ndërveprojnë me pjesëmarrësit e tjerë. Do të ketë njerëz të vërtetë që do të përgjigjen dhe do ta zhvillojnë lojën në kohë reale. Çdokush që është një lojtar social do ta shohë kazinon live si zgjidhja perfekte për ta.

Konkurrencë e lartë - konkurrenca është e shëndetshme dhe e bën lojën edhe më intensive dhe argëtuese. Çdo seancë e lojërave të fatit është e mbushur me emocione dhe dramë, kështu që lojtarët do të shijojnë një përvojë të vërtetë kazinoje.

Ndjenja e sigurisë - fakti që lojtarët mund të shohin të gjithë aksionin që shpaloset para syve të tyre u jep atyre një ndjenjë sigurie. Lojtarët mund të jenë të sigurt për lojën dhe se nuk ka manipulime të përfshira. Duhet të themi se edhe kur luani lojëra të tjera në kazino nuk ka manipulime pasi kazinoja përdor një gjenerues të numrave të rastësishëm, kështu që askush nuk mund të parashikojë ose të ndikojë në rezultatin e një loje.

Lojëra të njohura të kazinosë live

Një gjë që lojtarët mund të vlerësojnë për Live Casino është se ata ofrojnë një përzgjedhje të madhe lojërash. Disa nga lojërat më të njohura që lojtarët mund të gjejnë këtu në seksionin 888 Live Casino përfshijnë sa vijon:

Baccarat live

Baccarat është një lojë emocionuese që mund të luhet drejtpërdrejt. Kjo lojë luhet prej vitesh dhe mbetet e njohur edhe sot. Lojtarët mund të zgjedhin të luajnë tavolina me një lojtar dhe tavolina me shumë lojtarë, cilado që ata preferojnë.

Blackjack live

Live Blackjack është një tjetër lojë e mahnitshme që mund të luhet në Live Casino. Ka shumë variante të lojës dhe lajmi i mirë është se shumica e tyre janë të disponueshme në seksionin 888 Live Casino. Lojtarët mund të përfshijnë një strategji kur luajnë Baccarat Live e cila do t'i ndihmojë ata të përmirësojnë në mënyrë drastike shanset e tyre për të fituar.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është një nga lojërat më të vjetra të kazinosë që ofrohet gjithashtu në seksionin Live Casino. Të shohësh topin e bardhë në timonin rrotullues në kohë reale e bën të gjithë përvojën më emocionuese. Nuk është befasi që shumica e lojtarëve zgjedhin ta luajnë live.

Poker Live

Pokeri është një lojë sociale dhe të luash atë me lojtarë të tjerë kumari e bën atë edhe më sfidues dhe emocionues. Luajtja e pokerit kërkon që lojtarët të mësojnë renditjen e duarve për të fituar. Është një nga lojërat që kërkon që lojtarët jo vetëm të njohin rregullat, por të zhvillojnë një strategji për të fituar.

Këshilla për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Lojtarët, të cilët vijnë për herë të parë në Live Casino, duhet të marrin parasysh gjërat e mëposhtme:

Është shumë e rëndësishme të keni një lidhje interneti me shpejtësi të lartë për të luajtur në një kazino live.

Lojtarët duhet të dinë rregullat e lojës që ata zgjedhin të luajnë. Live Casino nuk disponohet në modalitetin argëtues, kështu që lojtarët duhet të bëjnë një depozitë për të luajtur. Dhe, ata nuk duan të humbasin sepse nuk i dinë rregullat, të cilat për të qenë i sinqertë janë mjaft të thjeshta për pothuajse të gjitha lojërat.

Lojtarët duhet të vendosin një buxhet përpara se të vendosin të luajnë në ndonjë Kazino Live.

Mos harroni të përfitoni gjithmonë nga bonuset dhe promovimet e kazinosë.

Live Casino është një nga pjesët më interesante të faqeve të kazinove në internet për shumicën e lojtarëve. Lojtarëve që nuk e kanë provuar ende u mungojnë shumë.

Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card BragAll Bets BlackjackBaccaratBaccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Grand RouletteLive Immersive RouletteLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit CardDiners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (16)
Danimarka
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)