888 Casino Live Casino Rishikoni - Withdrawals

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission
Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS ItalyDGOJ SpainGibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (68)
Live 3 Card BragAll Bets BlackjackBaccaratBaccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Blackjack Surrender
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Grand RouletteLive Immersive RouletteLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Stud Poker
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit CardDiners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (24)
Arabia Saudite
Bahrein
Brazili
Emiratet e Bashkuara Arabe
Estonia
Finlanda
Hungaria
Irlanda
Italia
Kanadaja
Katari
Kili
Kroacia
Kuvajti
Lituania
Malta
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Peruja
Portugalia
Rumania
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (10)

Withdrawals

888 Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Për më tepër, ata e kanë thjeshtuar procedurën, kështu që edhe fillestarët nuk do ta kenë të vështirë të gjejnë rrugën e tyre. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin nga seksioni i Tërheqjes, të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin dhe të konfirmojnë transferimin.

Të gjitha kërkesat për tërheqje përpunohen tre ditë pune nga data e kërkesës. Anëtarëve VIP Gold do t'i përpunohen kërkesat e tyre për tërheqje brenda një dite. Ndërsa kërkesa për tërheqje është ende në pritje, lojtarët kanë opsionin për të anuluar tërheqjen dhe fondet do të kthehen në llogarinë e tyre. Kjo do t'i lejojë ata të luajnë përsëri për para të vërteta në kazino pa pasur nevojë të bëjnë një depozitë të re.

Bonusi i tërheqjes

Për të bërë një tërheqje të fondeve të bonusit është mjaft e lehtë pasi lojtarët të kenë përmbushur kërkesat e bastit. Çdo bonus vjen me kërkesa të ndryshme bastesh, prandaj është shumë e rëndësishme që lojtarët të kuptojnë plotësisht kushtet dhe kushtet e një bonusi edhe përpara se ta kërkojnë atë.

Të gjitha kërkesat për tërheqje në 888 Casino përpunohen sa më shpejt dhe me efikasitet të jetë e mundur.

Për të bërë një tërheqje, lojtarët duhet të hyjnë në llogarinë e tyre dhe të shkojnë te Arkëtari. Nga atje, ata duhet të zgjedhin seksionin e tërheqjes, të klikojnë në mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe të shkruajnë shumën që duan të tërheqin. Lojtarët duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që kanë përdorur për të bërë një depozitë.

Monedhat

888 Casino ka shtuar disa monedha të ndryshme që lojtarët mund t'i përdorin për të tërhequr fonde në llogaritë e tyre. Depozita minimale e kërkuar është e kufizuar në 10 dollarë në këtë pikë dhe lojtarët mund të përdorin një nga monedhat e mëposhtme:

  • Euro (EUR)
  • Paund stërlina (GBP)
  • Dollari amerikan (USD)
  • Dollari kanadez (CAD)

Lojtarët nga Britania e Madhe, Kanadaja dhe Republika e Irlandës mund të përdorin cilëndo nga këto monedha, por lojtarët nga India dhe Zelanda e Re duhet të përdorin USD si monedhën e tyre.

Betsoft Gaming Inks Distribution Marrëveshje me 888casino
2021-06-13

Betsoft Gaming Inks Distribution Marrëveshje me 888casino

Betsoft Gaming është një nga ofruesit e softuerit të kremës në industrinë e kazinove në internet. Pra, për të qëndruar në krye, kompania së fundmi nënshkroi një marrëveshje emocionuese me 888casino për të shpërndarë titujt e saj shumë argëtues të lojërave. Siç mund ta dini tashmë, Betsoft aktualisht krenohet me më shumë se 200 tituj lojërash, kështu që partneriteti padyshim do të jetë i dobishëm për të dy anët.

Playtech RNG dhe lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë tani të disponueshme në platformat 888
2021-04-28

Playtech RNG dhe lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë tani të disponueshme në platformat 888

Kur bëhet fjalë për botën e lojërave të fatit në internet, pak mund të krahasohen me Playtech për sa i përket ofertave të lojërave dhe pozicionit në treg. Për të çimentuar statusin e saj, kompania së fundmi nënshkroi një marrëveshje fitimprurëse me 888 që do të shohë gjeneruesin e saj inovativ të numrave të rastësishëm (RNG) dhe lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve drejtpërdrejt në 888casino. Është e rëndësishme të mbani mend se 888casino është aktualisht një nga më të njohurat kazinove online, duke e bërë këtë marrëveshje një marrëveshje të rëndësishme për Playtech.