Amok Live Casino Rishikoni

Age Limit
Amok
Amok is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.2
Përfitimet
+ Kthimet javore të parave
+ Nuk ka kërkesa për baste
+ Regjistrohu shpejt

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (5)
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Interac
Jeton
MuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
Trustly
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Kanadaja
Norvegjia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (49)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Ainsworth Gaming Technology
All41 Studios
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Booming Games
Crazy Tooth Studio
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Fortune Factory Studios
Foxium
GameBurger Studios
Gamomat
Genesis Gaming
Golden Hero
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Max Win Gaming
Microgaming
Neon Valley Studios
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Old Skool Studios
Oryx Gaming
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GOPlaysonPragmatic Play
Pulse 8 Studio
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Relax Gaming
Snowborn Games
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Triple Edge Studios
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Pse të luani në Amok Live Casino

Kazino live Amok është një nga kazinotë më të reja në internet të grupit të kazinove Infiniza Limited. Nëse dikush është një lojtar i drejtpërdrejtë i kazinosë që kërkon të vlerësojë Amok Casino, ai do të vërejë menjëherë një përzgjedhje mbresëlënëse të lojërave të fatit në bibliotekën e lojërave.

Këto lojëra, si dhe softueri, metodat bankare dhe bonuset, janë komponentë të domosdoshëm të çdo kazinoje live. Sidoqoftë, një nga avantazhet kryesore të të luajturit në këtë kazino është qasja e thjeshtë e regjistrimit të llogarisë.

Autoriteti i Lojërave të Maltës ka licencuar Amok Casino dhe përdor kriptim SSL. Faqja gjithashtu ka të gjitha masat e nevojshme të sigurisë, të tilla si kufizimet e depozitave dhe kohëmatësit e sesioneve. Si rezultat, lojtarët informohen për atë që është e lejueshme brenda parametrave të tyre të lojës.

Për shkak se Amok Casino është një kazino plotësisht e licencuar, mund të garantohet se fondet e depozituara dhe informacioni personal janë të sigurta dhe se të gjitha lojërat e kazinosë janë të drejta dhe të ndershme.

Më në fund, ka aq siguri sa çdokush mund të shpresonte të gjente në çdo kazino me reputacion.

About

Amok Casino, i cili debutoi në vitin 2021, ofron gjithashtu specializimin e vet kazino live. Nëse një lojtari i mungon zhurma, eksitimi dhe angazhimi i një kazinoje të vërtetë me bazë tokësore, por nuk është në gjendje ta vizitojë një të tillë për ndonjë arsye, të luash në një kazino të drejtpërdrejtë është një zëvendësues i shkëlqyer.

Faqja e internetit të Amok Casino është e lehtë për t'u përdorur. Paleta e ndritshme e ngjyrave, faqosja e thjeshtë dhe dizajni i trashë dhe i përshtatshëm për celularin, të gjitha sigurojnë që lojtari nuk do të ketë probleme të lundrojë në sajt.

Lojtarët do të kalojnë një kohë të mirë duke luajtur në këtë kazino interesante live.

Games

Kazinotë Live janë krijuar për lojtarë që dëshirojnë të shijojnë mjedisin konvencional të kazinosë pa lënë shtëpinë e tyre. Kjo kategori ka mbi 200 lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë për të eksploruar. Disa nga mundësitë më të spikatura përfshijnë baccarat live, blackjack live dhe ruletë live.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Nëse dikujt i pëlqen luani ruletë live, Amok Casino ofron Ruletë Live Amerikane, Evropiane dhe Franceze. Por sa për disa variacione interesante të ruletit, të tilla si:

 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë Rrufeja
 • Roulette Blaze
 • Turbo Ruletë
 • Ruletë e shpejtësisë

Blackjack live

Ka shumë variante të lojëra live blackjack në këtë seksion. Disa nga lojërat më të njohura janë:

 • Kostumi 21 
 • Blackjack Platinum VIP
 • Argjendi 4
 • Azure

Baccarat live

Në këtë kategori, më emocionuese lojëra baccarat live janë:

 • Shtrydhni Baccarat
 • Bacarat me shpejtësi
 • Salloni Prive
 • Pa Baccarat komisioni

Lojëra të tjera

Disa lojëra të tjera me tregtarë të drejtpërdrejtë për lojtarët janë:

 • Sic Bo
 • Ëndrra tërheqëse
 • Tigri i Dragoit
 • Koha e çmendur
 • Lightning Dice dhe shumë të tjerë

Bonuses

Të gjithë ata që i bashkohen një kazinoje të re në internet janë të prirur të mësojnë rreth bonuse të drejtpërdrejta të kazinosë dhe promovime. Bonuset luajnë një rol jetik në tërheqjen e vëmendjes së lojtarëve në lojëra.

Fatkeqësisht, Amok Live Casino nuk ofron shpërblime për pjesëmarrësit që luajnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Pritet që së shpejti ata të ofrojnë bonuse tërheqëse për departamentin e kazinosë live.

Languages

Faqja e internetit e Amok Casino është e disponueshme në një sërë gjuhësh. Gjuha kryesore e kazinosë është, natyrisht, anglishtja, e ndjekur nga frëngjishtja, pasi një nga kombet kryesore që Amok Casino synon është Kanadaja. Amok Casino gjithashtu ka një prani të madhe në Evropë, veçanërisht në Skandinavi. Megjithëse shumica e evropianëve ndoshta do të zgjidhnin uebsajtin në gjuhën angleze, Amok Casino është gjithashtu i aksesueshëm në gjuhët e mëposhtme:

 • anglisht
 • frëngjisht
 • norvegjeze
 • finlandez
 • gjermanisht

Monedhat

Shumica e njerëzve nga e gjithë bota mund të krijojnë një llogari në Amok Live Casino dhe të bëjnë depozita dhe tërheqje. Euro është monedha kryesore e kazinosë në Amok, megjithatë lojtarët mund të bastojnë gjithashtu monedhave të tjera në Amok, të tilla si:

 • Dollarë kanadezë
 • dollarë amerikanë
 • Zloty polake
 • Kurora norvegjeze
 • Rand i Afrikës së Jugut dhe shumë të tjerë

Nëse vendi përdor një monedhë tjetër, ata mund të luajnë sërish në Amok Live Casino; megjithatë, të gjitha transaksionet do të konvertohen dhe llogariten në një nga monedhat e listuara më sipër.

Live Casino

Amok Live Casino është një kazino online me reputacion dhe argëtim, me një koleksion të madh lojërash për të joshur lojtarët. Ndihma e klientit është e aksesueshme 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë.

Amok Casino kontrollon gjithashtu të gjitha kutitë e tjera të rëndësishme, duke përfshirë pagesat e thjeshta dhe të shpejta dhe një tavolinë kompetente mbështetëse. E vetmja veçori paksa e pafavorshme e zbuluar ishte mungesa e bonuseve të kazinosë live.

Si rezultat, rekomandoni shumë lojtarët të luajnë në Amok Live Casino!

Software

Amok ofron një gamë të madhe të lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë! Këto lojëra janë krijuar nga furnizuesit kryesorë të programeve kompjuterike në botë, duke siguruar që lojtarët të luajnë lojërat më tërheqëse bashkëkohore dhe të dizajnuara në mënyrë tërheqëse të disponueshme. Ofruesit e softuerit për lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë në Amok Live Casino janë: 

 • Swintt
 • Evolution Gaming
 • Lojë pragmatike

Support

Nëse lojtarët duan mbështetje gjatë lojës në kazino Amok Live, një departament kompetent dhe i dobishëm për kujdesin ndaj klientit është i gatshëm të trajtojë vështirësitë dhe t'u përgjigjet çështjeve të tyre.

Mund të arrijnë ekipi mbështetës me email ose përmes opsionit të bisedës live. Nëse duan mbështetje të menjëhershme, "Live Chat" është alternativa më e mirë.

Skeda e bisedës së drejtpërdrejtë mund të gjendet në menunë rënëse të faqes.

Thjesht shkruani një pyetje kur shfaqen zgjedhjet e flluskave të bisedës së drejtpërdrejtë. Pas kësaj, ata do të shohin një robot që përpiqet t'i përgjigjet një pyetjeje duke u lidhur me një faqe FAQ.

Deposits

menyra pagese

Amok ofron mbi 20 mënyra të ndryshme pagese të drejtpërdrejta të kazinosë, i cili është një nga kriteret më domethënëse për lojtarët që kërkojnë të luajnë në çdo kazino live. Kartat bankare, kuletat elektronike dhe transfertat bankare janë ndër zgjedhjet e shumta të lehta në dispozicion të lojtarëve. Megjithatë, disa opsione pagese mund të mos jenë të disponueshme për të gjithë lojtarët në të gjitha vendet. Kumarxhinjtë mund të zbulojnë se çfarë është në dispozicion të tyre duke vizituar faqen e pagesave të kazinosë. Disa nga opsionet e pagesës janë:

 • JetonCash
 • MiFinity
 • Paysafe
 • Skrill
 • Neteller