Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Arlequin Casino - Promotions & Offers

Arlequin CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.8/10
BonusBonus 300$ + 10 rrotullime falas
Pagesat e shpejta
Program unik VIP
Studiot më të mira të lojërave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Pagesat e shpejta
Program unik VIP
Studiot më të mira të lojërave
Arlequin Casino is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Ka shumĂ« promovime interesante tĂ« disponueshme nĂ« Arlequin Casino . Me njĂ« shumĂ«llojshmĂ«ri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarĂ«ve njĂ« pĂ«rvojĂ« vazhdimisht emocionuese. ËshtĂ« e rĂ«ndĂ«sishme tĂ« kihet parasysh se marrĂ«veshjet e Arlequin Casino janĂ« bashkangjitur me termat dhe kushtet. PĂ«rpara se tĂ« pranoni ndonjĂ« ofertĂ«, Ă«shtĂ« thelbĂ«sore tĂ« mĂ«soni plotĂ«sisht kushtet e bonusit sepse ato mund tĂ« kenĂ« kĂ«rkesa specifike pĂ«r bast qĂ« duhet tĂ« pĂ«rmbushen pĂ«rpara se tĂ« tĂ«rhiqni njĂ« bonus.

Siç thamë më parë, ka shumë promovime të vazhdueshme në Arlequin Casino nga të cilat lojtarët mund të përfitojnë. Disa prej tyre përfshijnë ato në vijim:

Çmimet çdo ditĂ«: 500,000 dollarĂ« çdo muaj

Lojtarët që luajnë në 42 lojëra elektronike me një bast minimal prej 0,50 dollarë deri më 29 qershor do të kenë të drejtë për një pjesë të çmimit prej 500,000 dollarësh.

Lojtarët gjithashtu kanë të drejtë për 1.500 çmime javore që funksionojnë në mënyrën e mëposhtme:

 • Çmimi i parĂ« Ă«shtĂ« 10,000 dollarĂ«
 • Çmimi i dytĂ« Ă«shtĂ« 5000 dollarĂ«
 • Çmimi i tretĂ« Ă«shtĂ« 2000 dollarĂ«
 • Çmimi 4-10 Ă«shtĂ« 1000 dollarĂ«
 • Çmimi 11-20 Ă«shtĂ« 500 dollarĂ«
 • Çmimi 21-50 Ă«shtĂ« 200 dollarĂ«
 • Çmimi 51-100 Ă«shtĂ« 100 dollarĂ«
 • Çmimi 101 – 250 Ă«shtĂ« 50 dollarĂ«
 • Çmimi 251 – 450 Ă«shtĂ« 20 dollarĂ«
 • Çmimi 451 – 1500 Ă«shtĂ« 10 dollarĂ«

Dhe kur bëhet fjalë për 500 çmime ditore të menjëhershme, ato punojnë në mënyrën e mëposhtme:

 • 1 lojtar do tĂ« marrĂ« njĂ« çmim me vlerĂ« 1000 dollarĂ«
 • 2 lojtarĂ« do tĂ« marrin njĂ« çmim me vlerĂ« 500 dollarĂ«
 • 5 lojtarĂ« do tĂ« marrin njĂ« çmim me vlerĂ« 100 dollarĂ«
 • 12 lojtarĂ« do tĂ« marrin njĂ« çmim me vlerĂ« 50 dollarĂ«
 • 110 lojtarĂ« do tĂ« marrin njĂ« çmim me vlerĂ« 20 dollarĂ«
 • 370 lojtarĂ« do tĂ« marrin njĂ« çmim me vlerĂ« 10 dollarĂ«

Ky promovim është i disponueshëm për lojërat Pragmatic Play dhe lojërat që kanë logon 'Drops & Wins' janë ato që marrin pjesë në promovim.

Ky promovim nuk është i disponueshëm për lojtarët që banojnë në Suedi dhe Itali. Basti minimal që duhet të vendosin lojtarët është 0,50 dollarë.

Oferta e mirëseardhjes

Lojtarët që krijojnë një llogari në Arlequin Casino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për të bonus mirëseardhjeje. Ky është një bonus depozite 100% ndeshje deri në 300 dollarë dhe 10 rrotullime falas në Harlequin Carnival. Lojtarët kanë një mundësi për të kërkuar ofertën 100% të rrotullimeve falas ku do të marrin 150 rrotullime falas vetëm në Karnavalin Harlequin.

Ky bonus vjen me kërkesa për bast 50 herë, dhe fitimet nga ky bonus mund të tërhiqen sapo të pastrohet bonusi. Shuma maksimale e bastit kur luani me paratë e bonusit është 5 dollarë.

Ora e GĂ«zuar

Çdo tĂ« premte, lojtarĂ«t do tĂ« marrin njĂ« bonus 25% tĂ« pakufizuar nĂ«se depozitojnĂ« nga ora 17:00 deri nĂ« 23:59 tĂ« premteve. KĂ«rkesat e basteve pĂ«r kĂ«tĂ« ofertĂ« janĂ« 50 herĂ« dhe lojtarĂ«t duhet t'i plotĂ«sojnĂ« ato pĂ«rpara se tĂ« mund tĂ« tĂ«rheqin fitimet e tyre. Basti maksimal qĂ« lojtarĂ«t mund tĂ« vĂ«nĂ« bast kur luajnĂ« me para bonus Ă«shtĂ« 5 dollarĂ«.

Mardi Gras

Çdo tĂ« martĂ« lojtarĂ«t mund tĂ« kapin duart pĂ«r bonuse emocionuese. LojtarĂ«t qĂ« depozitojnĂ« tĂ« martĂ«n, mund tĂ« kĂ«rkojnĂ« njĂ« bonus 30% nĂ« 2 depozitat e ardhshme. KĂ«rkesat e basteve pĂ«r kĂ«tĂ« bonus janĂ« 50 herĂ« dhe bast maksimal qĂ« mund tĂ« bĂ«jnĂ« lojtarĂ«t kur luajnĂ« me fondet e bonusit Ă«shtĂ« i kufizuar nĂ« 5 dollarĂ«.

Të dielave me gondolë

Çdo tĂ« dielĂ«, lojtarĂ«t mund tĂ« kĂ«rkojnĂ« dy bonuse, gondola klasike dhe gondola VIP.

Gondola klasike do të sjellë një bonus 15% për çdo depozitë, dhe Gondola VIP do të sjellë një bonus 20% për çdo depozitë.

Kjo ofertë mund të kërkohet të dielën nga ora 13:00 deri në 22:00 dhe kërkesat e bastit për këtë bonus janë 50 herë.

Venecia Jousting

Lojtarët kanë mundësinë të konkurrojnë në të gjitha lojërat me slot video për të fituar deri në 250 dollarë, nga e premtja në orën 14:00 deri të hënën në orën 11:59.

Lojtarët mund të fitojnë pikë duke kryer veprimet e mëposhtme:

 • Kur lojtarĂ«t fitojnĂ« 3 raunde, ata do tĂ« marrin 2 pikĂ«.
 • Kur lojtarĂ«t vendosin 10 dollarĂ« baste, ata do tĂ« marrin 10 pikĂ«.
 • Kur lojtarĂ«t fitojnĂ« 3 raunde radhazi, ata do tĂ« marrin 20 pikĂ«.
 • Kur lojtarĂ«t fitojnĂ« 25 herĂ« bastin e tyre nĂ« njĂ« raund, ata do tĂ« marrin 50 pikĂ«.
 • Kur lojtarĂ«t fitojnĂ« 50 herĂ« bastin e tyre nĂ« njĂ« raund, ata do tĂ« marrin 100 pikĂ«.
 • Kur lojtarĂ«t fitojnĂ« 100 herĂ« bastin e tyre nĂ« njĂ« raund, ata do tĂ« marrin 200 pikĂ«.

Kur lojtarët ngjiten në tabelën e drejtuesve, ata do të marrin një nga çmimet e ofruara nga hosti:

 • Pozicioni i parĂ« do tĂ« fitojĂ« 250 dollarĂ«
 • Pozicioni i dytĂ« do tĂ« fitojĂ« 150 dollarĂ«
 • Pozicioni i tretĂ« do tĂ« fitojĂ« 100 dollarĂ«
 • Pozicioni 4 – 5 do tĂ« fitojĂ« 50 dollarĂ«
 • Pozicioni 6 – 10 do tĂ« fitojĂ« 25 dollarĂ«
 • Pozicioni 11-15 do tĂ« fitojĂ« 50 rrotullime falas nĂ« Familjen MbretĂ«rore

LojtarĂ«t duhet tĂ« zgjedhin fushatĂ«n pĂ«r t'u kualifikuar pĂ«r ofertĂ«n. Ky turne Ă«shtĂ« drejtpĂ«rdrejt nga e premtja nĂ« orĂ«n 14:00 CET dhe tĂ« hĂ«nĂ«n nĂ« orĂ«n 23:59 CET nĂ« tĂ« gjitha lojĂ«rat elektronike. Basti minimal pĂ«r tĂ« marrĂ« pjesĂ« nĂ« kĂ«tĂ« promovim Ă«shtĂ« 0,10 dollarĂ«. Çdo lojtar do tĂ« pajiset me njĂ« numĂ«r unik ID dhe ai do tĂ« theksohet pĂ«r secilin lojtar nĂ« tabelĂ«n e drejtuesve. NĂ« rast se dy ose mĂ« shumĂ« lojtarĂ« kanĂ« njĂ« rezultat identik, lojtari qĂ« shĂ«non i pari do tĂ« marrĂ« pozicionin mĂ« tĂ« lartĂ« nĂ« tabelĂ«n e drejtuesve. Fitimet nga rrotullimet falas paguhen si para dhe janĂ« tĂ« lira nga kĂ«rkesat e bastit.