Arlequin Casino Live Casino Rishikoni - Promotions & Offers

Age Limit
Arlequin Casino
Arlequin Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.8
Përfitimet
+ Pagesat e shpejta
+ Program unik VIP
+ Studiot më të mira të lojërave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (11)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Franceze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
AstroPay
AstroPay Card
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Cashlib
Credit CardsDebit Card
Interac
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrillVisa
Visa Debit
Visa Electron
Wire Transfer
iDebit
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (25)
Barbados
Belize
Côte d'Ivoire
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Franca
Ishujt Marshall
Japonia
Kaledonia e Re
Kanadaja
Katari
Kosta Rika
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Omani
Papua Guinea e Re
Tunizia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (41)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
EzugiFazi InteractiveFelt Gaming
Fugaso
GameArt
Ganapati
Habanero
Iron Dog Studios
Kiron
Leap Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayPush GamingQuickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spinmatic
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Profits Games (TPG)
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Siç thamë më parë, ka shumë promovime të vazhdueshme në Arlequin Casino nga të cilat lojtarët mund të përfitojnë. Disa prej tyre përfshijnë ato në vijim:

Çmimet çdo ditë: 500,000 dollarë çdo muaj

Lojtarët që luajnë në 42 lojëra elektronike me një bast minimal prej 0,50 dollarë deri më 29 qershor do të kenë të drejtë për një pjesë të çmimit prej 500,000 dollarësh.

Lojtarët gjithashtu kanë të drejtë për 1.500 çmime javore që funksionojnë në mënyrën e mëposhtme:

 • Çmimi i parë është 10,000 dollarë
 • Çmimi i dytë është 5000 dollarë
 • Çmimi i tretë është 2000 dollarë
 • Çmimi 4-10 është 1000 dollarë
 • Çmimi 11-20 është 500 dollarë
 • Çmimi 21-50 është 200 dollarë
 • Çmimi 51-100 është 100 dollarë
 • Çmimi 101 – 250 është 50 dollarë
 • Çmimi 251 – 450 është 20 dollarë
 • Çmimi 451 – 1500 është 10 dollarë

Dhe kur bëhet fjalë për 500 çmime ditore të menjëhershme, ato punojnë në mënyrën e mëposhtme:

 • 1 lojtar do të marrë një çmim me vlerë 1000 dollarë
 • 2 lojtarë do të marrin një çmim me vlerë 500 dollarë
 • 5 lojtarë do të marrin një çmim me vlerë 100 dollarë
 • 12 lojtarë do të marrin një çmim me vlerë 50 dollarë
 • 110 lojtarë do të marrin një çmim me vlerë 20 dollarë
 • 370 lojtarë do të marrin një çmim me vlerë 10 dollarë

Ky promovim është i disponueshëm për lojërat Pragmatic Play dhe lojërat që kanë logon 'Drops & Wins' janë ato që marrin pjesë në promovim.

Ky promovim nuk është i disponueshëm për lojtarët që banojnë në Suedi dhe Itali. Basti minimal që duhet të vendosin lojtarët është 0,50 dollarë.

Oferta e mirëseardhjes

Lojtarët që krijojnë një llogari në Arlequin Casino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për të bonus mirëseardhjeje. Ky është një bonus depozite 100% ndeshje deri në 300 dollarë dhe 10 rrotullime falas në Harlequin Carnival. Lojtarët kanë një mundësi për të kërkuar ofertën 100% të rrotullimeve falas ku do të marrin 150 rrotullime falas vetëm në Karnavalin Harlequin.

Ky bonus vjen me kërkesa për bast 50 herë, dhe fitimet nga ky bonus mund të tërhiqen sapo të pastrohet bonusi. Shuma maksimale e bastit kur luani me paratë e bonusit është 5 dollarë.

Ora e Gëzuar

Çdo të premte, lojtarët do të marrin një bonus 25% të pakufizuar nëse depozitojnë nga ora 17:00 deri në 23:59 të premteve. Kërkesat e basteve për këtë ofertë janë 50 herë dhe lojtarët duhet t'i plotësojnë ato përpara se të mund të tërheqin fitimet e tyre. Basti maksimal që lojtarët mund të vënë bast kur luajnë me para bonus është 5 dollarë.

Mardi Gras

Çdo të martë lojtarët mund të kapin duart për bonuse emocionuese. Lojtarët që depozitojnë të martën, mund të kërkojnë një bonus 30% në 2 depozitat e ardhshme. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 50 herë dhe bast maksimal që mund të bëjnë lojtarët kur luajnë me fondet e bonusit është i kufizuar në 5 dollarë.

Të dielave me gondolë

Çdo të dielë, lojtarët mund të kërkojnë dy bonuse, gondola klasike dhe gondola VIP.

Gondola klasike do të sjellë një bonus 15% për çdo depozitë, dhe Gondola VIP do të sjellë një bonus 20% për çdo depozitë.

Kjo ofertë mund të kërkohet të dielën nga ora 13:00 deri në 22:00 dhe kërkesat e bastit për këtë bonus janë 50 herë.

Venecia Jousting

Lojtarët kanë mundësinë të konkurrojnë në të gjitha lojërat me slot video për të fituar deri në 250 dollarë, nga e premtja në orën 14:00 deri të hënën në orën 11:59.

Lojtarët mund të fitojnë pikë duke kryer veprimet e mëposhtme:

 • Kur lojtarët fitojnë 3 raunde, ata do të marrin 2 pikë.
 • Kur lojtarët vendosin 10 dollarë baste, ata do të marrin 10 pikë.
 • Kur lojtarët fitojnë 3 raunde radhazi, ata do të marrin 20 pikë.
 • Kur lojtarët fitojnë 25 herë bastin e tyre në një raund, ata do të marrin 50 pikë.
 • Kur lojtarët fitojnë 50 herë bastin e tyre në një raund, ata do të marrin 100 pikë.
 • Kur lojtarët fitojnë 100 herë bastin e tyre në një raund, ata do të marrin 200 pikë.

Kur lojtarët ngjiten në tabelën e drejtuesve, ata do të marrin një nga çmimet e ofruara nga hosti:

 • Pozicioni i parë do të fitojë 250 dollarë
 • Pozicioni i dytë do të fitojë 150 dollarë
 • Pozicioni i tretë do të fitojë 100 dollarë
 • Pozicioni 4 – 5 do të fitojë 50 dollarë
 • Pozicioni 6 – 10 do të fitojë 25 dollarë
 • Pozicioni 11-15 do të fitojë 50 rrotullime falas në Familjen Mbretërore

Lojtarët duhet të zgjedhin fushatën për t'u kualifikuar për ofertën. Ky turne është drejtpërdrejt nga e premtja në orën 14:00 CET dhe të hënën në orën 23:59 CET në të gjitha lojërat elektronike. Basti minimal për të marrë pjesë në këtë promovim është 0,10 dollarë. Çdo lojtar do të pajiset me një numër unik ID dhe ai do të theksohet për secilin lojtar në tabelën e drejtuesve. Në rast se dy ose më shumë lojtarë kanë një rezultat identik, lojtari që shënon i pari do të marrë pozicionin më të lartë në tabelën e drejtuesve. Fitimet nga rrotullimet falas paguhen si para dhe janë të lira nga kërkesat e bastit.