Eddy Cheung

Zbulohen sekretet e bonusit të kazinosë High Roller
2022-06-15

Zbulohen sekretet e bonusit të kazinosë High Roller

Duke qenë se konkurrenca për lojtarët është e ashpër, shpërblimet në kazinotë live janë të zakonshme. Shpesh, kazinotë u ofrojnë lojtarëve të rinj bonuse të depozitave ose pa depozita për t'i inkurajuar ata të bashkohen. Më pas, ndërsa vazhdoni të vendoseni në kazino live, operatori mund të hedhë kthim parash javore dhe të depozitojë shpërblime në rrugën tuaj. 

Si të luani Craps Live dhe të Fitoni
2022-06-06

Si të luani Craps Live dhe të Fitoni

Craps është me të vërtetë një nga lojërat më emocionuese dhe dinamike të kazinosë live për të luajtur në kazinotë më të mira live. Përveç blackjack-ut dhe ndoshta pokerit, craps mburren me një nga avantazhet më të ulëta të shtëpisë. Për më tepër, është relativisht e lehtë për t'u luajtur, që do të thotë se craps do t'ju shpërblejnë më shpesh se shumica e lojërave live.

Gati për të luajtur Super Andar Bahar nga Evolution Gaming?
2022-05-14

Gati për të luajtur Super Andar Bahar nga Evolution Gaming?

Nuk ka dyshim se Evolution është një fuqi në zhvillimin e lojërave inovative të kazinove të drejtpërdrejta në internet. Por çuditërisht, kompania ende nuk e ka nxjerrë pionierin e saj Andar Bahar lojë live. Epo, pritja pothuajse ka përfunduar pasi Evolution premtoi 25 lojëra të reja këtë vit si pjesë e planit ambicioz "The Great 88" që përfshin lojëra nga markat e tjera të saj. Dhe e keni marrë me mend mirë, Super Andar Bahar është në menu.

Përvetësoni artin e luajtjes së lojërave më të mira të kazinosë live me këto këshilla
2022-04-19

Përvetësoni artin e luajtjes së lojërave më të mira të kazinosë live me këto këshilla

Iku kur lojtarët do të uleshin duke pritur për RNG (gjenerues të numrave të rastësishëm) për të vendosur rezultatet e lojës. Në vend të kësaj, lojërat më të mira të kazinosë live janë ato që ofrojnë një përvojë reale të kazinosë të përzier me shpërblime të papritura si shumëzuesit. 
Por kjo është më e lehtë të thuhet në letër. Gjetja e lojërave perfekte të kazinosë live për të luajtur është një aftësi lojërash më vete. Në fakt, ka qindra lojëra të drejtpërdrejta për të luajtur në kazinonë më të mirë live. Pra, për ta bërë kërkimin tuaj paksa të drejtpërdrejtë, ky postim ka disa këshilla të provuara dhe të provuara për zgjedhjen e lojës live. 

iSoftBet debuton lojën me letra të mbushura me qenin e kuq
2022-04-15

iSoftBet debuton lojën me letra të mbushura me qenin e kuq

A e keni provuar ndonjëherë fatin tuaj në lojën e pokerit Red Dog? Epo, më 14 janar 2022, iSoftBet vendosi ta shtojë këtë lojë me letra me ritëm të shpejtë në katalogun e saj të lojërave me balonë. Siç pritej, objektivi kryesor është të përfundojmë turneun me numrin më të madh të çipave. 

Këshilla për kumarxhinjtë për të luajtur në një kazino të besueshme të drejtpërdrejtë në internet
2022-03-30

Këshilla për kumarxhinjtë për të luajtur në një kazino të besueshme të drejtpërdrejtë në internet

Kazinotë e drejtpërdrejta po lançohen kudo këto ditë. Ato ofrojnë një përvojë realiste të lojërave të menaxhuara nga krupierët e jetës reale. Thjesht thuaj, këto kazino i lejojnë lojtarët të takohen dhe të luajnë kudo në çdo kohë. Por prisni, gjetja e një kazinoje të besueshme të drejtpërdrejtë në internet nga madhësia e opsioneve mund të jetë një sfidë. Pra, cilat janë cilësitë e kazinove më të mira live? Më poshtë janë disa këshilla të dobishme:

SimplePlay i nominuar për Five IGA Awards 2022
2022-03-14

SimplePlay i nominuar për Five IGA Awards 2022

Të tilla si Evolution, NetEnt, Big Time Gaming dhe Microgaming kanë dominuar skenën e lojërave për vite me radhë. Por megjithëse këto janë disa nga markat më të mëdha në industri, ato nuk i kanë të gjitha. Lojtarët modernë janë më të prirur të luajnë lojëra lokale ose të personalizuara me një prekje të kulturës së tyre. Dhe këtu lulëzon SimplePlay.
SimplePlay është një zhvillues i lojërave automate me tituj të shumtë të përshtatur për tregjet më të mëdha aziatike dhe perëndimore. Në fakt, kompania ka shkëlqyer aq shumë në këtë kategori sa që ka marrë një nominim IGA për të marrë pjesë në pesë kategori konkurruese. Ngjarja do të mbahet më 11 prill 2022, në Savoy Hotel, Londër. 

Publikimet e reja më të mira të Evolution në 2021
2022-01-29

Publikimet e reja më të mira të Evolution në 2021

Viti pothuajse ka mbaruar dhe të gjithë janë të zënë duke bërë bilanc. Por këtu në LiveCasinoRank, shikimi prapa në sukseset e padyshim zhvilluesit më të mirë të softuerit të kazinosë live, Evolution, është më i rëndësishëm. Viti ka parë që Evolution prezantoi publikime krejt të reja me teknologji të përparuar dhe pagesa të këndshme. Pra, pa u lodhur shumë, më poshtë janë disa lojëra të njohura të kazinosë live nga agregatori në 2021.