Eddy Cheung

Ngritja e kazinove të drejtpërdrejta dhe si u bënë kaq të njohura lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë
2023-04-04

Ngritja e kazinove të drejtpërdrejta dhe si u bënë kaq të njohura lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë janë ndoshta një nga aktivitetet më të njohura të lojërave të fatit sot. Disa do të argumentonin se ato janë aktiviteti më i popullarizuar i lojërave të fatit. Pavarësisht, nuk ka dyshim se miliona njerëz në të gjithë botën luajnë lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë. Megjithatë, si arritëm në këtë pikë? Si u bënë kaq të njohura lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë?

Si të zgjidhni lojën e duhur të kazinosë live për ju
2023-03-23

Si të zgjidhni lojën e duhur të kazinosë live për ju

A ju pëlqen të luani lojëra tavoline si blackjack dhe poker në një vend me bazë tokësore? Falë teknologjisë, lojtarët nuk kanë nevojë domosdoshmërisht të dalin nga shtëpitë e tyre për të luajtur këto lojëra. Popullariteti i lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë është rritur në qiell, pasi ato lejojnë lojtarët të kenë një përvojë të gjallë të lojërave nga distanca.

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë dhe si ato përmirësojnë përvojën tuaj në kripto
2023-03-07

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë dhe si ato përmirësojnë përvojën tuaj në kripto

Gjatë viteve të fundit, ne kemi parë që shfaqen disa teknologji të reja të çmendura. Inteligjenca artificiale ka arritur në pikën që pjesët e softuerit mund të gjenerojnë imazhe nga fjalët që ju u jepni atyre.

Si të përmirësoni përvojën tuaj duke luajtur lojëra të drejtpërdrejta në kazino
2023-03-05

Si të përmirësoni përvojën tuaj duke luajtur lojëra të drejtpërdrejta në kazino

Të luash lojëra në kazino është një përvojë e këndshme. Meqenëse gjithnjë e më shumë njerëz kanë filluar të preferojnë idenë për të bërë gjërat në komoditetin e shtëpive të tyre, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë kanë filluar të bëhen gjithnjë e më të njohura.

Lojëra të reja të kazinosë live – cilat të luhen
2023-02-14

Lojëra të reja të kazinosë live – cilat të luhen

Kazinotë e drejtpërdrejta po rriten në popullaritet falë veçorisë unike të tregtarit të drejtpërdrejtë. Për shkak të kësaj veçorie, do të mund të përjetoni argëtimin e një kazinoje me bazë tokësore. Kjo është arsyeja kryesore pse shumica e lojtarëve preferojnë të luajnë në një kazino live. Për më tepër, kazinoja e drejtpërdrejtë u ofron përdoruesve komoditetin përfundimtar pasi shumë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë janë të disponueshme edhe në kazinotë celulare.

Cila lojë të zgjidhni për përvojë më të mirë - lojëra elektronike ose lojëra tavoline
2023-01-30

Cila lojë të zgjidhni për përvojë më të mirë - lojëra elektronike ose lojëra tavoline

Do të ketë gjithmonë një debat se cili lloj loje është më i mirë, lojëra elektronike apo lojëra tavoline. Të dyja lojërat kanë një bazë të madhe tifozësh, por nuk është përcaktuar se cila lojë është më e mirë. Pra, edhe pse të dyja lojërat janë të shkëlqyera dhe ofrojnë një përvojë argëtuese, gjithmonë do të lindë pyetja se cila është më e mirë.

Gabimet më të zakonshme dhe si t'i shmangni ato ndërsa luani ruletë live
2023-01-08

Gabimet më të zakonshme dhe si t'i shmangni ato ndërsa luani ruletë live

Live Roulette është një nga lojërat më të njohura në kazinotë live. Loja është jashtëzakonisht e vjetër dhe është e pëlqyer nga shumë lojtarë. Megjithatë, ka disa lojtarë që bëjnë gabime të zakonshme gjatë lojës. Nëse jeni një prej tyre, atëherë mos u shqetësoni. Ju jeni në vendin e duhur nëse doni të shmangni ato gabime. Në këtë artikull, ne do t'ju tregojmë për 5 nga gabimet më të zakonshme që duhen shmangur kur luani Ruletë live.

A mund të luani kazino live në internet për para të vërteta?
2022-12-18

A mund të luani kazino live në internet për para të vërteta?

Kjo është epoka e kazinove live. Ata kanë qenë jashtëzakonisht të njohur për një kohë, dhe rritja e popullaritetit mund të vazhdojë për një kohë. Një kazino Live i ofron përdoruesit një lloj eksperience krejtësisht të ndryshme dhe unike. Ndërsa teknologjitë kanë avancuar, kazinotë kanë bërë gjithashtu. Pra, tani, në një kazino të drejtpërdrejtë, ekziston një tregtar i drejtpërdrejtë në dispozicion në disa nga lojërat.

Pse duhet të zgjidhni kazinotë e drejtpërdrejta mbi kazinotë me bazë tokësore?
2022-12-12

Pse duhet të zgjidhni kazinotë e drejtpërdrejta mbi kazinotë me bazë tokësore?

Gjithmonë do të ketë një pyetje se cila kazino është më e mirë. Në të njëjtën kohë, do të ketë gjithmonë një lloj kazinoje që është më i mirë se të tjerët në një mënyrë ose në një tjetër. Pra, pse duhet luajtur në një kazino live në vend të një kazino standarde? Përgjigja nuk është definitivisht e thjeshtë, por në këtë artikull, ne do të diskutojmë këtë temë në detaje. Nëse keni ndonjë shqetësim, vazhdoni të lexoni deri në fund. Pra, le të fillojmë.

Si funksionon një kazino e drejtpërdrejtë?
2022-12-06

Si funksionon një kazino e drejtpërdrejtë?

Kazinotë e drejtpërdrejta janë duke u rritur në popullaritet për një kohë tani. Kazinoja ka aq shumë për të ofruar saqë mund të ketë nevojë të sqarohet që disa njerëz të kuptojnë se si funksionon. Meqenëse kazinotë e drejtpërdrejta shfaqin tregtarë të drejtpërdrejtë, ky opsion i jep përdoruesit një përvojë unike dhe të re.

Cilat lojëra të kazinosë me tregtarë të drejtpërdrejtë janë më të mirat për të luajtur tani?
2022-11-21

Cilat lojëra të kazinosë me tregtarë të drejtpërdrejtë janë më të mirat për të luajtur tani?

Po kërkoni të futeni në lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë? Ideja për të luajtur të gjitha lojërat e kazinosë që ju pëlqejnë ndërsa jeni në komoditetin e shtëpisë tuaj duket mjaft tërheqëse. Ju mund të shijoni lojërat tuaja të preferuara të kazinosë dhe nuk duhet të dilni nga dhoma apo edhe nga shtrati juaj.

Si të rrisni shanset tuaja për të fituar në Blackjack Live
2022-11-15

Si të rrisni shanset tuaja për të fituar në Blackjack Live

Ashtu si shumica e lojërave të tjera të kazinosë, blackjack live është një lojë që mbështetet shumë te fati. Pavarësisht se sa ekspert jeni në lojën e blackjack live, nëse jeni duke kaluar një ditë të keqe, mund të përfundoni duke humbur çdo lojë që luani atë ditë.

Arsyet për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta në kazino më shpesh
2022-10-30

Arsyet për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta në kazino më shpesh

Shumë kazino online nuk mund të humbasin një shans për t'u ofruar lojtarëve një përvojë të drejtpërdrejtë. Veprimi ndodh brenda një studioje të pajisur me kamera të shumta dhe një tregtar i vërtetë shpërndan letrat, hedh topin ose rrotullon timonin. Por, pavarësisht nga avantazhet e dukshme të luajtjes së lojërave të kazinosë live, disa lojtarë janë ende skeptikë në lidhje me idenë. Pra, ky lexim i shkurtër shpjegon pse duhet të ndaloni së luajturi lojëra RNG në favor të një përvoje të drejtpërdrejtë në faqen e internetit.

Strategjia e Ruletës së Rrufesë? Fito Jackpot 500x ose Shko në shtëpi!
2022-09-09

Strategjia e Ruletës së Rrufesë? Fito Jackpot 500x ose Shko në shtëpi!

Lightning Roulette është loja e parë novator e ruletës nga Evolution Gaming. Sot, ajo mbetet një nga lojërat më të mira të kazinosë live ndonjëherë. Nuk është çudi që loja ka fituar vlerësime të shumta, duke përfshirë inovacionin e produktit të vitit 2018 në Global Gaming Awards.

Zbulohen sekretet e bonusit të kazinosë High Roller
2022-06-15

Zbulohen sekretet e bonusit të kazinosë High Roller

Duke qenë se konkurrenca për lojtarët është e ashpër, shpërblimet në kazinotë live janë të zakonshme. Shpesh, kazinotë u ofrojnë lojtarëve të rinj bonuse të depozitave ose pa depozita për t'i inkurajuar ata të bashkohen. Më pas, ndërsa vazhdoni të vendoseni në kazino live, operatori mund të hedhë kthim parash javore dhe të depozitojë shpërblime në rrugën tuaj.

Si të luani Craps Live dhe të Fitoni
2022-06-06

Si të luani Craps Live dhe të Fitoni

Craps është me të vërtetë një nga lojërat më emocionuese dhe dinamike të kazinosë live për të luajtur në kazinotë më të mira live. Përveç blackjack-ut dhe ndoshta pokerit, craps mburren me një nga avantazhet më të ulëta të shtëpisë. Për më tepër, është relativisht e lehtë për t'u luajtur, që do të thotë se craps do t'ju shpërblejnë më shpesh se shumica e lojërave live.

Gati për të luajtur Super Andar Bahar nga Evolution Gaming?
2022-05-14

Gati për të luajtur Super Andar Bahar nga Evolution Gaming?

Nuk ka dyshim se Evolution është një fuqi në zhvillimin e lojërave inovative të kazinove të drejtpërdrejta në internet. Por çuditërisht, kompania ende nuk e ka nxjerrë pionierin e saj Andar Bahar lojë live. Epo, pritja pothuajse ka përfunduar pasi Evolution premtoi 25 lojëra të reja këtë vit si pjesë e planit ambicioz "The Great 88" që përfshin lojëra nga markat e tjera të saj. Dhe e keni marrë me mend mirë, Super Andar Bahar është në menu.

Përvetësoni artin e luajtjes së lojërave më të mira të kazinosë live me këto këshilla
2022-04-19

Përvetësoni artin e luajtjes së lojërave më të mira të kazinosë live me këto këshilla

Iku kur lojtarët do të uleshin duke pritur për RNG (gjenerues të numrave të rastësishëm) për të vendosur rezultatet e lojës. Në vend të kësaj, lojërat më të mira të kazinosë live janë ato që ofrojnë një përvojë reale të kazinosë të përzier me shpërblime të papritura si shumëzuesit.
Por kjo është më e lehtë të thuhet në letër. Gjetja e lojërave perfekte të kazinosë live për të luajtur është një aftësi lojërash më vete. Në fakt, ka qindra lojëra të drejtpërdrejta për të luajtur në kazinonë më të mirë live. Pra, për ta bërë kërkimin tuaj paksa të drejtpërdrejtë, ky postim ka disa këshilla të provuara dhe të provuara për zgjedhjen e lojës live.

Këshilla për kumarxhinjtë për të luajtur në një kazino të besueshme të drejtpërdrejtë në internet
2022-03-30

Këshilla për kumarxhinjtë për të luajtur në një kazino të besueshme të drejtpërdrejtë në internet

Kazinotë e drejtpërdrejta po lançohen kudo këto ditë. Ato ofrojnë një përvojë realiste të lojërave të menaxhuara nga krupierët e jetës reale. Thjesht thuaj, këto kazino i lejojnë lojtarët të takohen dhe të luajnë kudo në çdo kohë. Por prisni, gjetja e një kazinoje të besueshme të drejtpërdrejtë në internet nga madhësia e opsioneve mund të jetë një sfidë. Pra, cilat janë cilësitë e kazinove më të mira live? Më poshtë janë disa këshilla të dobishme:

Publikimet e reja më të mira të Evolution në 2021
2022-01-29

Publikimet e reja më të mira të Evolution në 2021

Viti pothuajse ka mbaruar dhe të gjithë janë të zënë duke bërë bilanc. Por këtu në LiveCasinoRank, shikimi prapa në sukseset e padyshim zhvilluesit më të mirë të softuerit të kazinosë live, Evolution, është më i rëndësishëm. Viti ka parë që Evolution prezantoi publikime krejt të reja me teknologji të përparuar dhe pagesa të këndshme. Pra, pa u lodhur shumë, më poshtë janë disa lojëra të njohura të kazinosë live nga agregatori në 2021.

Dragon ose Tiger - Si të luani Playtech's Dragon Tiger
2022-01-21

Dragon ose Tiger - Si të luani Playtech's Dragon Tiger

Kur konkurrenca juaj është si Evolution dhe Authentic Gaming, ju duhet të jeni në maksimumin tuaj për të qëndruar në krye. Epo, Playtech nuk po rrezikon pasi zgjeron katalogun e saj të drejtpërdrejtë me Dragon Tiger. Është një lojë unike e drejtpërdrejtë e kazinosë që lejon lojtarët të parashikojnë rezultatin e çdo raundi në vend që të luajnë vetë lojën. Pra, si e bëni këtë?

Popullariteti në rritje i shfaqjeve të lojërave të drejtpërdrejta në internet
2022-01-04

Popullariteti në rritje i shfaqjeve të lojërave të drejtpërdrejta në internet

Shfaqjet e drejtpërdrejta të lojërave po pushtojnë industrinë e lojërave të fatit. Këto ditë, zhvillues të tillë si Evolution dhe Playtech e kanë zotëruar këtë art me lëshimet e fundit si Cash ose Crash dhe Money Drop. Këto lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë dhe shumë të tjera atje janë argëtuese dhe nuk kanë nevojë për aftësi të veçanta për të luajtur. Por çfarë janë saktësisht shfaqjet e lojërave të kazinove të drejtpërdrejta, dhe pse ato tërheqin shumë lojtarë?

Thunderspin Inks Marrëveshje Parimatch për të arritur edhe më shumë lojtarë
2021-12-15

Thunderspin Inks Marrëveshje Parimatch për të arritur edhe më shumë lojtarë

ThunderSpin dhe Parimatch janë disa nga emrat më të shquar në industrinë e iGaming. Si e tillë, marrëveshja e fundit mes këtyre dy markave nuk është befasi. Më 3 mars 2021, ThunderSpin njoftoi përmes një njoftimi për shtyp se po merrte të gjitha lojërat e saj të kazinosë në internet në Parimatch. Lexoni për të mësuar më shumë rreth kësaj marrëveshje!

Njoftimi pragmatik i lojës: Shpërblimi i bonusit bie dhe fiton
2021-12-13

Njoftimi pragmatik i lojës: Shpërblimi i bonusit bie dhe fiton

Kazinotë live celularë janë tendenca më e fundit. Ato ofrojnë disa nga lojërat e kazinosë më të miratuara në celular. Për të sjellë më shumë lojtarë në përzierje, ata shpesh ofrojnë grupe masive çmimesh dhe ulje dhe fitojnë shpërblime bonus për lojtarët. Dhe këtu po bën namin loja pragmatike.

Zgjedhja e një tavoline miqësore ruletë live
2021-12-05

Zgjedhja e një tavoline miqësore ruletë live

A dini ndonjë kazino të drejtpërdrejtë që nuk ofron lojë me ruletë? Ndoshta asnjë! Ruleta është një nga ato lojërat klasike të tavolinës që nuk do t'i humbisni kurrë në kazinotë më të mira live. Por me tavolina të shumta ruleti atje, si e zgjedh një fillestar të përsosurën? Ky udhëzues ju udhëzon nëpër disa këshilla të hollësishme për ta bërë këtë si një profesionist.

Si të luani Money Drop Live nga Playtech
2021-11-23

Si të luani Money Drop Live nga Playtech

Playtech fuqizon disa nga kazinotë më të mira live në industrinë e lojërave të fatit. Kompania krenohet me qindra lojëra elektronike në internet dhe variante lojërash tavoline, më e fundit është shfaqja e videove "Money Draw Live". Tingëllon e njohur? Kjo lojë e merr frymëzimin e saj nga shfaqja e njohur televizive në Mbretërinë e Bashkuar, The 100K Drop, të cilën Davina McCall e prezanton. Pra, çfarë është me këtë shtesë të fundit nga Playtech?

Rregullat dhe shanset e Andar Bahar drejtpërdrejt të shpjeguara
2021-11-11

Rregullat dhe shanset e Andar Bahar drejtpërdrejt të shpjeguara

Andar Bahar është një lojë me letra indiane e quajtur Mangatha ose Katti. Në këtë lojë letrash të bazuar në fat, aftësitë dhe strategjitë dinake nuk kanë vlerë. Sot, grumbulluesit e drejtpërdrejtë të kazinove si Playtech dhe Ezugi lejojnë lojtarët të luajnë në internet Andar Bahar. Pra, çfarë është saktësisht Andar Bahar live, dhe çfarë lloj bastesh përfshihen? Këtu është një vështrim i shkurtër!

A ia vlen vërtet përpjekjet Caribbean Stud Live?
2021-11-09

A ia vlen vërtet përpjekjet Caribbean Stud Live?

Caribbean Stud live është padyshim një nga lojërat më të mira të kazinosë në internet nëse jeni adhurues i pokerit. Kjo për shkak se kjo lojë poker tërheq reagime të përziera nga lojtarët që mendojnë se rregullat e lojës janë mjaft të thjeshta për t'u zotëruar, ndërsa të tjerët mendojnë të kundërtën.

Shpjeguar: Si të luani Blackjack Soft 17
2021-11-03

Shpjeguar: Si të luani Blackjack Soft 17

Nëse jeni një lojtar me përvojë në kazino, atëherë blackjack soft 17 nuk është një term i huaj për ju. Zakonisht, lojtarët ngatërrohen midis qëndrimit në këmbë, goditjes dhe dyfishimit kur ndeshen me këtë dorë. Pra, ky udhëzues shpjegon këtë strategji blackjack në detaje dhe si të luhet me saktësi.

Mënyrat e pagesës celulare për përvojën tuaj të avancuar të kazinosë live
2021-10-02

Mënyrat e pagesës celulare për përvojën tuaj të avancuar të kazinosë live

Ndërsa tai popullaritet i kazinove live online është rritur në mënyrë eksponenciale për një kohë, industria e ka kuptuar shpejt se duhet të operojë sipas parimeve dhe koncepteve të zakonshme për të gjithë botën online.

Bastet Sportive Tradicionale Vs. Bastet sportive virtuale: Cili është më i miri?
2021-09-06

Bastet Sportive Tradicionale Vs. Bastet sportive virtuale: Cili është më i miri?

Është e padiskutueshme që bastet sportive janë një treg i madh në mbarë botën me vlerë miliarda dollarë. Kjo formë e basteve live i lejon lojtarët të parashikojnë rezultatin e ngjarjeve sportive si futbolli, tenisi, regbi, motorsporti, garat me kuaj dhe shumë më tepër.

Bonuset e mirëseardhjes: Fillimi i udhëtimit të drejtpërdrejtë në kazino
2021-08-05

Bonuset e mirëseardhjes: Fillimi i udhëtimit të drejtpërdrejtë në kazino

Kazinotë live online po bëhen gjithnjë e më të njohura ndërsa ditët kalojnë për shkak të tyre duke ofruar një përvojë pa sherr. Lojtari mund të ulet në shtëpinë e tij, të pushojë dhe të luajë lojën e tij të preferuar të bingos në internet në këto kazino. Por për lojtarët e rinj që po fillojnë këtë udhëtim, kazinotë në internet mund të jenë të frikshme.

Z. Green's Live Casino shpall Pool çmimesh prej 3 milion Euro
2021-07-28

Z. Green's Live Casino shpall Pool çmimesh prej 3 milion Euro

Kazino celulare live po bëhen dalëngadalë një nga lojërat e kazinove më të miratuara në celular. Shumica e kompanive të zhvillimit të softuerit të kazinosë po bëjnë zgjidhje miqësore për celularin për klientët e tyre, duke ofruar gjithashtu një grup të madh çmimesh. Dhe pikërisht këtu u dallua kazinoja live e z. Green nga të tjerat.

Kumar i rregulluar ose i parregulluar i kazinove në internet
2021-07-20

Kumar i rregulluar ose i parregulluar i kazinove në internet

Lexoni çdo udhëzues serioz të kazinosë në internet dhe do të bindeni se licencimi është gjëja më jetike në një faqe kumari. Ndërsa ka disa të vërteta atje, disa raste mund t'ju detyrojnë të hidhni kujdes në ajër.

Udhëzues për zgjedhjen e tryezës më fitimprurëse të Pokerit Live
2021-07-10

Udhëzues për zgjedhjen e tryezës më fitimprurëse të Pokerit Live

Kur luan live poker në kazinonë tuaj të preferuar në internet, ka shumë vendime për të marrë në një sekondë. Së pari, duhet të mësoni se kur të ngrini, palosni, telefononi apo edhe të kontrolloni. Por, para se të arrini në këtë pikë, duhet ta kuptoni siç duhet kur zgjidhni një tavolinë pokeri live. Pra, çfarë saktësisht duhet të kërkojë një student i vitit të parë në një tryezë pokeri? Ky udhëzues pokeri do t'ju kalojë në këtë fazë kritike.

Evolucioni më në fund debuton në gjuetinë e thesarit të Gonzo-s
2021-07-08

Evolucioni më në fund debuton në gjuetinë e thesarit të Gonzo-s

Kredia aty ku duhet; Evolucioni është mjeshtër i inovacionit në botën e kazinosë live. Pas muajsh ngacmimesh dhe premtimesh, kompania më në fund njoftoi më 9 qershor 2021, se Gonzo's Treasure Hunt do të dilte drejtpërdrejt.

Lojërat më të mira Blackjack për të luajtur për argëtim
2021-07-06

Lojërat më të mira Blackjack për të luajtur për argëtim

Nëse pyet ndonjë lojtar me përvojë të kazinosë në internet në lidhje me lojë kazino me pagesë më të mirë, blackjack shpejt vjen në mendje. Kjo lojë ofron një avantazh jashtëzakonisht të ulët të shtëpisë dhe është një shtyllë në çdo kazino të drejtpërdrejtë që hasni.

Kuptoni rregullin Blackjack Soft 17 në lojërat e fatit në internet
2021-07-01

Kuptoni rregullin Blackjack Soft 17 në lojërat e fatit në internet

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë po rritet në popullaritet nga dita në ditë. Jo vetëm që këto lojëra janë argëtuese dhe tërheqëse për t'u luajtur, por ato gjithashtu ofrojnë pagesa super të larta. Një shembull i shkëlqyer është loja blackjack, e cila ka një avantazh shtëpie deri në 0.5% me strategjinë e duhur.

Këshilla kryesore për të gjetur lojërat më të paguara të kazinosë për të luajtur në internet
2021-06-29

Këshilla kryesore për të gjetur lojërat më të paguara të kazinosë për të luajtur në internet

Ende kërkoni mënyra për të rritur shanset tuaja për të fituar në një kazino online? E thjeshtë! Gjeni lojërat më të paguara të kazinosë. Sidoqoftë, kjo është më e lehtë të thuhet sesa të bëhet. Kjo për shkak se industria e kazinove në internet përmban dhjetëra lojëra kazino për të luajtur, secila prej të cilave premton pagesa super të larta. Por sigurisht, të gjitha lojërat nuk janë të ngjashme. Pra, ky artikull diskuton disa veçori kryesore që duhet të kërkoni në një lojë kazino në internet përpara se të luani.

Arsyet për të luajtur më shpesh në tabelat e luajtjes së dyfishtë
2021-06-23

Arsyet për të luajtur më shpesh në tabelat e luajtjes së dyfishtë

Pas lëshimit të kazinosë së parë në internet me para reale në 1996, pritshmëritë ishin të larta. Në të vërtetë, lojtarët nuk janë zhgënjyer, falë risive si lojërat e fatit në celular dhe pagesa me kriptomonedhë.

Injoroni këtë këshillë të tmerrshme të lojërave të fatit për të fituar para
2021-06-21

Injoroni këtë këshillë të tmerrshme të lojërave të fatit për të fituar para

Industria e lojërave të fatit në internet është plot me thashetheme dhe supozime të pabaza për të shpërqendruar syleshët. Si rezultat, do të merrni shumë këshilla për lojërat e fatit që ju tregojnë se si lojërat e kazinosë manipulohen në favor të shtëpisë, kështu që nuk mund të fitoni. Po kështu, disa këshilla për lojërat e fatit të hulumtuara dobët do t'ju thonë të mos luani jackpot sepse kazinoja nuk do të paguajë për një arsye ose një tjetër. Kjo është arsyeja pse ky postim do t'ju zbulojë disa këshilla më të këqija për t'u injoruar kur luani online ose offline.

Ndikimi i koronavirusit në industrinë e lojërave të fatit në internet
2021-06-19

Ndikimi i koronavirusit në industrinë e lojërave të fatit në internet

Kur rasti i parë Covid-19 u njoftua në dhjetor 2019, askush nuk priste që ai ta sillte botën në një ndalesë. Pak muaj më vonë, industritë po regjistrojnë humbje kudo, me disa dyqane të mbyllura fare.

Ezugi do të ofrojë përvojë të drejtpërdrejtë të kazinosë në Kolumbi pas marrjes së licencës
2021-06-17

Ezugi do të ofrojë përvojë të drejtpërdrejtë të kazinosë në Kolumbi pas marrjes së licencës

Ezugi në pronësi të evolucionit më në fund ka marrë të drejtat e plota për të ofruar lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë në tregun e rregulluar kolumbian të lojërave të fatit. Kjo pasi zhvilluesi i softuerit të kazinosë në internet mori miratimin nga e Kolumbisë rregullatori i lojrave, Coljuegos. Pra, çfarë do të thotë kjo arritje për lojtarët kolumbianë të kazinosë live dhe Ezugi?

Evolution zgjeron partneritetin me Entain në MB
2021-06-15

Evolution zgjeron partneritetin me Entain në MB

Evolution Gaming, specialisti në ofrimin e lojërave të kazinosë live, njoftoi më 5 maj 2021, se do të dilte drejtpërdrejt në MB në markat Coral dhe Ladbrokes të grupit Entain. Marrëveshja përfshin gjithashtu Gala Bingo dhe Gala Casino. Përpara marrëveshjes, Evolution ishte tashmë në partneritet me Entain për të ofruar shërbime të kazinosë në internet në tregje të shumta të rregulluara në SHBA dhe Evropë.

Punë alternative për lojtarët profesionistë të videopokerit
2021-06-09

Punë alternative për lojtarët profesionistë të videopokerit

Për të sapoardhurit në botën e video poker, perspektiva për të siguruar jetesën nga kjo mund të duket tërheqëse. Dhe kjo është absolutisht e vërtetë nëse përdorni strategjitë e duhura të pokerit dhe shpresoni që Lady Luck të jetë në anën tuaj. Megjithatë, përkulja e letrave përgjithmonë nuk është çaji i të gjithëve. Edhe lojtarët më me fat heqin dorë nga pokeri sapo të bëjnë fitore të mira. Por çfarë më pas? Ky artikull do të diskutojë se si mund të jetoni një mënyrë jetese luksoze pa shpenzuar shumë kohë në një tryezë pokeri.

Zonat e rëndësishme të kazinove të drejtpërdrejta në internet mund të përmirësohen në vitin 2021 dhe më tej
2021-06-07

Zonat e rëndësishme të kazinove të drejtpërdrejta në internet mund të përmirësohen në vitin 2021 dhe më tej

Hyni në ndonjë kazino live online, dhe sasia e lojërave që do të shihni është befasuese. Sot, kazinotë në internet janë transformuar nga ofrimi i lojërave tipike të bazuara në RNG në dhënien e lojtarëve përvojën e fundit live. Por gjithsesi, kazinove të drejtpërdrejta u mungon në shumë aspekte për t'u konsideruar si zëvendësimi i përsosur për bastet personale. Pra, ky artikull do të nxjerrë në pah disa fusha jetike ku kazinotë live online duhet të shikojnë të përmirësohen në të ardhmen e parashikueshme.

Evolution zgjeron gjurmën e tij në Pensilvani me Partneritetin Cordish Gaming Group
2021-06-03

Evolution zgjeron gjurmën e tij në Pensilvani me Partneritetin Cordish Gaming Group

Lojëra evolucionare është një zhvillues i softuerit online të kazinosë live i vlerësuar me çmime. Në krye të marrjes së emrave kryesorë si Ezugi, NetEnt, dhe Lojëra në kohë të mëdha, kompania vazhdon të zgjerojë pjesën e saj të tregut të kazinove online. Këtë herë, Evolution është në partneritet me Cordish Gaming Group në Pensilvani. Pra, çfarë është duke gatuar?

Sjellje të bezdisshme që nuk i pëlqejnë tregtarët e kazinove
2021-06-01

Sjellje të bezdisshme që nuk i pëlqejnë tregtarët e kazinove

Marrëdhënia legjendare midis kumarxhinjve dhe tregtarëve të kazinove është një marrëdhënie dashuri-urrejtjeje. Ndërkohë që të dyja palët kanë nevojë për njëra-tjetrën, ato shpesh i futen në nerva njëra-tjetrës. Shpesh, lojtarët janë të parët që ankohen për disa arsye të gabuara. Por nga ana tjetër, tregtarët zakonisht janë më të ligjshëm në ankesat e tyre. Pra, ky artikull do t'ju mësojë se si të silleni në një kazino duke diskutuar disa sjellje të zakonshme që tregtarët e drejtpërdrejtë në internet dhe tregtarët e kazinove me bazë tokësore i urrejnë.

6 strategji të thjeshta të kazinosë në internet që funksionojnë në të vërtetë
2021-05-28

6 strategji të thjeshta të kazinosë në internet që funksionojnë në të vërtetë

Nëse vendosni t'i bashkoheni botës së kazinove në internet, është më mirë të ulni pritshmëritë tuaja. Mos ejani duke shpresuar të fitoni fitime të menjëhershme sepse kazinoja fiton gjithmonë, falë avantazhit të shtëpisë. Megjithatë, të gjitha shpresat nuk humbasin sepse shumë lojtarë të lojërave ende sigurojnë jetesën nga kumari. Në fakt, shanset janë që ju të njihni një ose dy persona që fitojnë para të mira nga kjo sipërmarrje. Pra, cilën strategji të lojërave të fatit përdorin? Apo, a janë thjesht me fat? Sido që të jetë, ky artikull ka disa përgjigje.

Shpjegohen zhargonet e njohura të pokerit
2021-05-26

Shpjegohen zhargonet e njohura të pokerit

Ka padyshim shumë gjëra për të zotëruar nëse doni të mundni shtëpinë në a poker lojë. Për një fillestar, të mësuarit e kuptimit të disa termave standardë në këtë lojë mund t'ju bëjë shumë mirë. Megjithatë, ka dhjetëra e qindra zhargone pokeri atje. Për këtë arsye, ky artikull do të merret vetëm me terminologjitë më të zakonshme që ka të ngjarë të merrni gjatë lojës në një kazino online ose kazino me bazë tokësore.