Ethan Tremblay

Përvetësoni artin e të luajturit Blackjack live me këto këshilla
2022-07-25

Përvetësoni artin e të luajturit Blackjack live me këto këshilla

Blackjack live është një lojë klasike me letra që tërheq lojtarët në një numër të madh. Është e thjeshtë për t'u luajtur pasi ju duhet vetëm të mundni tregtarin e kazinosë live në një total prej 21 për të fituar. Dhe akoma më emocionuese, mund të përdorni strategji optimale për të reduktuar ndjeshëm skajin e shtëpisë. 

Dëshironi të jeni një tregtar i drejtpërdrejtë i kazinosë? Ja çfarë të presësh!
2022-07-21

Dëshironi të jeni një tregtar i drejtpërdrejtë i kazinosë? Ja çfarë të presësh!

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë po pushtojnë skenën e iGaming, falë përvojës së tyre gjithëpërfshirëse dhe realiste të lojërave. Por që këto lojëra të arrijnë atje ku janë, tregtarët e drejtpërdrejtë kanë luajtur rolin e tyre. Ata janë përgjegjës për të mirëpritur lojtarët dhe për t'i bërë ata të ndihen si në shtëpinë e tyre.

Teknologjia prapa Studiove të Kazinosë Live
2022-07-17

Teknologjia prapa Studiove të Kazinosë Live

Disa vite më parë, lojtarët e kazinove në internet mund të ëndërronin vetëm për të luajtur kundër lojtarëve të tjerë në një studio kazino live. Por ky është tani një realitet pasi industria e lojërave të fatit në internet është e mbushur me lojëra të drejtpërdrejta që mund të luhen në celular ose desktop. 

Rregullat e kartës së tretë të Baccarat-it të tregtarit të drejtpërdrejtë – Dini kur të vizatoni!
2022-07-13

Rregullat e kartës së tretë të Baccarat-it të tregtarit të drejtpërdrejtë – Dini kur të vizatoni!

Kazino live baccarat është një lojë relativisht e drejtpërdrejtë. Lojtarët thjesht zgjedhin një anë për të bastuar - anën e bankierit ose të lojtarit. Bastorët gjithashtu mund të parashikojnë një barazim, megjithëse ky bast rrallë shpërblehet. Objektivi është të zgjidhni një anë që krijon një vlerë dore prej 8 ose 9 (natyrale) me dy letrat e shpërndara në secilën anë.

Si të luani dhe të fitoni në shfaqjet e lojërave të drejtpërdrejta në internet
2022-07-01

Si të luani dhe të fitoni në shfaqjet e lojërave të drejtpërdrejta në internet

Lojërat më të mira të kazinosë live si blackjack, roulette, baccarat dhe poker janë tani një hit më shumë se kurrë. Por ashtu si lojtarët po mësohen me këto lojëra, grumbulluesit e përmbajtjes tashmë po zhvillojnë shfaqje të drejtpërdrejta të lojërave. Këto lojëra u ofrojnë lojtarëve një dimension të ndryshëm lojrash plot surpriza dhe shpërblime. Pra, nëse po planifikoni të luani shfaqje live lojërash, këtu është udhëzuesi i përsosur për fillestarët. 

Çmime në kazinotë e drejtpërdrejta – Pse të gjithë janë të etur për të bërë përshtypje
2022-06-23

Çmime në kazinotë e drejtpërdrejta – Pse të gjithë janë të etur për të bërë përshtypje

Kazinotë e tregtarëve të drejtpërdrejtë po mbijnë kudo si kërpudhat. Këto kazino u ofrojnë lojtarëve të lojërave me letra dhe zare një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave të drejtpërdrejta të organizuara nga tregtarë profesionistë. Është gjithashtu e njohur se variantet e lojës live ofrojnë më shumë mundësi fitimi, falë basteve dhe shumëzuesve të shumtë anësor. 

A mund të jetë fitimprurëse për lojtarët Ruleta Live Online?
2022-05-22

A mund të jetë fitimprurëse për lojtarët Ruleta Live Online?

Vetëm dy lojëra kazino në internet luhen në një rrotë - ruletë dhe lojëra elektronike. Edhe pse shumica e lojtarëve e duan këtë të fundit, i pari u bën thirrje lojtarëve me përvojë. Ndryshe nga lojërat elektronike, ruleta live është e disponueshme për të luajtur në kazinotë më të mira live, që do të thotë se lojtarët nuk duhet të merren me rezultate të krijuara rastësisht. 

Strategjitë dhe këshillat më të mira të basteve Live Sic Bo
2022-05-18

Strategjitë dhe këshillat më të mira të basteve Live Sic Bo

Nëse jeni duke kampuar këtu për të mësuar se si të luani Sic Bo në një kazino të drejtpërdrejtë, ky është një vendim i shkëlqyer. Në këtë postim, do të dini se çfarë është saktësisht Sic Bo dhe si të luani Sic Bo drejtpërdrejt pa mundim. Ky postim do të ofrojë gjithashtu këshilla dhe strategji për të luajtur këtë lojë për fitore. Por shënoni ju, shtëpia ka gjithmonë një avantazh në Sic Bo, si lojërat e tjera të kazinosë të bazuara në fat.