Katrin Becker

BetGames Tani në Kanada
2023-04-11

BetGames Tani në Kanada

BetGames, një ofrues i lojërave të kazinosë në internet, së fundmi mori një licencë nga Komisioni i Alkoolit dhe Lojërave të Ontarios (AGCO). Marrja e kësaj licence i lejon ata të hyjnë në tregun kanadez. Me fjalë të tjera, lojtarët kanadezë tani do të mund të përjetojnë të gjitha shërbimet e ofruara nga BetGames.

Çfarë janë shitësit e kazinove të drejtpërdrejta dhe si funksionojnë?
2023-01-23

Çfarë janë shitësit e kazinove të drejtpërdrejta dhe si funksionojnë?

Në vitin 2022, kazinotë live janë ndoshta kazinotë më të mira në dispozicion. Disa mund të debatojnë nëse kazinotë celulare janë më të mira. Ato janë vetëm nëse ofrojnë lojëra të drejtpërdrejta kazino në aplikacion. Kazinotë e drejtpërdrejta kanë ndryshuar të gjithë përvojën e lojtarëve në internet. Së pari, ishte vetëm kumar në internet në një kazino online. Tani, në internet, ju mund të përjetoni emocionet e kazinove me bazë tokësore ndërsa qëndroni në zonën tuaj të rehatisë.

Cila është kazinoja më e mirë e ruletës së drejtpërdrejtë për ju
2023-01-10

Cila është kazinoja më e mirë e ruletës së drejtpërdrejtë për ju

Shumë njerëzve u pëlqen të luajnë në kazinotë e ruletit live, edhe nëse ka disa zhanre të tjera të lojërave në internet që kënaqen duke luajtur.

A janë të sigurta kazinotë e drejtpërdrejta?
2022-12-13

A janë të sigurta kazinotë e drejtpërdrejta?

Kazinotë live janë rritur në popullaritet për një kohë tani, por ndërsa ato po bëhen vazhdimisht të njohura, shqetësimet e shumë njerëzve po rriten gjithashtu. Nëse jeni të shqetësuar për sigurinë e kazinove të drejtpërdrejta, atëherë vazhdoni të lexoni, pasi në këtë artikull, ne do t'ju tregojmë gjithçka që duhet të dini.

Ruletë e drejtpërdrejtë kundër ruletës në internet: cila është më e mirë?
2022-11-20

Ruletë e drejtpërdrejtë kundër ruletës në internet: cila është më e mirë?

Nëse dëshironi të luani Ruletë në komoditetet e shtëpisë tuaj, keni në dispozicion dy mundësi. E para është Live Roulette, dhe opsioni tjetër është Ruleta Online. Të dy versionet e Roulette kanë të njëjtat rregulla, por janë të ndryshme në shumë mënyra.

Kazino Live Play Pragmatike debuton Blackjack me shpejtësi me baste anësore
2022-09-17

Kazino Live Play Pragmatike debuton Blackjack me shpejtësi me baste anësore

Tifozët e Luaj kazino live Pragmatike do të jetë i lumtur të dëgjojë se operatori po punon vazhdimisht për të përmirësuar portofolin e tij të drejtpërdrejtë. Më 1 qershor, Pragmatic play njoftoi prezantimin e inovativ Speed Blackjack, i cili sjell kthesa të reja dhe mundësi lojërash në këtë lojë klasike me letra. Loja përmban baste të shumta anësore dhe vendime automatike, duke u dhënë lojtarëve një përvojë të shpejtë.

BetGames më në fund nënshkruan marrëveshjen me Avento
2022-06-27

BetGames më në fund nënshkruan marrëveshjen me Avento

BetGames është një nga liderët ofruesit e lojërave të kazinosë live. Ky grumbullues i përmbajtjes së drejtpërdrejtë njihet për fuqizimin e disa prej kazinove më të mira në internet në lojë. Në përputhje me këtë, kompania së fundmi nënshkroi një marrëveshje me Avento MT për të ofruar lojëra kazino live në kazinotë e markës.

Vivo Gaming hyn në tregun e lakmuar të rregulluar të Ishullit të Manit
2022-06-11

Vivo Gaming hyn në tregun e lakmuar të rregulluar të Ishullit të Manit

Në këtë industri shumë konkurruese të iGaming, është gjithmonë një nxitje e madhe kur një zhvillues i lojërave të kazinosë live merr miratimin për të hyrë në një treg të ri. Dhe madje bëhet më mirë nëse ai treg është shumë i rregulluar si Ishulli i Manit.

Live Speed Baccarat Euro nga SA Gaming
2022-05-29

Live Speed Baccarat Euro nga SA Gaming

Kur SA Gaming mbajti ngjarjen e saj vjetore SA Euro në mes të vitit të kaluar, një nga pikat kryesore ishte Live Speed Baccarat Euro. Është një lojë baccarat live e transmetuar në cilësi HD, duke mbështetur mënyrat e portretit dhe të peizazhit. Speed Baccarat Euro ruan të njëjtat rregulla të lojës si shiriti klasik i lojës baccarat, duke shtuar një numërim mbrapsht super të shpejtë prej vetëm 10 sekondash për raund. Pra, a mund ta përballoni këtë shpejtësi?

Yggdrasil Gaming debuton evolucionin plotësisht të automatizuar të Baccarat
2022-04-27

Yggdrasil Gaming debuton evolucionin plotësisht të automatizuar të Baccarat

Yggdrasil Gaming është një emër i njohur në fazën e lojërave elektronike në internet sesa lojërat e tavolinës. Por zhvilluesi aktualisht po bën disa depërtime serioze në tregun e lojërave të tavolinës me disa lojëra të shkëlqyera tavoline RNG dhe lojëra kazino live. Shtesa më e fundit në bibliotekën e saj solide të lojërave të tavolinës është Baccarat Evolution, e lëshuar më 17 shkurt 2022.

Si të luani dhe fitoni Luftën e Kriketit Live nga Ezugi
2022-04-11

Si të luani dhe fitoni Luftën e Kriketit Live nga Ezugi

Pas gati një dekade në industrinë e lojërave të fatit në internet, marka Ezugi (një Evolution) ka një vend të veçantë në industrinë e kazinove live. Kompania aktualisht krenohet me më shumë se 20 lojëra të ofruara në kazinotë më të mira live në botë.

Transformimi i mahnitshëm i lojërave të kazinove të drejtpërdrejta
2022-03-18

Transformimi i mahnitshëm i lojërave të kazinove të drejtpërdrejta

Sipas Wikipedia, bixhozi ka ekzistuar edhe para se të shkruhej historia e hershme. Forma më e hershme e basteve daton në vitin 3000 para Krishtit, kur bastorët përdornin zare me gjashtë anë. Më pas në shekullin e 9-të, letrat e lojës u shpikën, me poker, një nga lojërat më të njohura të kazinosë live, duke parë dritën e ditës në shekullin e 17-të.

Këshilla të drejtpërdrejta për kazino për të fituar më shpesh
2022-03-06

Këshilla të drejtpërdrejta për kazino për të fituar më shpesh

Të luash në një kazino të drejtpërdrejtë është padyshim intriguese. Zhvilluesit e lojërave i projektojnë këto lojëra për të ofruar një përvojë realiste të lojërave të fatit të transmetuar në kohë reale nga studiot luksoze të kazinove. Por ashtu si të luani në një kazino me bazë tokësore, lojtarët duhet të armatosen me këshillat e nevojshme të kazinosë për të pasur sukses në kazinotë live. Pa një plan të duhur, karriera juaj e lojërave të drejtpërdrejta do të rrëzohet para se të fillojë. Pra, cilat janë kërkesat për të qenë një lojtar i mirë i kazinosë live?

Evolution nis Bac Bo për fansat e Dice-Baccarat
2022-02-22

Evolution nis Bac Bo për fansat e Dice-Baccarat

Viti nuk mund të kishte nisur më mirë për Evolution Gaming. Ashtu si tifozët e ruletit ende po festojnë debutimin e Lightning Roulette, kompania njoftoi prezantimin e lojës me zare të frymëzuar nga baccarat, Bac Bo. Specialisti i kazinosë live e njoftoi këtë më 26 janar 2022. Pra, çfarë është saktësisht Bac Bo dhe si luhet?

Turne të Kazinosë Live – Rregulla dhe Këshilla
2022-02-14

Turne të Kazinosë Live – Rregulla dhe Këshilla

Sot, turnet e drejtpërdrejtë të kazinove në internet konkurrojnë me lojëra të rregullta nga vëmendja e lojtarëve. Në vend që të luajnë kundër shtëpisë, lojtarët e bëjnë atë kundër vetes, duke i ngritur aksionet edhe më lart. Dhe, sigurisht, pagesa më e lartë se lojërat e zakonshme dhe tabela konkurruese e bën të gjithë përvojën më befasuese. Pra, ky udhëzues ju përcjell përvojën tuaj të parë të turneut të kazinosë live dhe si të fitoni më shpesh.

Ezugi's Blackjack Salon Prive është jashtë - Si të luani
2022-01-17

Ezugi's Blackjack Salon Prive është jashtë - Si të luani

Ezugi nuk është padyshim i ri në botën e blackjack live. Shumica mund të kujtojnë Blackjack-in jashtëzakonisht të suksesshëm të Pafund, i cili mbështet një numër të pafund lojtarësh. Epo, më 18 nëntor 2021, kjo markë në pronësi të Evolution e ngriti pak shifrën pasi njoftoi debutimin e Blackjack Salon Prive. Pra, çfarë ofrohet me një produkt kaq ekskluziv?

Evolution Partners Betway për të vazhduar zgjerimin e saj në SHBA
2022-01-14

Evolution Partners Betway për të vazhduar zgjerimin e saj në SHBA

Nuk mund të mohohet se Evolution dhe Betway janë disa nga kompanitë më të njohura në industrinë e iGaming. Prandaj, kur këto dy kompani arrijnë një marrëveshje, lojtarët në kazinotë më të mira live mund të presin vetëm më mirë. Evolution njoftoi së fundmi se kishte nënshkruar marrëveshjen me Betway në pronësi të Super Group.

Përvetësoni artin për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta në kazino me këto këshilla!
2021-12-29

Përvetësoni artin për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta në kazino me këto këshilla!

Bastet live janë bërë mjaft të përhapura këto ditë. Falë kazinove më të mira të drejtpërdrejta, lojtarët nuk kanë më nevojë të lënë mënjanë një buxhet të shtrenjtë për një natë jashtë në dyshemenë e kazinosë. Këto kazino u ofrojnë lojtarëve një shans për të luajtur lojërat e tyre të preferuara të tavolinës kundër njëri-tjetrit. Por sado emocionuese që tingëllon, të luash dhe të fitosh lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë janë dy gjëra krejtësisht të ndara.

Evolution debuton Cash ose Crash Live Game Show
2021-12-25

Evolution debuton Cash ose Crash Live Game Show

Evolution Gaming krenohet me një katalog të gjerë lojërash me 50+ lojëra deri më tani. Dhe numri vazhdon të rritet edhe më tej pas lançimit të Cash or Crash më 22 shtator 2021. Është një shfaqje unike lojë e drejtpërdrejtë që i çon lojtarët në një xhiro me slitë deri në qiell me një mundësi maksimale fitimi prej 50,000 herë të aksioneve. Tingëllon emocionuese?

Bashkëpunim Pragmatik i Play me Coolbet
2021-12-11

Bashkëpunim Pragmatik i Play me Coolbet

Një nga ofruesit më të suksesshëm dhe më të njohur në industrinë e lojrave, Pragmatic Play, ka njoftuar zyrtarisht disa muaj më parë planet e tij për të bashkëpunuar me Coolbet - një nga furnizuesit më të vlerësuar të lojërave elektronike në internet.

Greentube debuton në Ukrainë nëpërmjet kazinosë së parë
2021-11-05

Greentube debuton në Ukrainë nëpërmjet kazinosë së parë

Greentube është një zhvillues i njohur softuerësh që fuqizon disa prej tyre kazinotë më të mira të drejtpërdrejta në internet nëpër Evropë. Kohët e fundit, kompania ka qenë në një përpjekje agresive për të çimentuar pozicionin e saj në rajon dhe në tregun global.

Si të luani në kazinotë më të mira të drejtpërdrejta
2021-10-24

Si të luani në kazinotë më të mira të drejtpërdrejta

Është një sekret i hapur që kazinotë më të mira live po pushtojnë skenën e lojërave të fatit. Sot, shumica e lojtarëve preferojnë të luajnë kundër shtëpisë dhe lojtarëve të tjerë në një mjedis të drejtpërdrejtë sesa të gjuajnë në errësirë me lojëra RNG.

Gjithçka që keni dashur të dini për lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë
2021-09-14

Gjithçka që keni dashur të dini për lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë

Kazinotë e drejtpërdrejta po bëhen gjithnjë e më të njohura, duke i lejuar klientit të tyre një raport të përsosur midis emocioneve të përvojës së kazinosë dhe aksesit të shërbimeve online.

Udhërrëfyesi i Baccarat Live NetEnt dhe Shanset e Lojërave
2021-07-14

Udhërrëfyesi i Baccarat Live NetEnt dhe Shanset e Lojërave

NetEnt është i famshëm për zhvillimin e disa prej lojërave më të mira të kazinosë live përreth. Epo, në fund të vitit të kaluar, ky zhvillues suedez i lojërave të kazinove në internet njoftoi lojën e tretë të kazinosë live nën listën e tij - NetEnt Speed Baccarat. Kjo lojë bashkohet me pëlqimet e Ruletë dhe Blackjack në bibliotekën e lojërave NetEnt gjithnjë në rritje.