Katrin Becker

BetGames më në fund nënshkruan marrëveshjen me Avento
2022-06-27

BetGames më në fund nënshkruan marrëveshjen me Avento

BetGames është një nga liderët ofruesit e lojërave të kazinosë live. Ky grumbullues i përmbajtjes së drejtpërdrejtë njihet për fuqizimin e disa prej kazinove më të mira në internet në lojë. Në përputhje me këtë, kompania së fundmi nënshkroi një marrëveshje me Avento MT për të ofruar lojëra kazino live në kazinotë e markës. 

Vivo Gaming hyn në tregun e lakmuar të rregulluar të Ishullit të Manit
2022-06-11

Vivo Gaming hyn në tregun e lakmuar të rregulluar të Ishullit të Manit

Në këtë industri shumë konkurruese të iGaming, është gjithmonë një nxitje e madhe kur një zhvillues i lojërave të kazinosë live merr miratimin për të hyrë në një treg të ri. Dhe madje bëhet më mirë nëse ai treg është shumë i rregulluar si Ishulli i Manit.

Live Speed Baccarat Euro nga SA Gaming
2022-05-29

Live Speed Baccarat Euro nga SA Gaming

Kur SA Gaming mbajti ngjarjen e saj vjetore SA Euro në mes të vitit të kaluar, një nga pikat kryesore ishte Live Speed Baccarat Euro. Është një lojë baccarat live e transmetuar në cilësi HD, duke mbështetur mënyrat e portretit dhe të peizazhit. Speed Baccarat Euro ruan të njëjtat rregulla të lojës si shiriti klasik i lojës baccarat, duke shtuar një numërim mbrapsht super të shpejtë prej vetëm 10 sekondash për raund. Pra, a mund ta përballoni këtë shpejtësi?

Yggdrasil Gaming debuton evolucionin plotësisht të automatizuar të Baccarat
2022-04-27

Yggdrasil Gaming debuton evolucionin plotësisht të automatizuar të Baccarat

Yggdrasil Gaming është një emër i njohur në fazën e lojërave elektronike në internet sesa lojërat e tavolinës. Por zhvilluesi aktualisht po bën disa depërtime serioze në tregun e lojërave të tavolinës me disa lojëra të shkëlqyera tavoline RNG dhe lojëra kazino live. Shtesa më e fundit në bibliotekën e saj solide të lojërave të tavolinës është Baccarat Evolution, e lëshuar më 17 shkurt 2022. 

Si të luani dhe fitoni Luftën e Kriketit Live nga Ezugi
2022-04-11

Si të luani dhe fitoni Luftën e Kriketit Live nga Ezugi

Pas gati një dekade në industrinë e lojërave të fatit në internet, marka Ezugi (një Evolution) ka një vend të veçantë në industrinë e kazinove live. Kompania aktualisht krenohet me më shumë se 20 lojëra të ofruara në kazinotë më të mira live në botë. 

Transformimi i mahnitshëm i lojërave të kazinove të drejtpërdrejta
2022-03-18

Transformimi i mahnitshëm i lojërave të kazinove të drejtpërdrejta

Sipas Wikipedia, bixhozi ka ekzistuar edhe para se të shkruhej historia e hershme. Forma më e hershme e basteve daton në vitin 3000 para Krishtit, kur bastorët përdornin zare me gjashtë anë. Më pas në shekullin e 9-të, letrat e lojës u shpikën, me poker, një nga lojërat më të njohura të kazinosë live, duke parë dritën e ditës në shekullin e 17-të. 

Këshilla të drejtpërdrejta për kazino për të fituar më shpesh
2022-03-06

Këshilla të drejtpërdrejta për kazino për të fituar më shpesh

Të luash në një kazino të drejtpërdrejtë është padyshim intriguese. Zhvilluesit e lojërave i projektojnë këto lojëra për të ofruar një përvojë realiste të lojërave të fatit të transmetuar në kohë reale nga studiot luksoze të kazinove. Por ashtu si të luani në një kazino me bazë tokësore, lojtarët duhet të armatosen me këshillat e nevojshme të kazinosë për të pasur sukses në kazinotë live. Pa një plan të duhur, karriera juaj e lojërave të drejtpërdrejta do të rrëzohet para se të fillojë. Pra, cilat janë kërkesat për të qenë një lojtar i mirë i kazinosë live?

Evolution nis Bac Bo për fansat e Dice-Baccarat
2022-02-22

Evolution nis Bac Bo për fansat e Dice-Baccarat

Viti nuk mund të kishte nisur më mirë për Evolution Gaming. Ashtu si tifozët e ruletit ende po festojnë debutimin e Lightning Roulette, kompania njoftoi prezantimin e lojës me zare të frymëzuar nga baccarat, Bac Bo. Specialisti i kazinosë live e njoftoi këtë më 26 janar 2022. Pra, çfarë është saktësisht Bac Bo dhe si luhet?