Aw8 Live Casino Rishikoni

Age Limit
Aw8
Aw8 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR
Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (2)
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (3)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (3)
ATM
Bank transfer
Online Bank Transfer
MonedhatMonedhat (4)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
ShtetetShtetet (5)
Indonezia
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (9)

About

I referuar gjithashtu si Acewin8, Aw8 është një markë kazinoje në internet me bazë në Malajzi dhe e krijuar posaçërisht për audiencën e Azisë Juglindore. E themeluar në vitin 2018, Aw8 është gjithashtu me seli në:

 • Singapor
 • Tajlandë
 • Indonezia
 • Vietnami

Ajo operon sipas ligjeve të lojërave të fatit PAGCOR të Curacao. Duke qenë një markë e besuar e kazinosë, ajo është miratuar nga futbollisti i njohur Fernando Torres (ambasadori i markës).

Ka një përzgjedhje të gjerë argëtimi nga llotaritë, librat sportiv dhe lojërat tradicionale të kazinosë. Përveç kësaj, Aw8 ka bashkëpunuar me ofrues të mirënjohur softuerësh si:

 • Microgaming
 • Playtech
 • Toptrend Gaming
 • Lojëra aziatike
 • 918 puthje
 • Lojë me lopatë
 • Lojë pragmatike
 • Lojëra evolucionare
 • CMD368

Një nga ofertat mbresëlënëse në Aw8 është seksioni i tregtarëve të drejtpërdrejtë i cili është i lehtë për t'u naviguar, falë kategorive të etiketuara qartë dhe një veçori kërkimi.

Kjo kategori është e mbushur me tituj të njohur nga Ebet, Sexy Baccarat dhe AllBet. Marka nuk zhgënjen për sa i përket shpërndarjes së lojërave më të fundit të kazinosë, qofshin ato lojëra elektronike, lojëra tavoline ose lojëra 3D.

Makinat e fatit vijnë në qindra bobina, tema dhe linja pagese me tituj të tillë të njohur si Book of Magic, Wolf Gold dhe The Dog House Megaways. Nga ana tjetër, mbi 100 lojëra tavoline janë paraqitur në variacione të ndryshme duke përfshirë Bonus Poker, ruletë evropiane, American Baccarat, Baccarat Deluxe, etj.

Bonuses

Bookie ka bonuse dhe promovime të fuqishme për klientët e saj, veçanërisht ofertën e mirëseardhjes. Pas regjistrimit, të gjithë lojtarët e rinj të kazinosë në Aw8 marrin shpërblime në para që arrijnë në 150% të depozitës së tyre të parë që mund të jetë deri në 1200 SGD.

Për të kërkuar ofertën, lojtarët duhet të përdorin kodin promocional 150% MEGA888 ose BONUSIN E MIRË SE VINI 918KISS. Kërkesa për bast është 8x dhe oferta mbetet e vlefshme për 30 ditë. Përtej bonusit të regjistrimit, ka promovime speciale si:

Zbritje

Aw8 ofron zbritje ditore, javore dhe mujore për lojtarët besnikë. Shuma e zbritjes së parave të gatshme varet nga lloji i bastit dhe loja e zgjedhur.

Mjekimi VIP

Një ofertë ekskluzive VIP është e rezervuar për lojtarët që i bashkohen sallës VIP. Vjen në shpërblime të ndryshme dhe në rend rritës: Argjend, Ar, Platin dhe më i larti, Diamant. Një anëtar VIP gëzon zbritje ditore, shpërblime për ditëlindje, bonuse të ringarkimit dhe ftesa për raste të veçanta.

Bonus pa depozite

Një bonus pa depozite i lejon lojtarit të provojë lojëra të reja pa bast me paratë e veta. Mjafton të plotësoni një grup lojërash dhe funksionon për opsione të shumta bastesh.

Bonusi me rul të lartë

Lojtarët që janë të gatshëm të luajnë kumar me një shumë të lartë parash në lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë, esports, lojërat e peshkimit, lotaritë dhe lojërat elektronike në Aw8, u jepet bonusi i lartë me rul. Ky bonus mund të përdoret për të rritur llogarinë financiare ose për të shlyer çmimet, duke përfshirë pajisjet e festave.