Azur Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - About

AzurResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusBonus i mirĂ«seardhjes 100% deri nĂ« 500 € + 20 rrotullime falas
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
Azur is not available in your country. Please try:
About

About

Azur Casino është vendi i përsosur për lojtarët që shijojnë lojërat në internet dhe përvojën e vërtetë të kazinosë. Kazinoja është e mbushur me lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë që sjellin një përzgjedhje superiore në pajisjen e lojtarit. Studiot e lojërave si Pragmatic Play, NetEnt, Microgaming dhe Evolution Gaming kanë bërë pjesën e tyre në ofrimin e disa prej lojërave më të mira të mundshme. Në këtë pikë, kazinoja mban një portofol lojërash prej rreth 5000+ lojërash dhe ato vazhdimisht po shtojnë tituj të rinj në përzierje.

Pronari dhe CEO

Azur Casino është në pronësi të Danguad Limited/Mountberg Ltd.

Numri i Licencës

Azur Casino ka një licencë nga Curacao eGaming, e autorizuar dhe e rregulluar nga Qeveria e Curacao, dhe një numër licence 1668/JAZ.

Ku është i bazuar Kazino Azur?

Azur Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme 67 Limassol Avenue, Vision Tower, Floor 2, Aglantzia, 2121, Nicosia, Qipro.

Kazino Azur befason lojtarët me 50% bonus të rifreskimit dy herë në muaj
2023-08-22

Kazino Azur befason lojtarët me 50% bonus të rifreskimit dy herë në muaj

Në pronësi të Mountberg Limited dhe e lançuar në 2017, Azur Casino është një kazino live me vlerësimin më të lartë. Ai strehon qindra lojëra emocionuese me tregtarë të drejtpërdrejtë nga Evolution Gaming, BetGames dhe Pragmatic Play. Kazinoja ofron gjithashtu disa bonuse, me këtë rishikim që eksploron promovimin e Bonusit Mujor për lëvdata të veçanta. Pra, për çfarë është ky bonus besnikërie?