Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Azur - Account

AzurResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusBonus 500$ + 20 rrotullime falas
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
Azur is not available in your country. Please try:
Account

Account

Territoret Palestineze, Kamboxhia, Malajzia, Togo, Indonezia, Ukraina, El Salvadori, Zelanda e Re, Omani, Finlanda, Arabia Saudite, Turqia, Guatemala, India, Zambia, Bahreini, Botsvana, Mianmar, Republika Dominikane, Sejshelistan, Ekipi,Turqia ,Tajvani,Gana,Taxhikistani,Papua Guinea e Re,Mongolia,Bermuda,Zvicra,Kiribati,Eritrea,Mali,Guinea,Kosta Rika,Kuvajti,Palau,Islanda,Grenada,Marok,Aruba,Jemen,Pakaragu,Pakistan Vietnam, Algjeri, Sierra Leone, Lesoto, Peru, Katar, Shqipëri, Uruguay, Brunei, Guajana, Mozambik, Bjellorusi, Namibi, Senegali, Portugali, Ruanda, Liban, Nikaragua, Makau, Panama, Sllovenia, Kalaja, Bahami Republika e Afrikës Qendrore, Ishujt Pitcairn, Territori Britanik i Oqeanit Indian, Cocos [Keeling] Ishujt, Argjentinë, Maltë, Anguilla, Tonga, Maqedoni, Madagaskari, Ishulli i Manit, Samoa, Niger, Kepi Verde, Xhamajka, Trinidad & Tobago, Guinea Ekuatoriale, Ishulli i Krishtlindjeve, Burkina Faso, Niue, Uganda, Lituania Côte d'Ivoire, Ishujt Solomon, Gambia, Kirgistani, Angola, Haiti, Kazakistani, Malavi, Barbados, Fixhi, Nauru, Serbi, Nepal, Laos, Luksemburg, Grenlandë, Venezuelë, Gabon, Siri, Ishujt Norvegji,Siria, Norvegjia,Serbia, Tajlandë, Kenia, Belize, Ishulli Norfolk, Ishulli Bouvet, Libi, Gjeorgji, Komore, Guinea-Bissau, Hondurasi, Ishujt e Virgjër Britanikë, Antilet Hollandeze, Liberia, Emiratet e Bashkuara Arabe, Butani, Jordania, Dominika,Zikeli, Nigeria,Babau, ,Ishujt Kajman,Mauritania,Hong Kongu,Irlanda,Sudani i Jugut,Lihtenshtajni,Andorra,Kuba,Japoni,Somali,Montserrat,Rusi,Hungari,Kolumbi,Kongo,Çad,Xhibuti,San Marino,UzbekistanAustria,Korebaa ,Filipinet, Kanadaja, Koreja e Jugut, Ishujt Kuk, Tanzania, Kameruni, Bosnja dhe Hercegovina, Egjipti, Surinami, Bolivia, Sudani, Afrika e Jugut, Swaziland, Meksika, Gjibraltari, Kroacia, Tunizia, Maldive, Kroati, Mauritius, Zelanda e Re, Singapor, Bangladesh, Kinë

Lojtarët duhet të fusin informacion të saktë kur krijojnë një llogari. Lojtarët duhet të krijojnë një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik dhe ta mbajnë atë informacion për ta. Fjalëkalimi duhet të jetë i sigurt dhe të përmbajë të paktën 8 karaktere duke përfshirë 1 numër, 1 shkronjë të madhe dhe 1 simbol. Lojtarët duhet të lexojnë dhe pranojnë Termat dhe Kushtet në fund të procedurës së regjistrimit.

Lojtarët lejohen të kenë vetëm një llogari për person, familje, adresë IP, adresë emaili, numrin e telefonit dhe mënyrën e pagesës. Lojtarët që krijojnë llogari të shumta për të përfituar nga bonuset dhe promovimet rrezikojnë të pezullohen të gjitha llogaritë e tyre.

Procesi i verifikimit

Lojtarëve u kërkohet të verifikojnë llogaritë e tyre duke dërguar kopje të dokumenteve ligjore. Për t'u siguruar që dokumentet e tyre pranohen, lojtarët duhet të dërgojnë dokumente që plotësojnë kushtet e mëposhtme:

 • Dokumentet duhet të jenë me ngjyra
 • Të 4 qoshet e një dokumenti duhet të jenë të dukshme
 • Cilësi e mirë e imazhit

Lojtarët mund të dërgojnë kopje të një prej dokumenteve të mëposhtme për të vërtetuar identitetin e tyre:

 • Karta e Identitetit Kombëtar
 • Pasaporta
 • Patentë shoferi

Për të dërguar vërtetimin e vendbanimit, lojtarët mund të dërgojnë një nga dokumentet e mëposhtme:

 • Një faturë e shërbimeve
 • Një faturë qiraje
 • Një deklaratë llogarie bankare
 • Një dokument qeveritar

Të gjitha dokumentet duhet të jenë zyrtare dhe të përfshijnë një vulë logoje dhe nënshkrim për të vërtetuar vërtetësinë e tyre.

Për të vërtetuar mjetet e tyre të depozitimit, lojtarët duhet të dërgojnë një nga dokumentet e mëposhtme:

 • Për kartat bankare, lojtarët duhet të dërgojnë një foto të kartës së përdorur për të bërë një depozitë. 6 numrat e parë dhe 4 të fundit duhet të jenë të dukshëm, gjithashtu emri i mbajtësit dhe data e skadencës. Në anën e pasme të kartës, kodi i sigurisë duhet të jetë i fshehur, por nënshkrimi duhet të jetë i dukshëm.
 • Për kartat virtuale, lojtarët duhet të dërgojnë një pamje të kartës virtuale ose një kartë bankare. Duhet të jenë të dukshme mbiemri dhe emri i mbajtësit të kartës, si dhe 4 shifrat e fundit të numrit të kartës.
 • Për kuletat virtuale, lojtarët duhet të dërgojnë një pamje të llogarisë me emrin dhe adresën e emailit.

Lojtarët duhet të shfaqin vetëm informacionin e nevojshëm për arsye sigurie.

Lojtarët duhet të verifikojnë llogaritë e tyre. Pasi të marrin një email nga ekipi i KYC, ata duhet të ngarkojnë të gjitha dokumentet e nevojshme.

Informacioni mbi dokumentet e dorëzuara duhet të korrespondojë me informacionin e dhënë nga lojtari kur krijon një llogari. Në rast se ka ndonjë ndryshim, lojtarëve u kërkohet të informojnë kazinonë për të mbajtur llogaritë e tyre të përditësuara.

Pasi kazinoja të marrë të gjitha dokumentet e nevojshme, zakonisht nuk duhet më shumë se një ditë për të përpunuar dokumentet.

Kazino Azur befason lojtarët me 50% bonus të rifreskimit dy herë në muaj
2023-08-22

Kazino Azur befason lojtarët me 50% bonus të rifreskimit dy herë në muaj

Në pronësi të Mountberg Limited dhe e lançuar në 2017, Azur Casino është një kazino live me vlerësimin më të lartë. Ai strehon qindra lojëra emocionuese me tregtarë të drejtpërdrejtë nga Evolution Gaming, BetGames dhe Pragmatic Play. Kazinoja ofron gjithashtu disa bonuse, me këtë rishikim që eksploron promovimin e Bonusit Mujor për lëvdata të veçanta. Pra, për çfarë është ky bonus besnikërie?