Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Azur - Affiliate Program

AzurResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusBonus 500$ + 20 rrotullime falas
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
Azur is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Lojtarët që duan të bashkohen me programin e filialeve të Azur Casino duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Ky është një proces shumë i thjeshtë ku ata duhet të vendosin të dhënat e tyre dhe të presin miratimin. Ideja themelore e programit të filialeve është që partnerët të ndajnë markën e tyre dhe të sjellin trafik në të.

Normat e komisionit bazohen në numrin e lojtarëve që partnerët dërgojnë në të ardhurat e kazinosë. Të gjithë fillojnë me një normë prej 30% dhe mund të rriten në një 45% shumë konkurrues. Lajmi i mirë është se nuk ka bartje negative, kështu që partnerët fillojnë me një plan të pastër çdo muaj.

  • Për të sjellë nga 0 deri në 20 lojtarë, partnerët do të fitojnë një komision prej 30%.
  • Për të sjellë nga 21 deri në 50 lojtarë, partnerët do të fitojnë një komision prej 35%.
  • Për të sjellë nga 51 deri në 100 lojtarë, partnerët do të fitojnë një komision prej 40%.
  • Për të sjellë më shumë se 100 lojtarë, partnerët do të fitojnë një komision prej 45%.

menyra pagese

Të gjitha pagesat bëhen në datën 15, dhe filiali i kazinosë do të kujdeset për të gjitha dokumentet. Gjithçka që duhet të bëjnë partnerët është të zgjedhin një mënyrë pagese dhe të ulen dhe të pushojnë pasi bashkëpunëtorët e Kazinosë do të kujdesen për pjesën tjetër.

Të ardhurat e kazinosë ofrojnë parulla të të gjitha madhësive që do të ndihmojnë partnerët të promovojnë bonusin e mirëseardhjes, lojërat dhe programin VIP të kazinosë.

Cili është programi i Filialit të Kazinosë Azur?

Programi i filialeve të Azur Casino quhet të ardhurat e kazinosë.

Kazino Azur befason lojtarët me 50% bonus të rifreskimit dy herë në muaj
2023-08-22

Kazino Azur befason lojtarët me 50% bonus të rifreskimit dy herë në muaj

Në pronësi të Mountberg Limited dhe e lançuar në 2017, Azur Casino është një kazino live me vlerësimin më të lartë. Ai strehon qindra lojëra emocionuese me tregtarë të drejtpërdrejtë nga Evolution Gaming, BetGames dhe Pragmatic Play. Kazinoja ofron gjithashtu disa bonuse, me këtë rishikim që eksploron promovimin e Bonusit Mujor për lëvdata të veçanta. Pra, për çfarë është ky bonus besnikërie?