Azur Live Casino Rishikoni - Affiliate Program

Age Limit
Azur
Azur is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.9
Përfitimet
+ Lojëra superiore
+ Pagesat e shpejta
+ Programe ekskluzive VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Franceze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (20)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Bank transferCredit Cards
Direct Bank Transfer
Euteller
Flexepin
Interac
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrillVisa
Visa Debit
Visa Electron
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
ShtetetShtetet (28)
Afrika e Jugut
Austria
Bahamas
Barbados
Côte d'Ivoire
Emiratet e Bashkuara Arabe
Fixhi
Franca
Gjibraltari
Ishulli i Krishtlindjeve
Japonia
Kanadaja
Katari
Kosta Rika
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Maldivet
Mali i Zi
Malta
Monako
Palau
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Trinidad & Tobago
Tunizia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (31)
Betgames
Betixon
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Fazi Interactive
GameArt
Kiron
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Profits Games (TPG)
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Affiliate Program

Lojtarët që duan të bashkohen me programin e filialeve të Azur Casino duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Ky është një proces shumë i thjeshtë ku ata duhet të vendosin të dhënat e tyre dhe të presin miratimin. Ideja themelore e programit të filialeve është që partnerët të ndajnë markën e tyre dhe të sjellin trafik në të.

Normat e komisionit bazohen në numrin e lojtarëve që partnerët dërgojnë në të ardhurat e kazinosë. Të gjithë fillojnë me një normë prej 30% dhe mund të rriten në një 45% shumë konkurrues. Lajmi i mirë është se nuk ka bartje negative, kështu që partnerët fillojnë me një plan të pastër çdo muaj.

  • Për të sjellë nga 0 deri në 20 lojtarë, partnerët do të fitojnë një komision prej 30%.
  • Për të sjellë nga 21 deri në 50 lojtarë, partnerët do të fitojnë një komision prej 35%.
  • Për të sjellë nga 51 deri në 100 lojtarë, partnerët do të fitojnë një komision prej 40%.
  • Për të sjellë më shumë se 100 lojtarë, partnerët do të fitojnë një komision prej 45%.

menyra pagese

Të gjitha pagesat bëhen në datën 15, dhe filiali i kazinosë do të kujdeset për të gjitha dokumentet. Gjithçka që duhet të bëjnë partnerët është të zgjedhin një mënyrë pagese dhe të ulen dhe të pushojnë pasi bashkëpunëtorët e Kazinosë do të kujdesen për pjesën tjetër.

Të ardhurat e kazinosë ofrojnë parulla të të gjitha madhësive që do të ndihmojnë partnerët të promovojnë bonusin e mirëseardhjes, lojërat dhe programin VIP të kazinosë.

Cili është programi i Filialit të Kazinosë Azur?

Programi i filialeve të Azur Casino quhet të ardhurat e kazinosë.