Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Azur - Bonuses

AzurResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusBonus 500$ + 20 rrotullime falas
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
Azur is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të tërhequr lojtarë të rinj, dhe Azur Casino e ka bërë punën e saj si duhet. Ata ofrojnë shumë bonuse të ndryshme që do t'i mbajnë lojtarët në skajet e tyre.

Lojtarët që krijojnë një llogari në Kazino Azur kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të krijojnë një llogari të re dhe të bëjnë depozitën e tyre të parë.

Ky është një bonus depozitimi 100% i ndeshjes deri në 500 dollarë, dhe në krye të kësaj lojtarët do të marrin gjithashtu 20 rrotullime falas në slotin That's Rich.

Për të aktivizuar bonusin, lojtarët duhet të klikojnë në kuponin që u paraqitet lojtarëve pas depozitimit dhe rrotullimet falas do të kreditohen automatikisht. Kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes janë 40 herë më shumë se shuma e bonusit.

Luajtja e lojërave me video slot do të kontribuojë 100% në kërkesat e basteve të bonusit. Lojtarët, të cilët duan të pastrojnë bonusin më shpejt, duhet të përqendrohen në lojën e lojërave me video slot. Lojëra të tjera kontribuojnë në përqindje më të vogël, kështu që lojtarët këshillohen të kalojnë Kushtet dhe Kushtet e bonusit para se ta pranojnë atë. Lojtarët maksimalë të basteve lejohen kur përdorin një bonus është i kufizuar në 10 dollarë dhe çdo bast mbi këtë shumë mund të rezultojë në anulimin e bonusit dhe fitimeve. Lojtarët që nuk arrijnë të përmbushin kërkesat e basteve brenda 30 ditëve rrezikojnë të humbasin bonusin dhe fitimet e tyre. Rrotullimet falas duhet të vihen brenda 7 ditëve.

Fatkeqësisht, bonusi i mirëseardhjes nuk është i disponueshëm për lojërat e kazinosë live dhe nëse kjo ndryshon në të ardhmen, lojtarët do të njoftohen.

Si të tërhiqni një bonus

Përpara se lojtarët të mund të tërheqin fitimet e tyre, ata duhet të plotësojnë kërkesat e bastit të bonusit. Çdo bonus vjen me termat dhe kushtet e tij, kështu që lojtarët duhet të jenë shumë të kujdesshëm dhe të kuptojnë plotësisht kushtet e bonusit para se ta pranojnë atë.

Lojtarët mund të përdorin bonusin në lojën që dëshirojnë. Ata mund të zgjedhin të luajnë lojëra me video slot ose lojëra kazino live, cilado që ata preferojnë.

Gjithsesi, lojtarët duhet të jenë të kujdesshëm, sepse jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në të njëjtën mënyrë. Lojëra me video slot në internet do të kontribuojë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve. Kjo do të thotë që nëse një lojtar bën një bast prej 5 dollarësh, atëherë 5 dollarë do të shkojnë drejt kërkesave të bastit. Video lojërat e pokerit do të shkojnë 20% drejt përmbushjes së kërkesave të basteve. Kjo do të thotë që nëse një lojtar bën një bast 5$, atëherë 1$ do të shkojë drejt kërkesave të bastit. Lojërat tavoline dhe lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë do të kontribuojnë 5% në përmbushjen e kërkesave të basteve. Kjo do të thotë që nëse një lojtar bën një bast prej 5 dollarësh, atëherë do të shtohen 0,25 dollarë për të përmbushur kërkesat e bastit.

Është shumë e rëndësishme që lojtarët të mos kalojnë një bast prej 10 dollarësh për raund ose dorë, pasi ky është basti maksimal i lejuar gjatë lojës me fondet e bonusit. Basti maksimal ka të bëjë vetëm me bilancin e bonusit dhe jo me bilancin e parave të gatshme.

Bonusi i besnikërisë

Lojtarët që plotësojnë të gjitha kriteret për t'u bërë anëtarë VIP në Azur Casino, më pas një nga agjentet speciale Anna, Agathe, Julien dhe Alyssa do t'i kontaktojë ata dhe do t'i ftojë të bashkohen me rrethin e lojtarëve të privilegjuar. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë për të merituar ftesën është të jenë besnikë ndaj kazinosë. Ata duhet të hyjnë në llogarinë e tyre rregullisht dhe të luajnë me para të vërteta.

Klubi VIP ofron një eksperiencë unike dhe që i plotëson vërtet pritshmëritë e dikujt. Me përmirësime të vazhdueshme, lojtarëve u ofrohen vazhdimisht avantazhe të reja. Ata do të marrin dhurata të personalizuara dhe bonuse ekskluzive të krijuara me kujdes për secilin lojtar individualisht.

Lojtarët VIP kanë të drejtën e një kthimi parash javore prej 10%, që është një shtesë e shkëlqyer. Kthimi i parave VIP kreditohet në para bonus dhe duhet të vihet bast vetëm një herë. Shuma maksimale që lojtarët mund të marrin është e kufizuar në 500 dollarë. Cashback-i kreditohet çdo të hënë dhe është i vlefshëm për 30 ditë.

Bonusi me rul të lartë

Lojtarët që mund të bëjnë depozitën e plotë prej 200$ do të përfitojnë plotësisht nga bonusi i mirëseardhjes. Në këtë mënyrë lojtarët bëhen një nga rolet më të mira të Kazinosë Azur dhe do të jenë në gjendje të përfitojnë nga 50% shtesë deri në 500 dollarë. Lojtarët do të marrin 20 rrotullime falas që mund t'i përdorin në lojën e lojërave elektronike Spina Colada. Për më tepër, këto rrotullime falas rriten në vlerë dhe secila vlen 0,50 dollarë.

Kazino Azur befason lojtarët me 50% bonus të rifreskimit dy herë në muaj
2023-08-22

Kazino Azur befason lojtarët me 50% bonus të rifreskimit dy herë në muaj

Në pronësi të Mountberg Limited dhe e lançuar në 2017, Azur Casino është një kazino live me vlerësimin më të lartë. Ai strehon qindra lojëra emocionuese me tregtarë të drejtpërdrejtë nga Evolution Gaming, BetGames dhe Pragmatic Play. Kazinoja ofron gjithashtu disa bonuse, me këtë rishikim që eksploron promovimin e Bonusit Mujor për lëvdata të veçanta. Pra, për çfarë është ky bonus besnikërie?