Azur Live Casino Rishikoni - Deposits

Age Limit
Azur
Azur is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.9
Përfitimet
+ Lojëra superiore
+ Pagesat e shpejta
+ Programe ekskluzive VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Franceze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (20)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Bank transferCredit Cards
Direct Bank Transfer
Euteller
Flexepin
Interac
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrillVisa
Visa Debit
Visa Electron
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
ShtetetShtetet (28)
Afrika e Jugut
Austria
Bahamas
Barbados
Côte d'Ivoire
Emiratet e Bashkuara Arabe
Fixhi
Franca
Gjibraltari
Ishulli i Krishtlindjeve
Japonia
Kanadaja
Katari
Kosta Rika
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Maldivet
Mali i Zi
Malta
Monako
Palau
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Trinidad & Tobago
Tunizia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (31)
Betgames
Betixon
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Fazi Interactive
GameArt
Kiron
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Profits Games (TPG)
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Deposits

Për të luajtur lojëra për para të vërteta në Azur Casino, lojtarët duhet së pari të depozitojnë fonde. Ky është një proces i thjeshtë ku lojtarët duhet të shkojnë te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin e Depozitave. Ata do të shohin një listë të mënyrave të pagesës në dispozicion, kështu që një lojtar duhet të zgjedhë atë që i përshtatet më së miri dhe të ndjekë udhëzimet e thjeshta. Lojtarët që bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare, në mënyrë që të mund ta kërkojnë atë dhe të rrisin në mënyrë drastike bilancin e tyre.

Azur Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin për të luajtur disa nga lojërat e tyre të preferuara të Kazinosë Live. Disa nga këto metoda përfshijnë këto:

 • Karta AstroPay
 • CASHlib
 • Transferta direkte bankare
 • Interac E-Transfer
 • Interac Online
 • MasterCard
 • Neosurf
 • Neteller
 • Paysafecard
 • Skrill
 • Viza

Ndeshja e depozitave

Lojtarët që i bashkohen Kazinosë Azur mund të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Duhet të pranojmë se Azur ofron një fillim të jashtëzakonshëm, kështu që lojtarët duhet të përfitojnë me siguri nga ky bonus. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë për të kërkuar këtë ofertë është të regjistrohen për një llogari dhe në momentin që bëjnë depozitën e tyre të parë, ata mund të kërkojnë bonusin e mirëseardhjes në arkë. Ky është një bonus depozitimi 100% i ndeshjes deri në 500 dollarë, dhe në krye të kësaj lojtarët do të marrin gjithashtu 20 rrotullime falas në slotin That's Rich.

Për të aktivizuar bonusin, lojtarët duhet të klikojnë në kuponin që u paraqitet lojtarëve pas depozitimit dhe rrotullimet falas do të kreditohen automatikisht. Kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes janë 40 herë më shumë se shuma e bonusit.

Luajtja e lojërave me video slot do të kontribuojë 100% në kërkesat e basteve të bonusit. Lojtarët, të cilët duan të pastrojnë bonusin më shpejt, duhet të përqendrohen në lojën e lojërave me video slot. Lojëra të tjera kontribuojnë në përqindje më të vogël, kështu që lojtarët këshillohen të kalojnë Kushtet dhe Kushtet e bonusit para se ta pranojnë atë. Lojtarët maksimalë të basteve lejohen kur përdorin një bonus është i kufizuar në 10 dollarë dhe çdo bast mbi këtë shumë mund të rezultojë në anulimin e bonusit dhe fitimeve. Lojtarët që nuk arrijnë të përmbushin kërkesat e basteve brenda 30 ditëve rrezikojnë të humbasin bonusin dhe fitimet e tyre. Rrotullimet falas duhet të vihen brenda 7 ditëve.

Fatkeqësisht, bonusi i mirëseardhjes nuk është i disponueshëm për lojërat e kazinosë live dhe nëse kjo ndryshon në të ardhmen, lojtarët do të njoftohen.

Kufiri i depozitave

Shuma minimale dhe maksimale që lojtarët mund të depozitojnë varet nga mënyra e pagesës që duan të përdorin. Për të gjetur informacionin e saktë mbi kufijtë e depozitave, ata mund të drejtohen te arkëtari dhe të hapin seksionin e Depozitave. Pranë çdo mënyrë pagese, ata do të gjejnë të gjithë informacionin e nevojshëm. Në përgjithësi, shuma minimale e depozitës është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 1000 dollarë, por kjo mund të ndryshojë.

Depozitë pa bankë

Lojtarët që nuk duan të përdorin llogarinë e tyre bankare për të depozituar fonde në llogarinë e tyre, mund të përdorin karta me parapagesë. Në këtë pikë, këto janë kartat e parapaguara që janë në dispozicion në Azur Casino:

 • Neosurf
 • Cashlib
 • Karta Paysafe

Monedha

Kazino Azur pranon disa monedha të ndryshme. Në këtë pikë, këto janë monedhat e disponueshme që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre:

 • euro
 • Dollarë australian
 • Dollarë sanadianë
 • france zvicerane
 • Dollarë të Zelandës së Re