Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Azur - Deposits

AzurResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusBonus 500$ + 20 rrotullime falas
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
Azur is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Për të luajtur lojëra për para të vërteta në Azur Casino, lojtarët duhet së pari të depozitojnë fonde. Ky është një proces i thjeshtë ku lojtarët duhet të shkojnë te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin e Depozitave. Ata do të shohin një listë të mënyrave të pagesës në dispozicion, kështu që një lojtar duhet të zgjedhë atë që i përshtatet më së miri dhe të ndjekë udhëzimet e thjeshta. Lojtarët që bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare, në mënyrë që të mund ta kërkojnë atë dhe të rrisin në mënyrë drastike bilancin e tyre.

Azur Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin për të luajtur disa nga lojërat e tyre të preferuara të Kazinosë Live. Disa nga këto metoda përfshijnë këto:

 • Karta AstroPay
 • CASHlib
 • Transferta direkte bankare
 • Interac E-Transfer
 • Interac Online
 • MasterCard
 • Neosurf
 • Neteller
 • Paysafecard
 • Skrill
 • Viza

Ndeshja e depozitave

Lojtarët që i bashkohen Kazinosë Azur mund të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Duhet të pranojmë se Azur ofron një fillim të jashtëzakonshëm, kështu që lojtarët duhet të përfitojnë me siguri nga ky bonus. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë për të kërkuar këtë ofertë është të regjistrohen për një llogari dhe në momentin që bëjnë depozitën e tyre të parë, ata mund të kërkojnë bonusin e mirëseardhjes në arkë. Ky është një bonus depozitimi 100% i ndeshjes deri në 500 dollarë, dhe në krye të kësaj lojtarët do të marrin gjithashtu 20 rrotullime falas në slotin That's Rich.

Për të aktivizuar bonusin, lojtarët duhet të klikojnë në kuponin që u paraqitet lojtarëve pas depozitimit dhe rrotullimet falas do të kreditohen automatikisht. Kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes janë 40 herë më shumë se shuma e bonusit.

Luajtja e lojërave me video slot do të kontribuojë 100% në kërkesat e basteve të bonusit. Lojtarët, të cilët duan të pastrojnë bonusin më shpejt, duhet të përqendrohen në lojën e lojërave me video slot. Lojëra të tjera kontribuojnë në përqindje më të vogël, kështu që lojtarët këshillohen të kalojnë Kushtet dhe Kushtet e bonusit para se ta pranojnë atë. Lojtarët maksimalë të basteve lejohen kur përdorin një bonus është i kufizuar në 10 dollarë dhe çdo bast mbi këtë shumë mund të rezultojë në anulimin e bonusit dhe fitimeve. Lojtarët që nuk arrijnë të përmbushin kërkesat e basteve brenda 30 ditëve rrezikojnë të humbasin bonusin dhe fitimet e tyre. Rrotullimet falas duhet të vihen brenda 7 ditëve.

Fatkeqësisht, bonusi i mirëseardhjes nuk është i disponueshëm për lojërat e kazinosë live dhe nëse kjo ndryshon në të ardhmen, lojtarët do të njoftohen.

Kufiri i depozitave

Shuma minimale dhe maksimale që lojtarët mund të depozitojnë varet nga mënyra e pagesës që duan të përdorin. Për të gjetur informacionin e saktë mbi kufijtë e depozitave, ata mund të drejtohen te arkëtari dhe të hapin seksionin e Depozitave. Pranë çdo mënyrë pagese, ata do të gjejnë të gjithë informacionin e nevojshëm. Në përgjithësi, shuma minimale e depozitës është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 1000 dollarë, por kjo mund të ndryshojë.

Depozitë pa bankë

Lojtarët që nuk duan të përdorin llogarinë e tyre bankare për të depozituar fonde në llogarinë e tyre, mund të përdorin karta me parapagesë. Në këtë pikë, këto janë kartat e parapaguara që janë në dispozicion në Azur Casino:

 • Neosurf
 • Cashlib
 • Karta Paysafe

Monedha

Kazino Azur pranon disa monedha të ndryshme. Në këtë pikë, këto janë monedhat e disponueshme që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre:

 • euro
 • Dollarë australian
 • Dollarë sanadianë
 • france zvicerane
 • Dollarë të Zelandës së Re
Kazino Azur befason lojtarët me 50% bonus të rifreskimit dy herë në muaj
2023-08-22

Kazino Azur befason lojtarët me 50% bonus të rifreskimit dy herë në muaj

Në pronësi të Mountberg Limited dhe e lançuar në 2017, Azur Casino është një kazino live me vlerësimin më të lartë. Ai strehon qindra lojëra emocionuese me tregtarë të drejtpërdrejtë nga Evolution Gaming, BetGames dhe Pragmatic Play. Kazinoja ofron gjithashtu disa bonuse, me këtë rishikim që eksploron promovimin e Bonusit Mujor për lëvdata të veçanta. Pra, për çfarë është ky bonus besnikërie?