Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Azur - Payments

AzurResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusBonus 500$ + 20 rrotullime falas
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
Azur is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Opsionet e pagesës në Azur: Depozita dhe Tërheqje

Kur bëhet fjalë për bërjen e depozitave dhe tërheqjeve në Azur, do të gjeni një gamë të gjerë opsionesh që i përshtaten preferencave tuaja. Ja çfarë duhet të dini:

Metodat popullore:

 • transferte bankare

 • Kartat e kreditit (Visa, MasterCard)

 • Transferta direkte bankare

 • Euteller

 • Flexepin

 • IDEAL

 • instaDebit

 • Interac

 • Maestro

 • Shumë më mirë

 • Neosurf

 • Neteller

 • Karta Paysafe

 • Skrill

  Shpejtësia e transaksionit: Depozitat zakonisht përpunohen në çast, duke ju lejuar të filloni të luani menjëherë. Kohët e tërheqjes mund të ndryshojnë në varësi të metodës së zgjedhur, por Azur përpiqet t'i përpunojë ato sa më shpejt që të jetë e mundur.

  Tarifat: Azur nuk ngarkon asnjë tarifë për depozitat ose tërheqjet. Megjithatë, është gjithmonë një ide e mirë të kontrolloni me ofruesin tuaj të pagesave për çdo tarifë të mundshme që mund të aplikojnë.

  Kufijtë: Shuma minimale e depozitës është zakonisht 10 €, ndërsa kufiri maksimal mund të ndryshojë në varësi të metodës së zgjedhur. Për tërheqjet, mund të ketë kufij të caktuar që varen nga statusi i lojtarit tuaj dhe mënyra e zgjedhur e tërheqjes.

  Masat e sigurisë: Azur i jep përparësi sigurisë së transaksioneve tuaja duke zbatuar teknologji të avancuar të enkriptimit dhe duke ndjekur standardet strikte të industrisë. Informacioni juaj financiar mbahet i sigurt dhe konfidencial gjatë gjithë kohës.

  Bonuset speciale: Disa mënyra pagese mund të ofrojnë bonuse ose promovime speciale kur përdoren për depozita. Mbani një sy për këto përfitime!

  Fleksibiliteti i monedhës: Azur mbështet monedha të ndryshme duke përfshirë EUR, CAD, NZD, NOK, PLN, RUB. Kjo i lejon lojtarët nga vende të ndryshme të shijojnë lojërat e tyre të preferuara pa u shqetësuar për tarifat e konvertimit të monedhës.

  Efikasiteti i shërbimit ndaj klientit: Nëse keni ndonjë pyetje ose shqetësim në lidhje me pagesat në Azur Casino, ekipi i tyre i shërbimit ndaj klientit është në dispozicion 24/7 për t'ju ndihmuar. Ata janë të përkushtuar për të ofruar mbështetje efikase dhe miqësore, duke siguruar që çështjet tuaja të lidhura me pagesat të zgjidhen menjëherë.

Pavarësisht nëse preferoni metoda tradicionale si transfertat bankare ose komoditetin e kuletave elektronike, Azur ofron një gamë të larmishme opsionesh pagese për t'iu përgjigjur nevojave tuaja. Shijoni transaksionet pa probleme dhe përqendrohuni në atë që ka më shumë rëndësi - të luani dhe të fitoni!

Metodat bankare mund të ndryshojnë për vende të veçanta. Pra, një mënyrë pagese mund të jetë e disponueshme në kazino, por ajo nuk është e disponueshme për disa lojtarë që banojnë në një vend të caktuar. Gjëja më e mirë që lojtarët mund të bëjnë këtu është të drejtohen te arkëtari dhe kur të klikojnë në seksionin Depozita ose Tërheqje, ata do të shohin një listë të plotë të mënyrave të pagesës që lejohen për vendin e tyre.

Shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 2.500 dollarë brenda 7 ditëve.

Rregullat e Cash Out

Për të bërë një tërheqje të fitimeve në Azur Casino, lojtarët duhet të verifikojnë llogarinë e tyre përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje.

Shuma minimale e lejuar për tërheqje do të ndryshojë, në varësi të mënyrës së pagesës që ata përdorin. Në shumicën e rasteve, kufiri minimal i tërheqjes është 50 dollarë.

Një depozitë duhet të vihet të paktën një herë përpara se të kërkohet një tërheqje, përveç nëse depozita është e lidhur me një bonus, dhe në atë rast, do të ketë disa kërkesa bastesh që lojtari duhet të plotësojë.

Lojtarët duhet të bëjnë një tërheqje të fitimeve të tyre duke përdorur të njëjtën mënyrë pagese që përdorën për të depozituar fonde në radhë të parë. Nëse mënyra e pagesës nuk lejohet për tërheqje, në atë rast, lojtarët lejohen të zgjedhin një mënyrë tjetër.

Shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 2500 dollarë për periudhë 7-ditore.

Kërkesat për tërheqje mund të anulohen në çdo kohë nga lojtari, për sa kohë që ato nuk janë përpunuar.

Koha e përpunimit të kërkesave për tërheqje zakonisht nuk është më shumë se 2 ditë pune.

Kazino Azur befason lojtarët me 50% bonus të rifreskimit dy herë në muaj
2023-08-22

Kazino Azur befason lojtarët me 50% bonus të rifreskimit dy herë në muaj

Në pronësi të Mountberg Limited dhe e lançuar në 2017, Azur Casino është një kazino live me vlerësimin më të lartë. Ai strehon qindra lojëra emocionuese me tregtarë të drejtpërdrejtë nga Evolution Gaming, BetGames dhe Pragmatic Play. Kazinoja ofron gjithashtu disa bonuse, me këtë rishikim që eksploron promovimin e Bonusit Mujor për lëvdata të veçanta. Pra, për çfarë është ky bonus besnikërie?