Azur Live Casino Rishikoni - Payments

Age Limit
Azur
Azur is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.9
Përfitimet
+ Lojëra superiore
+ Pagesat e shpejta
+ Programe ekskluzive VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Franceze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (20)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Bank transferCredit Cards
Direct Bank Transfer
Euteller
Flexepin
Interac
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrillVisa
Visa Debit
Visa Electron
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
ShtetetShtetet (28)
Afrika e Jugut
Austria
Bahamas
Barbados
Côte d'Ivoire
Emiratet e Bashkuara Arabe
Fixhi
Franca
Gjibraltari
Ishulli i Krishtlindjeve
Japonia
Kanadaja
Katari
Kosta Rika
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Maldivet
Mali i Zi
Malta
Monako
Palau
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Trinidad & Tobago
Tunizia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (31)
Betgames
Betixon
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Fazi Interactive
GameArt
Kiron
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Profits Games (TPG)
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Payments

Skrill dhe Neteller janë metodat më të njohura të pagesës midis lojtarëve kur bëhet fjalë për depozitimin dhe tërheqjen e fondeve. Lajmi i mirë është se të dyja këto mënyra pagese janë të disponueshme në Azur Casino. Paypal është gjithashtu ndër metodat e preferuara për lojtarët, por për fat të keq në këtë pikë, ai nuk është i disponueshëm. Nëse e shtojnë në të ardhmen, lojtarët do të njoftohen.

Metodat bankare mund të ndryshojnë për vende të veçanta. Pra, një mënyrë pagese mund të jetë e disponueshme në kazino, por ajo nuk është e disponueshme për disa lojtarë që banojnë në një vend të caktuar. Gjëja më e mirë që lojtarët mund të bëjnë këtu është të drejtohen te arkëtari dhe kur të klikojnë në seksionin Depozita ose Tërheqje, ata do të shohin një listë të plotë të mënyrave të pagesës që lejohen për vendin e tyre.

Shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 2.500 dollarë brenda 7 ditëve.

Rregullat e Cash Out

Për të bërë një tërheqje të fitimeve në Azur Casino, lojtarët duhet të verifikojnë llogarinë e tyre përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje.

Shuma minimale e lejuar për tërheqje do të ndryshojë, në varësi të mënyrës së pagesës që ata përdorin. Në shumicën e rasteve, kufiri minimal i tërheqjes është 50 dollarë.

Një depozitë duhet të vihet të paktën një herë përpara se të kërkohet një tërheqje, përveç nëse depozita është e lidhur me një bonus, dhe në atë rast, do të ketë disa kërkesa bastesh që lojtari duhet të plotësojë.

Lojtarët duhet të bëjnë një tërheqje të fitimeve të tyre duke përdorur të njëjtën mënyrë pagese që përdorën për të depozituar fonde në radhë të parë. Nëse mënyra e pagesës nuk lejohet për tërheqje, në atë rast, lojtarët lejohen të zgjedhin një mënyrë tjetër.

Shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 2500 dollarë për periudhë 7-ditore.

Kërkesat për tërheqje mund të anulohen në çdo kohë nga lojtari, për sa kohë që ato nuk janë përpunuar.

Koha e përpunimit të kërkesave për tërheqje zakonisht nuk është më shumë se 2 ditë pune.