Azur Live Casino Rishikoni - Promotions & Offers

Age Limit
Azur
Azur is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.9
Përfitimet
+ Lojëra superiore
+ Pagesat e shpejta
+ Programe ekskluzive VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Franceze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (20)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Bank transferCredit Cards
Direct Bank Transfer
Euteller
Flexepin
Interac
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrillVisa
Visa Debit
Visa Electron
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
ShtetetShtetet (28)
Afrika e Jugut
Austria
Bahamas
Barbados
Côte d'Ivoire
Emiratet e Bashkuara Arabe
Fixhi
Franca
Gjibraltari
Ishulli i Krishtlindjeve
Japonia
Kanadaja
Katari
Kosta Rika
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Maldivet
Mali i Zi
Malta
Monako
Palau
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Trinidad & Tobago
Tunizia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (31)
Betgames
Betixon
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Fazi Interactive
GameArt
Kiron
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Profits Games (TPG)
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Promotions & Offers

Për të tërhequr lojtarë të rinj, mënyra më e mirë është t'u ofroni atyre shumë bonuse të ndryshme nga të cilat ata mund të zgjedhin. Duhet të pranojmë se Azur Casino e ka bërë punën e saj si duhet, pasi ata kanë pa dyshim një nga ofertat më të mira të Promovimeve në faqen e tyre. Lojtarët do të fillojnë me një ofertë bujare mirëseardhjeje herën e parë që bëjnë një depozitë, dhe më vonë, ata mund të shijojnë promovime të rregullta të vazhdueshme.

Lojtarët që i bashkohen Kazinosë Azur mund të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Duhet të pranojmë se Azur ofron një fillim të jashtëzakonshëm, kështu që lojtarët duhet të përfitojnë me siguri nga ky bonus. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë për të kërkuar këtë ofertë është të regjistrohen për një llogari dhe në momentin që bëjnë depozitën e tyre të parë, ata mund të kërkojnë bonusin e mirëseardhjes në arkë. Ky është një bonus depozitimi 100% i ndeshjes deri në 500 dollarë, dhe në krye të kësaj lojtarët do të marrin gjithashtu 20 rrotullime falas në slotin That's Rich.

Për të aktivizuar bonusin, lojtarët duhet të klikojnë në kuponin që u paraqitet lojtarëve pas depozitimit dhe rrotullimet falas do të kreditohen automatikisht. Kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes janë 40 herë më shumë se shuma e bonusit.

Luajtja e lojërave me video slot do të kontribuojë 100% në kërkesat e basteve të bonusit. Lojtarët, të cilët duan të pastrojnë bonusin më shpejt, duhet të përqendrohen në lojën e lojërave me video slot. Lojëra të tjera kontribuojnë në përqindje më të vogël, kështu që lojtarët këshillohen të kalojnë Kushtet dhe Kushtet e bonusit para se ta pranojnë atë. Lojtarët maksimalë të basteve lejohen kur përdorin një bonus është i kufizuar në 10 dollarë dhe çdo bast mbi këtë shumë mund të rezultojë në anulimin e bonusit dhe fitimeve. Lojtarët që nuk arrijnë të përmbushin kërkesat e basteve brenda 30 ditëve rrezikojnë të humbasin bonusin dhe fitimet e tyre. Rrotullimet falas duhet të vihen brenda 7 ditëve.

Fatkeqësisht, bonusi i mirëseardhjes nuk është i disponueshëm për lojërat e kazinosë live dhe nëse kjo ndryshon në të ardhmen, lojtarët do të njoftohen.

Çmimi bie dhe fiton

Pragmatic Play ofron çmime deri në 500,000 dollarë për lojtarët e saj. Lojtarët mund të fitojnë çmime javore dhe ditore në këtë mënyrë. Çmimet javore arrihen nga shumëzuesi më i mirë në një bast, ku basti minimal është 0,50$ dhe ato funksionojnë në mënyrën e mëposhtme:

 • Pozicioni i parë do të fitojë 10,000 dollarë
 • Pozicioni i dytë do të fitojë 5,000 dollarë
 • Pozicioni i tretë do të fitojë 2000 dollarë
 • Pozicioni 4 – 10 do të fitojë 1000 dollarë
 • Pozicioni 11-20 do të fitojë 500 dollarë
 • Pozicioni 21 – 50 do të fitojë 200 dollarë
 • Pozicioni 51 – 100 do të fitojë 100 dollarë
 • Pozicioni 101 – 150 do të fitojë 50 dollarë
 • Pozicioni 251 – 450 do të fitojë 20 dollarë
 • Pozicioni 451 – 1500 do të fitojë 10 dollarë

Lojtarët mund të fitojnë çmime ditore për çdo rrotullim që bëjnë. Basti minimal i kërkuar është 0,50 dollarë dhe çmimet funksionojnë në mënyrën e mëposhtme:

 • 1 çmim do të sjellë 1000 dollarë
 • 2 çmime do të sjellin 500 dollarë
 • 5 çmime do të sjellin 100 dollarë
 • 12 çmime do të sjellin 50 dollarë
 • 110 çmime do të sjellin 20 dollarë
 • 370 çmime do të sjellin 10 dollarë

Lojtarët që banojnë në Itali dhe Suedi janë të përjashtuar nga kjo ofertë.

Bonuset mujore

Çdo muaj, lojtarët mund të marrin 2 bonuse. Domethënë, ata do të marrin një bonus prej 50% në dy depozitat e tyre të para të ditës deri në 200 dollarë. Lojtarët do të gjejnë ditët e pranueshme në faqen e internetit, kështu që ata duhet të identifikohen herë pas here në llogarinë e tyre.

Për të aktivizuar këtë ofertë, lojtarët duhet të klikojnë në kuponin që paraqitet kur depozitojnë. Kërkesat e bastit për këtë ofertë janë 40 herë. Basti maksimal që një lojtar mund të bëjë kur luan me fondet e bonusit është 10 dollarë dhe bonusi është i vlefshëm për 30 ditë.

Ora e Gëzuar

Çdo të premte, lojtarët mund të përfitojnë nga një bonus 40%. Bonusi është i disponueshëm nga ora 17:00 deri në orën 23:59, që është orë e lumtur 7 orë. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të nisur fundjavën, duhet ta pranojmë.

Për t'u kualifikuar për këtë promovim, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë çdo të premte midis orës 17:00 dhe 23:59.

Kërkesat e basteve për bonusin janë 40 herë, dhe basti maksimal i lejuar gjatë lojës me fondet e bonusit është i kufizuar në 10 dollarë.

Festivali i rrotullimeve

Lojtarët mund të marrin rrotullime falas çdo të hënë në Greedy Wolf. Kjo ofertë është e disponueshme të hënën nga ora 10:00, dhe rrotullimet falas shpërblehen në këtë mënyrë:

 • Lojtarët që depozitojnë $15 deri në $49,99 do të marrin 10 rrotullime falas me një vlerë prej $0,20.
 • Lojtarët që depozitojnë $50 deri në $99,99 do të marrin 25 rrotullime falas me një vlerë prej $0,20.
 • Lojtarët që depozitojnë $100 deri në $199,99 do të marrin 55 rrotullime falas me një vlerë prej $0,20.
 • Lojtarët që depozitojnë $200 deri në $499,99 do të marrin 20 super rrotullime me një vlerë prej $1.
 • Lojtarët që depozitojnë 500 dollarë do të marrin 50 super rrotullime me vlerë 1 dollarë.

Rrotullimet falas janë të vlefshme për 7 ditë, dhe fitimet mund të tërhiqen vetëm nëse janë vënë bast të paktën një herë.

Ora e lumtur e të mërkurës

Azur Casino i lejon lojtarët të shumëfishojnë fitimet e tyre çdo të mërkurë. Gjegjësisht, lojtarët mund të kapin duart e tyre për bonuse të pakufizuara deri në 30% në të gjitha depozitat e tyre të bëra nga ora 16:00 deri në 22:00 çdo të mërkurë. Anëtarët VIP do të marrin një bonus prej 35%. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 40 herë.

Basti maksimal që mund të bëjnë lojtarët është i kufizuar në 10 dollarë dhe lojtarët kanë 30 ditë për të përmbushur kërkesat e basteve.

Fundjavë në Croisette

Gjatë fundjavës, lojtarët mund të kërkojnë 4 bonuse të ndryshme që do të rrisin bilancin e tyre deri në 600 dollarë.

Çdo të shtunë, lojtarët do të marrin një bonus 30% deri në 150 dollarë në depozitën e tyre të parë të ditës. Në depozitën e tyre të dytë të ditës, lojtarët do të marrin 30% deri në 150 dollarë.

Çdo të dielë, lojtarët do të marrin 30% deri në 150 dollarë në depozitën e tyre të parë të ditës. Në depozitën e tyre të dytë të ditës, lojtarët do të marrin një bonus 30% deri në 150 dollarë.

Lojtarët VIP do të marrin një bonus të tretë 30% deri në 150 dollarë të shtunën dhe të dielën.

Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 40 herë, dhe bast maksimal që lojtarët mund të bëjnë kur luajnë me fondet e bonusit është 10 dollarë.

VIP Cashback

Anëtarët VIP do të marrin 10% cashback çdo të hënë. Azur Casino është ndoshta një nga kazinotë e pakta që ofrojnë cashback javore, dhe ky është një tjetër plus që funksionon në favor të kazinosë.

kthimi i parave VIP llogaritet nga e hëna në të diel dhe jepet në para bonus. Një tjetër gjë e mrekullueshme është se bonusi duhet të vihet vetëm një herë.

Kthimi i parave VIP kreditohet çdo javë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 500 dollarë dhe është e vlefshme për 30 ditë.