Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Azur - Withdrawals

AzurResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusBonus 500$ + 20 rrotullime falas
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
Azur is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Lojtarët mund të përdorin mënyra të ndryshme pagese për të tërhequr fitimet e tyre. Ajo që lojtarët duhet të kenë parasysh përpara se të mund të tërheqin fitimet e tyre është të verifikojnë llogarinë e tyre. Lojtarët që nuk arrijnë të verifikojnë llogarinë e tyre nuk do të jenë në gjendje të tërheqin fitimet e tyre.

Tërheqja e fitimeve në Azur Casino është një proces shumë i thjeshtë. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje. Zgjidhni mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe vendosni shumën që duan të tërheqin. Lojtarët duhet të përdorin të njëjtën metodë tërheqjeje si ajo që përdorën për të depozituar.

Metoda të ndryshme të tërheqjes janë të disponueshme në Azur Casino dhe disa prej tyre përfshijnë si më poshtë:

 • Transfertë bankare
 • Transferta direkte bankare
 • MasterCard
 • Neteller
 • Paysafecard
 • Skrill
 • Viza

Koha e tërheqjes do të varet nga mënyra e pagesës që një lojtar zgjedh të përdorë. Kuletat elektronike ofrojnë tërheqjen më të shpejtë e cila në shumicën e rasteve është e menjëhershme dhe nuk do të zgjasë më shumë se 24 orë. Kartat e kreditit dhe të debitit ofrojnë tërheqje që zgjasin nga 3 deri në 5 ditë pune. Transfertat bankare ofrojnë tërheqje që zgjasin nga 5 deri në 7 ditë pune.

Bonusi i tërheqjes

Azur Casino ofron bonuse të ndryshme për lojtarët e tyre. Për të filluar gjërat në këmbën e duhur, lojtarët mund të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje që do të përmirësojë në mënyrë drastike ekuilibrin e tyre dhe do të zgjasë lojën e tyre. Ka promovime të tjera të disponueshme në kazino, disa prej tyre janë për lojëra kazino live, të tjera janë për lojëra kazino në internet. Gjithsesi, çdo bonus vjen me termat dhe kushtet e tij të veçanta që lojtarët duhet t'i kuptojnë plotësisht përpara se të pranojnë një ofertë. Një nga gjërat kryesore që lojtarët duhet t'i kushtojnë vëmendje është se çdo bonus vjen me kërkesat e basteve që lojtarët duhet të plotësojnë përpara se të jenë në gjendje të bëjnë një tërheqje të fitimeve të tyre.

Monedha

Azur Casino ofron monedha të ndryshme që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Në këtë pikë, këto janë monedhat e disponueshme:

 • euro
 • Dollarë australian
 • Dollarë sanadianë
 • france zvicerane
 • Dollarë të Zelandës së Re
Kazino Azur befason lojtarët me 50% bonus të rifreskimit dy herë në muaj
2023-08-22

Kazino Azur befason lojtarët me 50% bonus të rifreskimit dy herë në muaj

Në pronësi të Mountberg Limited dhe e lançuar në 2017, Azur Casino është një kazino live me vlerësimin më të lartë. Ai strehon qindra lojëra emocionuese me tregtarë të drejtpërdrejtë nga Evolution Gaming, BetGames dhe Pragmatic Play. Kazinoja ofron gjithashtu disa bonuse, me këtë rishikim që eksploron promovimin e Bonusit Mujor për lëvdata të veçanta. Pra, për çfarë është ky bonus besnikërie?