Azur Live Casino Rishikoni - Withdrawals

Age Limit
Azur
Azur is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.9
Përfitimet
+ Lojëra superiore
+ Pagesat e shpejta
+ Programe ekskluzive VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Franceze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (20)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Bank transferCredit Cards
Direct Bank Transfer
Euteller
Flexepin
Interac
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrillVisa
Visa Debit
Visa Electron
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
ShtetetShtetet (28)
Afrika e Jugut
Austria
Bahamas
Barbados
Côte d'Ivoire
Emiratet e Bashkuara Arabe
Fixhi
Franca
Gjibraltari
Ishulli i Krishtlindjeve
Japonia
Kanadaja
Katari
Kosta Rika
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Maldivet
Mali i Zi
Malta
Monako
Palau
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Trinidad & Tobago
Tunizia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (31)
Betgames
Betixon
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Fazi Interactive
GameArt
Kiron
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Profits Games (TPG)
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Withdrawals

Lojtarët mund të përdorin mënyra të ndryshme pagese për të tërhequr fitimet e tyre. Ajo që lojtarët duhet të kenë parasysh përpara se të mund të tërheqin fitimet e tyre është të verifikojnë llogarinë e tyre. Lojtarët që nuk arrijnë të verifikojnë llogarinë e tyre nuk do të jenë në gjendje të tërheqin fitimet e tyre.

Tërheqja e fitimeve në Azur Casino është një proces shumë i thjeshtë. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje. Zgjidhni mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe vendosni shumën që duan të tërheqin. Lojtarët duhet të përdorin të njëjtën metodë tërheqjeje si ajo që përdorën për të depozituar.

Metoda të ndryshme të tërheqjes janë të disponueshme në Azur Casino dhe disa prej tyre përfshijnë si më poshtë:

 • Transfertë bankare
 • Transferta direkte bankare
 • MasterCard
 • Neteller
 • Paysafecard
 • Skrill
 • Viza

Koha e tërheqjes do të varet nga mënyra e pagesës që një lojtar zgjedh të përdorë. Kuletat elektronike ofrojnë tërheqjen më të shpejtë e cila në shumicën e rasteve është e menjëhershme dhe nuk do të zgjasë më shumë se 24 orë. Kartat e kreditit dhe të debitit ofrojnë tërheqje që zgjasin nga 3 deri në 5 ditë pune. Transfertat bankare ofrojnë tërheqje që zgjasin nga 5 deri në 7 ditë pune.

Bonusi i tërheqjes

Azur Casino ofron bonuse të ndryshme për lojtarët e tyre. Për të filluar gjërat në këmbën e duhur, lojtarët mund të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje që do të përmirësojë në mënyrë drastike ekuilibrin e tyre dhe do të zgjasë lojën e tyre. Ka promovime të tjera të disponueshme në kazino, disa prej tyre janë për lojëra kazino live, të tjera janë për lojëra kazino në internet. Gjithsesi, çdo bonus vjen me termat dhe kushtet e tij të veçanta që lojtarët duhet t'i kuptojnë plotësisht përpara se të pranojnë një ofertë. Një nga gjërat kryesore që lojtarët duhet t'i kushtojnë vëmendje është se çdo bonus vjen me kërkesat e basteve që lojtarët duhet të plotësojnë përpara se të jenë në gjendje të bëjnë një tërheqje të fitimeve të tyre.

Monedha

Azur Casino ofron monedha të ndryshme që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Në këtë pikë, këto janë monedhat e disponueshme:

 • euro
 • Dollarë australian
 • Dollarë sanadianë
 • france zvicerane
 • Dollarë të Zelandës së Re