BAO Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

BAOResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 300 € + 100 rrotullime falas
Pranon kriptomonedhën
Shumë gjuhë
Shumëllojshmëri metodash depozitimi
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Pranon kriptomonedhën
Shumë gjuhë
Shumëllojshmëri metodash depozitimi
BAO is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Lojtarët e rinj në Bao Casino kanë një paketë bujare mirëseardhjeje që përbëhet nga bonuse depozitash dhe rrotullime falas në tre depozitat e para. Kumarxhinjtë që e vendosin atë lart në lojërat e kazinosë në internet kanë gjithashtu një bonus të lartë për të kërkuar. Promovime të tjera të Kazinosë Bao përfshijnë rënie dhe fitime, çmime në para, rrotullime falas, dhe një program besnikërie.

+1
+-1
Mbyll
Games

Games

Ndërsa është ende një kazino e re, Bao Casino është vendosur si një kazino me shumëllojshmëri. Lojtarët mund të marrin lojërat më të mira të kazinosë, duke përfshirë ruletin, blackjack, lojëra elektronike, baccarat, poker, e kështu me radhë. Përveç këtyre lojërave RNG, kumarxhinjtë mund të kenë një përvojë autentike të kazinosë në seksionin e kazinosë live të Bao Casino.

Software

Kazinoja ka bashkëpunuar me dhjetëra zhvillues të njohur të softuerit të kazinosë për të siguruar që të gjithë lojtarët të marrin atë që duan. Lista e zhvilluesve të softuerit në bord përfshin Red Tiger Gaming, NetEnt, ELK Studios, Quickspin, Play 'n GO, Platipus, SoftSwiss, Evolution Gaming, Microgaming, Amatic Industries, Quickfire, Pragmatic Play Ltd., Nolimit City, dhe BGaming vetëm për të përmendur disa.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, BAO ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Maestro, Neteller, Credit Cards, Crypto, EcoPayz , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, BAO është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Si një kazino me para të vërteta, lojtarët duhet të financojnë llogaritë e tyre me para të vërteta për të filluar. Kazinoja është në partneritet me të gjitha platformat e njohura të pagesave në internet; nga kuletat elektronike te kartat e kreditit. Metodat e disponueshme të depozitimit përfshijnë, Skrill, Visa, Neteller, MasterCard, Paysafecard, iDebit, ecoPayz, NeoSurf, CoinsPaid, AstroPay, WebMoney, Interac, etj.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për paratë, fituesit kanë në dispozicion një gamë të gjerë metodash tërheqjeje. Ato përfshijnë Accentpay, iDebit, AstroPay, Rapid Transfer, WebMoney, ecoPayz, Neteller, Visa, MasterCard, Maestro, Skrill, MiFinity, CoinsPaid, etj. Bao Casino është një kazino e besuar që siguron që tërheqjet të përpunohen në kohë për sa kohë që llogaria e sirtarit është verifikuar.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Kazinotë ndërkombëtare në internet kanë platforma shumëgjuhëshe për të siguruar që asnjë lojtar të mos mbetet jashtë aksionit për shkak të pengesës gjuhësore. Fatkeqësisht, Bao Casino nuk ka aq shumë opsione gjuhësore. Për momentin, ai mbështet anglisht, frëngjisht, gjermanisht, rusisht dhe kineze vetëm. Ndoshta, më shumë gjuhë do të shtohen ndërsa kazinoja zgjerohet në rajone të tjera.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në BAO . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, BAO i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

BAO është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Një nga kazinotë më të mira të bitcoin sot është Bao Casino, një sipërmarrje e drejtuar nga Dama NV E themeluar në vitin 2019, kazinoja është e licencuar në Curacao ku mban një licencë Antillephone NV (8048/JAZ2020-013). Bao Casino krenohet me një përzgjedhje mbresëlënëse lojërash, banka fleksibël, mbështetje të shkëlqyer ndaj klientit dhe shumë bonuset e kazinosë në internet.

BAO

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2019

Account

Regjistrimi për një llogari me një BAO hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron BAO dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Bao Casino ka një faqe interneti miqësore për përdoruesit dhe një proces të lehtë regjistrimi. Kazinoja ka një mbështetje të besueshme ndaj klientit për të siguruar që lojtarët të kenë përvojën më të mirë të lojërave. Ekipi mund të arrihet nëpërmjet chat live ose një mbështetje me email. E para është alternativa më e mirë nëse lojtarët duan reagime të menjëhershme.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me BAO për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. BAO shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. BAO ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e BAO në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ndryshe nga disa kazino që ofrojnë bonuse vetëm për lojtarët e lojërave të kazinove në internet, Bao Casino ka promovime për kazino live entuziastësh. Lojtarët mund të kërkojnë bonusin e mirëseardhjes së kazinosë live, dhe bonuset e ringarkimit të drejtpërdrejtë të kazinosë. Për rekord, ekziston edhe një kazino live bonus i lartë rul për rrotullat e lartë.

Mobile

Mobile

Bao Casino është marrëveshja përfundimtare për lojtarët e fatit që i duan lojërat tipike të kazinosë në internet të krijuara nga softueri dhe lojërat autentike të kazinosë live. E disponueshme si lojë e menjëhershme, kazino ofron një përvojë të qetë lojrash si në desktop ashtu edhe në celular. Edhe pse nuk ka aplikacione celulare për iOS dhe Android, ekziston një version celular i kazinosë.