Bet365 Live Casino Rishikoni

Age Limit
Bet365
Bet365 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
UK Gambling Commission

About

Në pronësi të Hillside Media Casinos, Bet365 është një emër i njohur kur bëhet fjalë për kazinotë dhe lojërat e fatit. Kompania është e njohur për bastet sportive dhe që nga viti 2001, ajo u fut në industrinë e kazinove online. Sot, kazino Bet365 është ndër kazinotë më të njohura në internet, me një bazë të gjerë klientësh të lojtarëve ndërkombëtarë të lojërave online.

Games

Bet365 punon gjatë gjithë kohës për të sjellë lojërat më të mira të kazinosë në internet. Ofruesit e ndryshëm të softuerit të lojrave sigurojnë që ka diversitet, për t'iu përshtatur të gjitha shijeve të ndryshme. Ndër lojërat live të Bet365 që janë në dispozicion janë: Pai Gow Poker, Casino War, Pontoon, Jackpot Giants, Gem Heat, Tiger Claw etj. Për të luajtur disa lojëra të shkëlqyera dhe emocionuese kazino, shikoni lojërat live të Bet365.

Withdrawals

Tërheqjet janë gjithashtu të disponueshme përmes e-Wallets, transfertave bankare dhe çekut. Kuletat elektronike janë më të shpejta dhe zgjasin më pak se 24 orë, ndërsa tërheqjet e kartave zgjasin 1-5 ditë. Nga ana tjetër, teli bankar dhe çeku zgjasin përkatësisht 2-10 dhe 5-28 ditë. Ndërsa mund të ketë shumë opsione të tërheqjes, ka kufij të tërheqjes, në varësi të metodës së përdorur.

Languages

Ashtu si shumë kazino online, Bet365 mbështetet nga një platformë e fuqishme, e cila është përkthyer në gjuhët kryesore për t'iu përshtatur bazës së madhe të klientëve të kumarxhinjve globalë. Bet365 është në dispozicion në anglisht, spanjisht, portugalisht, gjermanisht, italisht, frëngjisht dhe disa gjuhë të tjera të njohura. Është e qartë në ndërfaqen e përdoruesit se ku mund të ndryshoni cilësimin e gjuhës.

Promotions & Offers

Bet365 është mjaft i keq me bonuset dhe promovimet në përgjithësi. Po, ka bonuse regjistrimi, por jo aq të larta sa kazinotë e tjera të reja në internet që synojnë të fitojnë besimin e një lojtari. Por ka gjithmonë promovime atje, prandaj sigurohuni që të vazhdoni të kontrolloni faqen e internetit, edhe nëse nuk ka oferta të mira.

Live Casino

Bet365 Casino është i disponueshëm në faqen e internetit, si dhe në aplikacionet celulare Android dhe iOS. Kazinoja ofron shumë opsione kumari, duke përfshirë lojërat e kazinosë në internet, lojërat e tavolinës, lojërat me letra, lojërat me role të larta, pokerin në internet, lojërat elektronike, lojërat Vegas, lojërat e fitimit të menjëhershëm dhe bingo. Ekziston edhe video poker dhe një mori lojërash arcade gjithashtu.

Software

Për t'u siguruar që lojtarët të kenë përvojën më të mirë të kazinosë në internet, Bet365 bashkëpunon me disa nga ofruesit më të suksesshëm të softuerit të lojrave në botë. Lojërat në Bet365 zhvillohen dhe ofrohen nga Microgaming, Playtech, Betsoft dhe lista vazhdon, ndërsa kazinoja zgjeron galerinë e saj të lojërave.

Support

Bet365 ka një ekip të shkëlqyer, i përkushtuar për të siguruar që lojtarët të marrin ndihmë kur ata kanë nevojë. Kazinoja ofron disa opsione kontakti. Ka mbështetje 24-orëshe të bisedës live për ndihmë të menjëhershme. Nëpërmjet telefonit, ekziston një linjë pa pagesë në Mbretërinë e Bashkuar, një linjë ndërkombëtare dhe një shërbim kthimi i telefonatës. Opsione të tjera përfshijnë email, faks dhe postim.

Deposits

Bet365 ka bashkëpunuar me shumë platforma pagesash në internet, për të siguruar që të gjithë lojtarët e tyre të mund të depozitojnë para shpejt dhe në mënyrë të sigurt. Depozitat mund të bëhen përmes e-Wallets, kartave, çeqeve ose transferta bankare. Ndër metodat e shumta të depozitimit që ofron kompania, janë Visa, MasterCard, PayPal, Neteller, Skrill, Paysafecard, Entropay, etj.

Total score8.0
Përfitimet
+ Vërtet mirë në celular
+ Tërheqje të pakufizuara

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (3)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (14)
Angleze
Daneze
Gjermane
Holandeze
Hungareze
Italiane
Kineze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (121)
Algjeria
Andorra
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Bullgaria
Burkina Faso
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Guatemala
Guinea
Honduras
Hungaria
India
Indonezia
Irlanda
Islanda
Italia
Japonia
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kolumbia
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Letonia
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Moldavia
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Qipro
Ruanda
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Sllovakia
Sllovenia
Spanja
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Territoret Palestineze
Togo
Tunizia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (7)