Betamo

Age Limit
Betamo
Betamo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Betamo

Kazino BetAmo është një nga arkadat më të rafinuara që rezultoi nga transformimi nga shtëpitë e lojërave të fatit me tulla dhe llaç. Ai ofron një përzgjedhje të gjerë të lojërave të kazinosë live nga ofrues të ndryshëm softuerësh. Kohët e fundit, entuziastët e kazinove duket se janë fokusuar në kategorinë e kazinosë live. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë BetAmo organizohen nga tregtarë të rinj dhe profesionistë.

Lojtarët e serverëve të kazinosë BetAmo me bazë në Kanada, Irlandë, Zelandën e Re dhe disa vende evropiane. Ata vazhdojnë të zgjerojnë shtrirjen e tyre në treg ashtu si kazinotë e tjera në rritje në internet. Kazino BetAmo është një kazino me madhësi të mesme me veçori unike dhe interaktive. Ky rishikim i kazinosë BetAmo do të nxjerrë në pah veçoritë e veçanta të krijuara për lojtarët e kazinosë live.

Pse të luani Kazino Live në Kazino BetAmo

Kazinoja BetAmo ka krijuar një reputacion të mirë rreth koleksionit të saj të gjerë të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Lojtarëve u pëlqen të luajnë në një kazino që ofron alternativa të ndryshme. Lojtarët mund të kalojnë midis variacioneve të ndryshme të blackjack-ut, ruletit, pokerit dhe shfaqjeve të lojërave, ndër të tjera. Të gjitha lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë mundësohen nga studiot Evolution dhe Pragmatic Live.

Lojtarët kanë shumë opsionet e pagesës për të zgjedhur kur bëni depozita dhe tërheqje. Ky është një nga hapat më të mëdhenj që kazino BetAmo bën për të arritur kënaqësinë e lojtarëve. Opsionet e pagesës mbulojnë si metodat bankare konvencionale ashtu edhe ato dixhitale. Arsyet e tjera për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë në BetAmo përfshijnë përputhshmërinë dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit.

About

Kazino BetAmo është anëtare e grupit të kazinove N1 Interactive Limited. Është themeluar në vitin 2019. Kazino BetAmo operon sipas një licence master të lëshuar për kompaninë e saj mëmë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Përqindja mesatare e pagesës vlerësohet në 97.83%. Të gjitha lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë janë testuar dhe certifikuar nga eCOGRA.

Games

BetAmo ofron një holl mbresëlënës të drejtpërdrejtë të kazinosë. Lojërat mundësohen nga ofruesit kryesorë të softuerëve në industri. Të lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë mos vini me një version demo; prandaj lojtarët duhet të kenë njohuri paraprake për këto lojëra për të fituar disa fitore të mëdha. Le të shqyrtojmë disa nga kategoritë kryesore të tregtarëve të drejtpërdrejtë. 

Blackjack live

Blackjack live është kategoria më e njohur e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë në kazinonë BetAmo. Vjen me mbi 40 tavolina të ndryshme. Tregtarët janë profesionistë dhe disa tabela janë të disponueshme në gjuhë të tjera. Disa nga variacionet e zakonshme të blackjack live përfshijnë:

 • Seri Classic Speed Blackjack
 • 21 Burn Blackjack 
 • Blackjack i pafund
 • Blackjack i personit të parë
 • Të gjitha bastet Blackjack

Ruletë e drejtpërdrejtë

Në kazino BetAmo, ruleta live është një tjetër lojë e njohur me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ka mbi 20 tavolina me tregtarë të drejtpërdrejtë. Disa nga tabelat janë të disponueshme në gjuhë të ndryshme. Për dashamirët e Native Roulette, ekziston një skedë e veçantë në hollin e lojërave të lojërave Evolution për ju. 

Disa nga titujt kryesorë të ruletit live përfshijnë:

 • Ruletë me top të dyfishtë
 • Mega Roulette
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë e kazinosë në Maltë

Poker Live

Poker live është i përhapur në mesin e lojtarëve sezonalë. Lojtari me dorën më të fortë i fiton të gjitha, ndërsa një lojtar mund të "Raise" bastin nëse përputhet me bastin aktual. Rregulla të ndryshme rrethojnë variantet e ndryshme të pokerit të disponueshëm në internet. Disa nga zgjedhjet kryesore përfshijnë:

 • Side Bet City
 • Kazino Hold'Em
 • All Aces Poker
 • Gold Poker Amerikan
 • Pokeri i Karaibeve

Loja Tregon

Përveç lojërave tavoline dhe letrash, BetAmo Casino ofron edhe shfaqje të shumta argëtuese. Këto shfaqje vijnë me rregulla të thjeshta, dhe bastet janë shumë më të ulëta. Lojtarët mund të bastojnë lehtësisht dhe të fitojnë këto shfaqje lojërash. Lojtarët mund të ndërveprojnë me tregtarin e drejtpërdrejtë gjatë lojës. Disa nga shfaqjet përfshijnë:

 • Monopoly Live
 • Ëndrra tërheqëse
 • Gjuetia e thesarit të Gonzo-s
 • Sweet Bonanza Candyland
 • Mega Rrota

Bonuses

Ashtu si kazinotë e tjera më të mira në internet, BetAmo ofron paketa të ndryshme bonusesh për lojtarët e saj të rinj dhe ekzistues. Fatkeqësisht, nuk ka bonuse të kazinosë të dedikuara për seksionin Live Casino.

Languages

Kur luajnë në kazino BetAmo, lojtarët duhet të kalojnë midis gjuhëve të ndryshme që i bëjnë ata të rehatshëm gjatë lojës. Tregtarët e drejtpërdrejtë përdorin gjithashtu gjuhë të tjera në variacione të zgjedhura. Gjuhët e disponueshme janë të zakonshme midis lojtarëve të kazinosë BetAmo. Ka vend për gjuhë të tjera në varësi të mbulimit të ardhshëm. Gjuhët e disponueshme përfshijnë:

 • anglisht
 • gjermane
 • ruse
 • finlandez
 • norvegjeze

Monedhat

Ashtu si gjuhët, kazino BetAmo lejon lojtarët e saj të bëjnë transaksione duke përdorur monedha të ndryshme. Këto monedha janë specifike për vendndodhjen dhe në shumicën e rasteve, kazino BetAmo zgjedh opsionin më të mirë të monedhës për lojtarët e saj. Kufijtë e basteve janë të njëjta në të gjitha monedhat. Ju mund të bëni transaksione duke përdorur:

 • euro
 • dollarë amerikanë
 • Dollarë kanadezë
 • Krona Norvegjeze\
 • Dollarë të Zelandës së Re

Live Casino

Kazino BetAmo ka dëshmuar të jetë një kazino me reputacion me një lobi inovativ të kazinosë live. Ai strehon një përzgjedhje të shkëlqyer të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë të mundësuar nga Evolution Gaming dhe Pragmatic Play. Shënim: disa nga variacionet janë të disponueshme në gjuhë të ndryshme. Pavarësisht mungesës së bonuseve të dedikuara të kazinosë live, lojtarët kanë një shans për të fituar shumë me lojërat e tjera të disponueshme në kazino live kategori. 

Një tjetër veçori e jashtëzakonshme e kazinosë BetAmo është thjeshtësia dhe dizajni i përdorur në faqen e internetit të kazinosë. Është shumë e lehtë për të lundruar në faqen e internetit BetAmo. Lojtarët mund të gjejnë lehtësisht lojërat e tyre të preferuara duke përdorur opsionin "Kërko". Së fundmi, BetAmo është i disponueshëm në gjuhë të ndryshme dhe transaksioni mund të kryhet duke përdorur monedha të tjera dhe opsione pagese. Mos harroni të luani gjithmonë me përgjegjësi.

Software

Ndryshe nga lobi i rregullt i kazinosë BetAmo, i kufizuar zhvilluesit e softuerit mundësoi kategorinë e tregtarëve të drejtpërdrejtë. Të gjitha lojërat në kazino live BetAmo janë zhvilluar aktualisht nga studiot Evolution Gaming dhe Pragmatic Play. Të dy studiot kanë një reputacion të mirë dhe kanë disa nga lojërat më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Disa nga tabelat transmetohen nga të ndryshme studiot e kazinove live. Prandaj, do të gjeni një sërë variacionesh blackjack ose ruletë. 

Këtu është kapja:

Të gjitha lojërat transmetohen në definicion të lartë dhe vijnë me grafikë me cilësi të lartë. Të gjitha lojërat nga këto studio auditohen rregullisht për drejtësi; prandaj nuk ka asnjë shqetësim për humbjen e basteve tuaja nëpërmjet praktikave të paligjshme.

Support

Të gjitha operacionet e kazinosë BetAmo nuk do të kishin sukses pa mbështetje të besueshme dhe të përgjegjshme ndaj klientit. Ky ekip punon gjatë gjithë orarit për të ofruar ndihmë në kohë për lojtarët e kazinosë live. Lojtarët mund të kenë akses në shërbimet e tyre në gjuhë të ndryshme. Ju mund të kontaktoni menjëherë ekipin përmes një objekti të bisedës live ose me email.

Deposits

Kazino BetAmo u ofron lojtarëve të saj të drejtpërdrejtë të kazinosë disa opsionet e pagesës për të përfunduar transaksionet. Depozitat minimale janë vendosur në 20 dollarë. Disa nga këto metoda janë të lidhura me monedha specifike në varësi të vendndodhjes së lojtarit. Tërheqjet përpunohen në varësi të mënyrës së preferuar të pagesës. Disa nga opsionet e njohura përfshijnë:

 • MasterCard
 • InstaDebit
 • Skrill
 • Neteller
 • Transferte bankare
Total score7.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (10)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (3)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
EcoPayz
GiroPay
Interac
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (12)
Austria
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (38)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Authentic GamingBally
Barcrest Games
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Fantasma Games
Fugaso
Gaming1
Kalamba Games
Max Win Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Novomatic
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red 7 Gaming
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Scientific Games
Shuffle Master
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet