Betchan Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

BetchanResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
Bonus11% Cashback Javore
E shkëlqyeshme në celular
Oferta javore për kthim parash
Nuk ka bonus bastesh
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
E shkëlqyeshme në celular
Oferta javore për kthim parash
Nuk ka bonus bastesh
Betchan
11% Cashback Javore
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Bonuset Kazino Drejtpërdrejt përdoren gjerësisht nga lojtarët për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave dhe për të rritur shanset e tyre për të fituar. Një shumëllojshmëri bonusesh ofrohen në Betchan për t'i mbajtur lojtarët të interesuar dhe të kënaqur. Kumarxhinjtë mund të përfitojnë nga bonuse dhe promovime të ndryshme për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave. Këto bonuse mund të vijnë në shumë forma të ndryshme dhe lejojnë lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara.

+3
+1
Mbyll
Games

Games

Kjo kazino krenohet me mbi 700 lojëra që prehen në të gjithë tabelën. Disa nga lojërat më të mira të kazinosë Betchan janë:

 • Lojëra elektronike në internet
 • Video lojëra elektronike
 • Lojëra elektronike për Jackpot
 • Lojëra me fitore të menjëhershme
 • Bingo
 • Keno
 • Lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë

Disa nga titujt e njohur në Betchan përfshijnë:

 • Sakura Fortune
 • Wolf Gold
 • Thesaret e Sirenës
 • Bonanza
 • Boom Shakalaka
 • Smeraldi Lindor
 • Romancë e pavdekshme
 • Jinglespin

Nëse ju pëlqejnë lojërat si lojërat e drejtpërdrejta të Betchan, mendojmë se do t'ju pëlqente edhe Bob Casino.

Software

Kompania krenohet me një shumëllojshmëri të gjerë të ofruesve dhe shitësve të programeve të lojërave të kazinove. Emrat e familjes janë të gjithë aty, duke përfshirë:

 • NetEnt
 • Microgaming
 • Amaya
 • Play'n Go
 • Yggdrasil
 • Evolution Gaming
 • Iron Dog Studio
 • Quickspin
 • Studios ELK
 • Pragmatic Play Ltd
 • Lojëra në kohë të mëdha
 • Ezugi
 • Lojëra 2 nga 2

Vetëm për të përmendur disa.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Betchan ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Visa, MasterCard, EcoPayz, Maestro, Skrill , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Betchan është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Metodat e depozitimit në Betchan përfshijnë kuletat e Bitcoin dhe portofolin elektronik të tillë si:

 • Neteller
 • Maestro
 • EcoPayz
 • Transferta me tel
 • PayPal
 • MasterCard
 • Viza
 • EntroPay
 • Skrill
 • Instadebit
 • Zimpler

Shuma minimale e depozitës është 10 dollarë, dhe transaksionet janë kryesisht të menjëhershme. Faqja e internetit është e siguruar SSL, kështu që lojtarët nuk duhet të shqetësohen për sigurinë e të dhënave të tyre.

Withdrawals

Ka një kohë të shkurtër dy orë në pritje në Betchan. Lojtarët mund të tërhiqen në portofolin e tyre elektronik në dy orë rekord, me përjashtim të tërheqjeve të kartave të kreditit dhe debitit që zgjasin 24 orë. Transferta bankare pranohet dhe zgjat 24 deri në 72 orë. Kufiri maksimal i tërheqjes është 25000 dollarë në muaj, 8000 dollarë në javë dhe 4000 dollarë në ditë.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Kazino live Betchan është në dispozicion pothuajse në të gjitha gjuhët ndërkombëtare. Disa nga gjuhët në listë përfshijnë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • Spanjisht
 • frëngjisht
 • suedeze
 • norvegjeze
 • portugeze

Kjo e bën vërtet Betchan një kazino globale në internet. Ndryshoni shpejt nga çdo gjuhë në një tjetër, duke përdorur listën rënëse të gjuhës në pjesën e sipërme djathtas të faqes së internetit.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Betchan . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Betchan i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Betchan është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

About

About

E themeluar në vitin 2015, Betchan është ndër një prej kazinove pioniere të drejtpërdrejta për të adoptuar lojërat e fatit me kriptovaluta. Ai operohet nga Direx NV Casinos, i cili është ndër operatorët më të suksesshëm të kazinosë live online. Kazinoja Betchan është e licencuar në juridiksionin e Curacao, por nuk auditohet publikisht nga asnjë prej rregullatorëve të kazinosë në industri.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2015
Sajti i uebit: Betchan

Account

Regjistrimi për një llogari me një Betchan hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Betchan dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Metodat e mbështetjes së klientit Betchan janë:

 • Bisedë e drejtpërdrejtë
 • Linja telefonike
 • Email
Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Betchan për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Betchan shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Betchan ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Betchan në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Në Kazino Betchan, katër depozitat e para u japin klientëve bonuse dhe rrotullime falas si më poshtë; depozita e parë fiton një bonus 100% deri në 100 dollarë; depozita e dytë merr një bonus 50% deri në 100 dollarë; depozita e tretë fiton një depozitë 50% deri në 100 dollarë dhe depozita e 4-të, 50% bonus deri në 100 dollarë. Të gjitha këto përfshijnë 30 rrotullime falas.

Mobile

Mobile

Platformat Betchan janë shumë të përgjegjshme dhe funksionojnë pa probleme në të gjitha pajisjet, duke përfshirë:

 • Desktop
 • Tabletë
 • Versionet celulare

Është i disponueshëm si lojë e menjëhershme, si dhe lojëra celulare, për t'u kujdesur për tregun në rritje për kumarxhinjtë në lëvizje. Shqetësimi i vetëm është se kompanitë simotra po përballen me akuza për fitime të papaguara.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €